Arama

Funda Arar - Tek Mesaj #4

_cesminaz_ - avatarı
_cesminaz_
Ziyaretçi
17 Temmuz 2009       Mesaj #4
_cesminaz_ - avatarı
Ziyaretçi
 11722 4c58d&ampw380&amph315

Funda Arar, 21. Enka Kültür Sanat Yaz Etkinlikleri çerçevesinde Enka Eşref Denizhan Açıkhava Tiyatrosu'nda sahneye çıktı. Funda Arar, Bu konser 25 Temmuz Kuruçeşme Arena konserimin bir ön provası oldu. Kuruçeşme için muhteşem bir şov hazırlıyoruz. Türk Sanat Müziği'nin de yer aldığı çok geniş bir repertuvarla sahneye çıkacağım. İlk kez bir konserimde dans etmeye hazırlanıyorum. O akşam için özel dans dersi almaya başladım. Gecenin diğer süprizlerini ise gelenler görecek' diye konuştu.

"Kıraç'ın bebeğini göremedim"
Enka konserine Tuvana Büyükçınar tarafından hazırlanan beyaz bir kostümle çıkan Arar kendi parçalarının yanı sıra Cem Karaca, Barış Manço ve MFÖ'nün de unutulmaz parçalarını seslendirdi. Sanatçının hayranları Enka Eşref Denizhan Açıkhava Tiyatrosu'nda izdiham yarattı. Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Arar, yakın dostu Kıraç'ın kısa süre önce baba olması ile artık hala olduğunu söyledi. Arar, "Kıraç baba olduğu gün konserim vardı ve hastaneye gidemedim. İtiraf ediyorum daha hala bebeği görmeye fırsatım olmadı. Bu yüzden arkadaşıma karşı çok mahcubum. İşin ilginç tarafı Kıraç da konserlerinden başını kaldıracak vakit bulamıyor. İkimiz de bir araya gelecek vakit bulamadık" dedi.
Son düzenleyen _Yağmur_; 9 Mart 2013 22:30 Sebep: Sayfa Düzeni