Arama

radyoaktif - avatarı
radyoaktif
Ziyaretçi
18 Ağustos 2009       Mesaj #2
radyoaktif - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar dün PC'ye format attıktan sonra son sürüm msn'yi kurup msn'me girmeyi denediğimde şifre yalnış uyarısı verdi bunun üzerine bende ''https://account.live.com'' sitesine girip msn'şifremi ''Parola sıfırlama yönergelerini e-posta ile gönder'' seçeneğinden sıfırlamayı deniyorum ama orda hem giremediğim e-posta adresim var hemde unuttuğum alternatif e-posta adresim var. ''Kimliğimi doğrulamak için konum bilgilerimi ve gizli yanıtımı kullan'' seçeneğine tıklayıp aklımda olan ve doğru olduğunu düşündüğüm bilgileri girip gizli yanıtımıda veriyorum ama gene olmuyor herhalde çalan kişi bunuda değiştirmiş. Gebe bu forumda okuduğum bi kaç konudan yola çıkarak yetkililere mesaj attım ama o mesajlardada çok detaylı bilgiler istiyorlar ben zaten o bilgileri bilsem onlara mesaj atmam ki msn'mi geri alırım! Gizli yanıtım şifrem felanda o kadar zordu he avira antivir kullanıyorum sistemi hergün zararlılara karşı taratıyorum her linke tıklamıyorum her gelen e-postayı açmıyorum anlamadım ki kim neden ve nasıl çalsın.