Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Eylül 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba yazdıklarınızı okudum çok güzel anlatmışsınız..bende kapanmak istiyorum ama şeytan herdafasında aklıma gırıyo benimle çok uğraşıyo,kapanamıyorum bir türlü..şimdi işe de başladım çalıştığım yer namaz kılmak için çok müsait,ama ilerideki ideallerimi düşündükçe ters tepiyo fikirlerim hep sonra sonra diyorum...biliyorum gün önemli bizim için sonrası belki olmayabilir farkındayım ama kapanamıyorum.namazlarımı herdaim kılıyorum,neyin günah neyin sevap olduğunu da az çok biliyorum ama işte,bu ama kelimesi beni bitiriyo...geçenlerde namaz kılarken akrabalardan biri bana dedıkı(kur'an kurslarında okuyan biri)sen namazda kapanıyosun sonra açılıyosun senin kıldığın namaz kabul olmaz ki dedi..bu lafa o kadar çok üzüldüm ki kendi kendimi yedim bitirdim diyebılırım,şok oldum sonuç itibariyle allah'tan başka kim bilebilir,benim niyetim önemli değil mi.her kapanan namaz kılıyomu sanki,her hoca doğru söylüyomu sanki...herkes kendine...ben herşeyden önemlisi kendim için size akıl danışmak istedim..bir de şu var sevabı günahı ayırt edemesem neyse ama bile bile de yapmamak çok günah...nasıl olcak bu iş..dertleşecek biri arıyorum o siz olurmusunuzMsn Happy