Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Eylül 2009       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
oğlum 8 yaşında.2 sınıf öğrencisi.her şeyi zirvede yaşayan bir çocuk.her kez de böyle düşünüyor yani çok yakınımda olanlar.çok güzel resim yapıyor.objeyi karşısına koyuyor gerekirse cetvel pergel kullanıyor ve çiziyor.piyano dersi alıyor.buz hokeyi yapıyor.basketbol ve tenis oynuyor bunları yapmak için de bizi zorluyor.özgüveni tam herkezle çok iyi arkadaş her ortama uyum sağlıyor vs daha sayabileceğim birçok olumlu davranış.yalnız okumak istemiyor bu yaz neden diye sorduğumda b ve p leri ters gördüğünü kendi anlamlandırmaya çalıştığını söyledi.onun bu ifadesi bile beni şaşırttı.çok gözü kara herşeyi yapmak istiyor özellikle kafasına koyduğunu net bize ifade ediyor .ben böyle yapmak istiyorum ben buna karar verdim diyor.yalnız onunla verdiği kararların doğruluğunu yanlışlığını anlattığımda uyum sağlıyor.bu durum da beni şaşırtıyor.dislektik çocuk özelliklerinin bir kısmını taşıyor bir kısmını taşımıyor.aslında sosyal olması arkadaşlarıyla uyumlu hatta çok iyi olması dışında diğer özellikleri taşıdığını düşünüyorum.beni aydınlatır mısınız ilginize teşekkürler