Arama

fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
29 Eylül 2009       Mesaj #8
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

1 yıl once ızmır ege unv hemoroid amelıyatı oldu 2 aydır fılan agrılarım var ıcerıde basınc seklınde yıne amelıyat oldugum doktora gıttım ve ıcerıde catlak fıssur oldugunu soyledı bunu nasıl gecırırz sıcak suya oturup 2 adette kremle gecıcegını soyledı ben 1 haftadır kullanıyorum gecmedı bana yardımcı olacak bır uzman prof amelıyat etmeden kesın coum onerecek bır kısı varmı yada tedavı kesınlıkle yapmak ıstıyorum halsızlık yorgunluk yapıyor bende ve ıslerımı aksatıyorum bu yuzden lutfen yardımcı olun yasım 26 daha

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben 13 yaşındayken amliyat oldum makatta iltihap abse yapmıştı.ağrılarım üzerine hastaneye gittiğimizde iltihapı boşalttıktan sonra kolostopimi dışarı aldılar yaklaşık 1 yıl oldu ama yaram hala kurumadığı için içeri alamıyolar şuanda KOLOSTOMİ torbası kullanıyorum acaba ne zman yaram kurur ve önerebileceğiniz bişey var mı?bana iltihap kurutucu veya antibiyotik vermediler kendi kendine kuruyacağını sölüolar acaba ne kadra zamanda kurur?

Çok geçmiş olsun ancak uzman bir doktor konu ile ilgili size yardımcı olabilir.Acil şifalar dilerim.