Arama

beekoo - avatarı
beekoo
Ziyaretçi
24 Ekim 2009       Mesaj #1
beekoo - avatarı
Ziyaretçi
Facebook hesabıma girmeye çalışırken birtakım sorunlar yaşıyorum.Bilgisayarımı açıyor, facebook.com yazıp, e-mail adresimi ve şifremi yazıp girişe tıklıyorum.Tıklamamla beraber ana sayfaya yönlendiriyorum ama internet hızımın 8Mbps olmasına rahmen çok yavaş bir biçimde giriyor.Ana sayfada arkadaşlarımın paylaştıkları gözükmüyor, yalnızca grupların güncellemelerini görebiliyorum.Profilime girdiğimde (ki tıkladıktan 2 dakika kadar sonra açılıyor bazen ise açılmıyor bile) arkadaşlarımı göremiyorum ve alttaki Facebook chat kısmında da kimseyi göremiyorum.Sürekli hata mesajları alıyorum.

Yalnız birşey farkettim.Benim hesabıma şu an kullandığım masaüstünden giremiyorum da laptopumdan sorunsuz girebiliyorum.Aynı şekilde başka bilgisayarlardan, telefonumla facebook mobil üzerinden de sorunsuz girebiliyorum.Ve bir ilginç nokta da şu ki hesabıma sorunlu giriş yapan bilgisayarımı da suçlayamıyorum.Çünkü sorun sadece benim üyeliğimde oluyor.Benim üyeliğimi sorunlu ve çok yavaş açan bilgisayarım arkadaşlarımın üyeliğini sorunsuz ve gayet hızlı açabiliyor.

Özetlemek gerekirse:
*Hesabıma sıklıkla kullandığım masaüstü bilgisayarımdan sorunlu giriş yapıyorum ve arkadaşlarım gözükmüyor.
*Fakat yine aynı bilgisayarda arkadaşlarımın üyeliklerine sorunsuz giriş yapabiliyorum.
*Laptopumdan kendi üyeliğime sorunsuz giriş yapabiliyorum.Arkadaşlarımı görebiliyor, facebook chati kullanabiliyorum.Aynı şekilde telefondan facebook mobil'i kullanarak da sorunsuz şekilde arkadaşlarımı görebiliyorum.

Görünüşe bakılırsa facebook hesabım ile bilgisayarım arasında ilginç bir uyuşmazlık var.Bu sorunu nasıl çözebilirim?CCleaner kullanarak geçmişi, önbelleği falan temizledim.Bilgisayarı yeniden başlattım ama hala aynı durum söz konusu.