Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Aralık 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba Adım Akif.
Bende ileri derecede tavuk karasıyım Tedavisini aradım durdum. Ama yok? Boşa Kürek salladım. Allah bu çare tükenmez Onda. İnşallah bir tedavisi bulunurda, ben de herkes gibir bir üniversite okur ve aile babası olurum.
Olsun yinede hayata tutunun ben az görmeme rağmem bilgisayar konusunda bir uzmanım microsoftun klavye ve mouse program cdsinde bir program içinden çıkan büyüteç ve windows7 ve vistaya has olan yüksek karşıtlık teması ile siyah üzeri beyaz yazı ile kullanıyorum. Ayrıca Yan fülütte de ustayım. Sallayın Hastalığınızı ve Her namazdan sonra Allah-u te ala'ya du edin. Hastalık hatırlandıkça hastalıktır unutmak lazım. Pes etmeyin. Allah gözünü az verdiğinin mutlaka bir yönünü ve organını artırır. Mesela bende Kulaklar Tam bir radar ve müzik ayırıcı vede 135 IQ zeka seviyem var bu da bir çok insanda yok olan özellikler. Sizde iyi olan yönünüzü keşfedin ve üzerine asılın. Küsmeyin hayata. Lisemi berbat etti hastalık ama ben yılmadım. Öğreneceklerimi Dinleyerek Ve sesli görüntülü belgesel türevi yayınlardan öğrendim tüm istediklerimi. Biraz açim Ve hırs her şeyi çözer. Bilgisayar klavyesinin bile tüm tuş kordinatlarını ezberledim ve hiç bakmadan bir çok insandan daha hızlı yazı da yazıyorum. Sadece hastalığım sokakta insan içinde zor benim en büyük düşmanım Kalabalık insan topluğu ve o toplulukların içindeki anlayışsızlar. Bir de arabalar ve kahrolası parlak farları. Yağmur sonrası parlayan yer. Güneş ve kar bunlar oldumu zorlanırım ama Mat bir alan da zorlanmam tavukkarasıysanız eğer ne karanlık ne de fazla aydınlık olan bir ortamda rahat görürsünüz. Görme oranlarım.
sağ - % 82 bozuk ve azda olsa net sayılır ama çok titriyor anlatamam görüntüler önümde dönüyor adeta
Sol - % 93 bozuk ve net değil bulnık karkum o ki gidici.

Rabbim ben ve benim gibi olan gerkese şifa ver