Arama

nötrino
Yasaklı
11 Şubat 2010       Mesaj #4
Yasaklı
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben eskiden denizkızlarının gerçekten yaşayıp yaşamdığınımerak edip araştırdım pek bişi elde etmedim ama bulabildiğim tek şey belden yukarısı insan kemiği omurlar ve el kol kemikleri insan şeklindeydi belden aşşağısı ise birlesik 1.59 cm olan bir bütün kemik bulduk ama kafası insanlarınkine benzemiyordu ve kuş gagası gibi uzantılydı acaba bu havaaililer uydurdu mu yoksa gerçekmi vede bir başka araştırmam dünyada hala iki denizkızının yaşadığını ve birinin atlas okyanusunda birininde marmara denizinde olduğunu okudum bunun gerçeklik payı nedir acaba?

İlginç araştırmalarınız olmuş...Deniz kızı sadece mitolojik bir efsane olarak geçiyordur tüm kaynaklarda heryerde, özellikle yunan mitolojisinde deniz kızları sirenes adıyla anılmışlardır Bu bilgi heryerde yazar Muhtemelen bulduğunuz iskelet değişik bir başka canlı türüne ait bir fosil gibi görünüyordur Fosil diyorum çünkü eskiden yaşamış bir canlı olduğu belli oluyordur tasvirinize göre Ayrıca marmara ya da atlas okyanusu civarında deniz kızı denilen bu mitolojik canlılar yaşıyor olsaydı şimdiye kadar duyulur ve mutlaka açığa çıkarılırdı Konuyla belki alakasız ama bir kız kulesi vardır marmarada boğaz girişinde onunda hikayesi bellidir...
Son düzenleyen perlina; 8 Şubat 2017 13:00