Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Şubat 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bir arkadaşım kitaplarımı sakladı ben sınıfa geçip kitaplarımı aramaya başladım sıraların altına bakıp buldum saklayan çocuk güldü ve bana vurdu bende ona vurdum öğretmen ikimizi dışarı attı biraz zaman geçtikten sonra kapıyı çaldım beni içeri alsın diye açmadı sonra yanımdaki çocuk kapıyı yumrukladı ve kantine kaçtı öğretmen çok sinirli bir şekilde kapıyı açtı yüzümün ortasına çok hızzlı bir şekilde vurdu sonra tokat atıp montumun şapkasındaan çekip arkadaşlarımın önünde de tokat attı babam müdüre dilekçe yazıp olayı bildirdi.Bunun üstüne öğretmen ve beni dinledi öğretmen dilekçeyi duyunca başka sınıfta bundan sonra 10 tokat atacam demiş bizimderste ödev kontrolü yapınca herkesin önünde bunun dersine bakmaya gerek yok dedi ayrıca arkadaşlarımın önünde bundan sonra ben bazılarına nasıl davranacağımı iyi bilirim diye tehdit etti.şimdi idare beniher ders çağırıp dilekçeni geri al diyor sende suçlanırsın zaten bişey yapamasınız diyorlar.bu durumda ben suçlanırmıyım ayrıca olaydan sonra müdür yardımcısı bana uyarı kağıdı imzalattı arkadaşım benden şikayetçi olmadığı halde teşekürler.ben 8. sınıf öğrencisiyim