Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mayıs 2010       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
günümüzde tüm değerlerin tüketildiği ahlak yapısında deformasyon oluştuğu aleni gözler önündedir....hayatın imtiğan alanı olduğunun farkındayızz çoğumuzz..nefisle mücadele ederken birde yıldırıcı çevre faktörlari insanı bazen saçma salak düşüncelere itiyooorr...bundan tam 11 yıl evvel ben kapandımm.bu kendi isteğimle oldu.allah öyle emrettiği için tabiiki.yoksa ben aptalmıyım zevk yada başka bişeyler için bu yapılırmı?allah için yapılır ancak.. son zamanlarda çoğunluğun aile hayatındaki problemlerin benzerlerini bende yaşadımm.. eşim bana ihanet etti..o bunu hala ihanet olarak görmüyoo sanırımki kendini hep haklı buluyooor. beni beğenmediğini söylüyor şeytan buya bazen açılmamak için kendimle savaşıyorum adeta.bilemiyorum. 2çocuğum var. sonzamanlarda çookk boşanma olaylarıı oldu hepimiz farkındayızz bunun .buyüzden ben çocuklarımı anne babadan amahrum büyütmek istemiyorum..eğreti psikolojilerle olmamaları onlar için daha sağlıklı.. walla erkek milleti tırsa diyorummm.olaylarla baş etmekten kaçıyorlar.kadınlar herşeye rağmen dimdik duruş gösteriyorlar..dini yaşamayan adamın yanında nasıl din yaşanır..bana yardımcı olurmusunuzz????