Arama

Serenay Sarıkaya - Tek Mesaj #5

Jumong - avatarı
Jumong
VIP VIP Üye
21 Ağustos 2011       Mesaj #5
Jumong - avatarı
VIP VIP Üye
fft20mf535215
  • Künye: 1991 Antalya doğumlu
  • Eğitim: Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümü'ne devam ediyor.
  • Projeler: Plajda, Limon Ağacı, Peri Masalı, Adanalı
  • Oyunculuğun heyecan veren yönleri: "İnsanların size olan tepkileri, beğenilmek, başarılı bulunmak, değerli bulunmak son derece gurur ve heyecan verici..."
  • Oyunculuk ile ilgili en büyük hayali: "Dünya çapında işlerde yer alabilmek."
  • Onu en çok etkileyen filmler: "Prestij, Bir Rüya İçin Ağıt, Yüzüklerin Efendisi, Koku: Bir Katilin Hikâyesi, Milyoner."
  • Şu an canlandırdığı karakter: "Adanalı dizisinde Sofia'yı canlandırıyorum. Sofia; inanılmaz cadı, kafasına koyduğunu yapan, inatçı ve aslında tahammül edilmez bir karakter. Onun gibi asi bir karakteri canlandırmak zaman zaman beni bile çileden çıkarıyor!"
  • On yıl sonra kendini nasıl hayal ediyor: "Oyunculuğun ve tercih ettiğim yolun zirvesinde olmayı ve dünya çaplı işlere imza atmayı istiyorum."
    - Türkiye'de genç olmak: "Biraz ürkütücü, biraz sınırlı ama her şeye rağmen güzel ve yaşanılası."
  • Heyecan: "İnanılmaz derecede güzel. Hayalleriniz için heyecanlanmak! Ayakta kalabilmek adına en gerekli duygulardan biri."
  • Cesaret: "Başarıya ulaşmanın tek yolu cesaretli olmak ve risk alabilmek."
    - Attığı en cesur adım: "Antalya'daki sıradan hayatımı bırakıp hiçbir garantisi olmadan yalnızca umutlarla bu koca şehre taşınmak ve hiç bilmediğim bir sektörde, küçük yaşta para kazanmaya başlamak bir hayli cesur olmayı gerektiriyor sanırım."
  • En büyük mutluluğu: "Annemin her daim yanımda olması ve bana destek olması."
  • Eğlence: "Sevdiğim insanlarla sakin bir yerde saatlerce konuşup güzel şeyler paylaşmak. Bazen dans etmeye gitmek ya da sadece kendime zaman ayırmak."
  • Müzik: "Müzik olmazsa olmazım. Çok büyük gereksinim! Coldplay, Alicia Keys ve Sertap Erener favorilerim."
  • İdolü: "Annem... Onun kadar güçlü ve cesaretli olabilirsem ne mutlu bana!"
    - Hangi karakteri canlandırmak isterdi: "Her tipte karakteri canlandırmayı isterim. Tam bir oyuncu açlığıyla!"
  • En büyük korkusu: "İstediklerimi yapamadan ölmek."
  • Onu tanımlayan kelimeler: "Uyumlu, bıcırık, enerjik, mutlu, sabırsız."
  • Hayata bakışı: "İnsan dünyaya karşı ne kadar olumlu ve yapıcı olursa bir o kadar da mutlu oluyor."
  • En etkilendiği kitap: "Suç ve Ceza; Dostoyevski."
  • Hangi masal ya da çizgi film kahramanı olmak isterdi: "Pokemon."
  • Keşke...: "Hiç bu kelimeyi kullanmak zorunda kalmasak."
  • Umarım...: "Her şey düşündüğüm gibi olur."

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
🌘 🚀