Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ocak 2012       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar açık ögretim lisesi bitirdikten sonra istediğiniz her üniversitede okuya bilirsiniz tabi ki puanını öss yani lys ve ygs ye girip alarak
aölden mezun olan ögrencinin örgün egitim alan bir ögrenciden hiç bir farkı yok tek fark okula gitmiyorsun başka hiç bir fark yok
aölü bitirdikten sonra polis ola bilirsiniz ama onun için lys ygs girmeniz ve geçen sene 280 puandı bu sene artar yada azalır puan birşey diyemem o puanı alıp polisliğe başvuru yapabilirsiniz
aöl bitirdikten sonra tekrar söylüyorum normal üniversite sınavına giriyorsunuz başka bir sınava girmiyorsunuz yani ben aöl bitirdim polis olabilirmiyim ne yapmam gerek şunu mu bunu mu yapmam gerek demenize gerek yok örgün egitim alan bi arkadaşınız nasıl yapıyorsa aynısını yapıcaksınız bu bilgiler size yeterli olmadıysa kardeşlerim aölün sitesine girip orda ki 7/24 telefon hattından arayıp sorularınızı yönelte bilirsiniz yada en yakın milli eğitime gidip sora bilirsiniz internette neden arıyorsunuz gidip sorun arkadaşlar milli eğitime falan
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.