Arama

Misafir HASAN_ - avatarı
Misafir HASAN_
Ziyaretçi
8 Mart 2012       Mesaj #17
Misafir HASAN_ - avatarı
Ziyaretçi
sonyericcson w20i kullanıyorum yeni 8 gb lık samsung micro cd hafıza kartı aldım, telefon ile fotoğraf çektiğimde otomatik olarak fotoları hafıza kartına kaydediyor fakat 1 veya 2 tane foto çektikten sonraki fotolar bozuk oluyo ayrıca bozuk çekilenlerden sonra çekilen fotolara bakmak için hafıza kartına geldiğimde “klasör boş” diye uyarı veriyor hafıza kartına girilemiyor haliyle fotolarda görünmüyor kart ve karttaki hiç bir şey kullanılamıyor. böyle olduktan sonra hafıza kartını çıkarıp takınca fotolarda görülüyor ve diğer işlemler yapılıyor. kartı çıkarıp taktıktan sonra yine bir kaç tane foto çekiliyor sonra fotoları bozuk çekiyor yukarıdaki olaylar tekrarlanıyor. yine kartı çıkarıp takınca foto çekilebiliyor ve karta girilebiliyor. “klasör boş” uyarısı verdikten sonra kartı çıkarmadan telefondan biçimlendirilince de foto çekilebiliyor ama yine aynı olaylar tekrarlanıyor. bu durum karttan 1 tane müzik dinleyincede oluyor. başka telefon kartı okuyor. telefona başka bi kart takınca olmuyor. bilgisayardan şu şekilde Format E: /FS:FAT biçimlendirdim FAT yaptım yine düzelmedi. başka telefonda biçimlendirdim yine düzelmedi. kart bilgisayarda çalışıyor. telefon 16 gb tı destekliyor. cevabınız için teşekkürler.