Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Mart 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yazınızı okudum böyle bir durum benim başımda da var çok dua ettim bir hocadan muska aldım başka bir hocadan sizin verdiğiniz duaların aynını okumamı istedi okudum 5ben çalışıyorum 5 vakit namazımı kılıyorum kılamadıklarımı kaza yapıyorum. bir yerlerde okumuştum esma duaları insanın maneviyatını güçlendirdiğini Allaha daha yakın olabileceğimi ve istediğim dileklerimin kabul olabileceğini yazıyordu bende her akşam o günün esmalarını okumaya başladım hatta 5 esma ya Allah, ya rahman, ya rahim, ya kaviyyu, ya kadir esmalarını 70 kere okumaya başladım bunu gün için dede okuyordum kendime adet edinmiştim birgün akşam okurken alev gibi görünmeyen artan sesle birlikte birşeyin yüzüme geldiğini hissettim korkudan yerimden sıçradım hemen salavat getirmeye başladım bu hal belki 10-15 sn belki daha uzun sürdü bilmiyorum. aklımı kaybedeceğimi sandım Allaha yalvardım çok dua ettim. yanlız bişey vardı çok korkmuştum ama ağlamadım inançlı bir şekilde dua ettim. Allaha sığındım ve gelen kimse onu çağırmadığımı gitmesini ben Allaha dua etmekten başka birşey yapmadığımı söyledi.