Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2012       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sevip sevmediğini bile bilmiyorum.ama garip şeyler yapıyor.önceden birşey olduğunu düşünüyordum emindim.bir yıl sonra arkadaşım konuşmutum önceden onnunla beğendiğin biri var mı diye sormuş,benim ismimi vermiş bilmiyorum deyip kaçıp gitmiş.bir yıl sonra gittim seni seviyorum dedim o da iyi dedi ben sonra ordan kaçtım.bir süre cevap gelmedi.arkadaşlar ağzını aramış olmadı.ben ağladım bayağı bir yıl kimseyle konuşmadım hep ağlıyordum kendime gelemedim.o günden sonra onunla hiç konuşmadım.üç dört ay geçti benim olduğum yere geldi çaktırmadan bakıyordu bana.önümde arkadaşım vardı ona baktım kıskandırmak için tepki verecek mi diye önemseyecek mi onun için.o da gördü kapıyı arkadan ittirdi dikkati kendine çekmek istedi.bir yıl böyle geçti.diğer yıl görmemezlikten geldim ne bakmıyorum ne konuşmuyorum ama o bakıyordu bana hep,sürekli bizim olduğumuz yere geliyor ve sürekli bana bakıyor ben bakınca kafasını çeviriyor,ben bir hafta memlekete gittim ben yokken kimseye selam vermemiş ben gelince selam vermeye başlamış milete,benim olduğum yere yaklaşmaya çalışıyor sürekli benim olduğum ortama geliyor sürekli bakıyor.bir gün ağlarken görmüş beni arkadaşıma demiş beni onunla konuştur ben ağladım tekrrar hayır mı diyecek diye geldi kusura bakma senle alakası yok sorun bende kimseyi düşünmüyorum herkese selam veriyorum seninlede konuşalım muhabbet edlim ama sen ağlıyorsun sürekli dedi.ben de ileride olmaz mı dedim niye olmasın dedi ciddi misin dedim evet ama karşılaşmak zor olur ünv.gideceğiz.sorun değil ben seni bulurum dedim.bnde birşey demeddim.sonra geldiğinde bana bakıyordu belki konuşurum diye.bir yıl daha geçti yine böyle şeyler.birini seviyormuş kızı buldum konuştum istemiyormuş şimdi o kız arkadaşım o kızdan eminim.face birşey paylaşıyorum o da aynısını paylaşıyor ama ekli değiliz .bütün arkadaşlarını eklemiştim adım çıksın da ortak arkadaştan görsün.m.j paylaşıyorum o da.sonrab u yıl ünv.tercihinde hocanın yanındaydı.beni gördü şaşkın ifade vardı.gitmedim yanına.bayağı baktı.topuklu giyiyorum,saçımı boyattım,şekil,kesim vs.sevdiği şeyleri öğrendim hepsini.hiç eklemedim.arkadaşlar tipe bakıyor bzce yarar işe ama onun beğenmesi lazım diyor .gerçekten tipe çok bakıyor.aynı şehir aynı fakültedeyiz ama haberi yok.karşıma çık demişti ya çıktım.sizce durum ne şansım var mı?