Arama

Cüneyt Arkın

Güncelleme: 14 Ağustos 2017 Gösterim: 172.799 Cevap: 9
Mystic@L - avatarı
Mystic@L
Ziyaretçi
2 Ekim 2006       Mesaj #1
Mystic@L - avatarı
Ziyaretçi

CÜNEYT ARKIN

Ad:  i.jpg
Gösterim: 6977
Boyut:  19.7 KB

ARKIN (Fahrettin CÜREKLİBATIR. Cüneyt —denir),
Sponsorlu Bağlantılar
(d. 8 Eylül 1937, Karaçay, Odunpazarı, Eskişehir)
Türk sinema oyuncusu, film yönetmeni.

Türk sinemasında Ayhan Işık ve Yılmaz Güney'den sonra "kral" diye anılan üçüncü oyuncu.
Tıp fakültesini bitirip doktor oldu (1961). Artist dergisi'nin yarışmasını kazanınca sinemaya geçti (Gurbet kuşları, 1964). Kısa sürede başrol oynamaya başladı; 10 yıl kadar seyircinin en tuttuğu erkek oyunculardan biri oldu; 1969 ve 1976 Antalya şenliklerinde "en iyi erkek oyuncu" ödülünü aldı. 1980'lerde vurdulu kırdılı serüven filmlerine kaydı. 10 kadar filmde oyunculuğun yanı sıra yönetmenlik de yaptı (Vatandaş Rıza, 1979). Rol aldığı başlıca filmler: Kırık hayatlar, Haremde 4 kadın (1965), Malkoçoğlu (1966), İnsanlar yaşadıkça (1969), Yaralı kurt (1972), Mağlup edilemeyenler (1976), Maden (1978), Unutulmayanlar (1981), Alev alev (1984), iki başlı dev (1990).

MsXLabs.org & Büyük L.

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 14 Ağustos 2017 23:03
Biyografi Konusu: Cüneyt Arkın nereli hayatı kimdir.
KisukE UraharA - avatarı
KisukE UraharA
VIP !..............!
22 Şubat 2007       Mesaj #2
KisukE UraharA - avatarı
VIP !..............!
Ad:  6.jpg
Gösterim: 1869
Boyut:  9.6 KB
1937 yılının Eylül ayında Eskişehir'de doğdum

Tabiatı unutulmaz bir şekilde gözledim. Unutamadığım şeylerden birisi kırlangıçlardı. Onların yuva yapışlarına hayran kalmıştım. Erkek ve dişi kırlangıç, çamuru yutuyorlar. Bunu salgılarıyla birleştiriyorlar. Çalı parçası getiriyor biri, O salgıyla buluyorlar. O yuvanın yıkılmasına imkan yoktur! Bir diğer özellik de kırlangıcın yavrularını yine at kıllarıyla yuvaya bağlamasıdır. Onların yavru kaybetmeleri hemen hemen imkansız gibidir. Sonra bu yavrulara uçmayı ve yaşamayı öğretmeleri de çok müthiştir.

Sponsorlu Bağlantılar
... anam beni Eskişehir Necatibey İlkokuluna yazdırdı. Ne korkunç, diye mırıldanıyordum kendi kendime. Beni topraktan ayırmaya hakkı yok diye geceleri şehirden kaçıp, büyük ırgat ateşleri arasında uyuyordum. Bu anamı üzüyor, babama kıvanç veriyordu. Bir erkek okuyup da ne olacaktı ki. Yine de ilkokulu normal bitirdim. Zaten ders kitaplarından çok kimsesiz çocuk romanlarıyla, taşı toprağı altındır diye İstanbul'a kaçan ve adamı topuğundan vuran canilerin hikayelerini okumuştum.

Çocukluğumun unutulmayan hatıralarından birisi de kış geceleri dinlediğim menkıbelerdi. Daima kahramanlık üzerine idi. Tabii şimdi kelimesi kelimesine hatırlayamıyorum. Beyaz ve kanatlı bir atı olan bir kahraman hep vardı. Ve dünyanın neresinde olursa olsun bir sıkıntısı, acısı olan insanlara yardıma koşardı. Temeli bu idi bu menkıbelerin. Belki bir çoğu da bizim destanlarımızın yeni şartlara uydurulmuş versiyonlarıydı. Mesela Deli Dumrul'u dinlediğimi çok iyi hatırlıyorum. Ve Battal Gaziler, Köroğlu hikayeleri... O yaşlı kadınların inanılmaz muhayyilesinde yeni bir biçim kazanarak aktarılan müthiş menkıbeler. Babamın aldığı, Hazreti Ali'nin cenklerini anlatan kitaplar. O çocuk yaşımda, benim de zülfikar gibi bir kılıcım olmasını isterdim. Kuran-ı Kerim ve mevlid okunur, yaşlı insanlar dini sohbetler yaparlardı. İşte o sohbetlerde hem İslam kültürünü, hem din eğitimini alırdık.

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 14 Ağustos 2017 23:05
Gerçekçi ol imkansızı iste...
nünü - avatarı
nünü
Ziyaretçi
16 Nisan 2008       Mesaj #3
nünü - avatarı
Ziyaretçi

KENDİ AĞZINDAN CÜNEYT ARKIN

Ad:  2.jpg
Gösterim: 2064
Boyut:  19.1 KB
1937 yılının Eylül ayında Eskişehir' de doğdum. İlk anılarım ablamın melankolik şarkıları, babamın akşamüstleri bahçeyi sularken içtiği rakıya karışan kızgın toprağın, güneşin ve çiçeklerin kokusu oldu. Annem topuklarına kadar uzun saçlı bir kadındı ve gizli gizli ağlardı. Biraz daha büyüyünce günlerim çiftlikte geçmeye başladı. Toprağa karışmış kalın tenli, kaba, kara, büyük elli kadın ve erkekleri seyrederdim tarlalarda. Akşamüstleri bir rüzgar uğuldardı kulaklarımda. Uçsuz bucaksız ovadan geçen treni karma karışık özlemler, korkular, isteklerle beklerdim. Bu benim ilk yalnızlık duygumdu. Ve sonra hep yalnız kaldım. Tabiatı unutulmaz bir şekilde gözledim. Unutamadığım şeylerden birisi kırlangıçlardı. Onların yuva yapışlarına hayran kalmıştım. Erkek ve dişi kırlangıç, çamuru yutuyorlar. Bunu salgılarıyla birleştiriyorlar. Çalı parçası getiriyor biri, O salgıyla buluyorlar. O yuvanın yıkılmasına imkan yoktur! Bir diğer özellik de kırlangıcın yavrularını yine at kıllarıyla yuvaya bağlamasıdır. Onların yavru kaybetmeleri hemen hemen imkansız gibidir. Sonra bu yavrulara uçmayı ve yaşamayı öğretmeleri de çok müthiştir.

... anam beni Eskişehir Necatibey İlkokuluna yazdırdı. Ne korkunç, diye mırıldanıyordum kendi kendime. Beni topraktan ayırmaya hakkı yok diye geceleri şehirden kaçıp, büyük ırgat ateşleri arasında uyuyordum. Bu anamı üzüyor, babama kıvanç veriyordu. Bir erkek okuyup da ne olacaktı ki. Yine de ilkokulu normal bitirdim. Zaten ders kitaplarından çok kimsesiz çocuk romanlarıyla, taşı toprağı altındır diye İstanbul'a kaçan ve adamı topuğundan vuran canilerin hikayelerini okumuştum.

Çocukluğumun unutulmayan hatıralarından birisi de kış geceleri dinlediğim menkıbelerdi. Daima kahramanlık üzerine idi. Tabii şimdi kelimesi kelimesine hatırlayamıyorum. Beyaz ve kanatlı bir atı olan bir kahraman hep vardı. Ve dünyanın neresinde olursa olsun bir sıkıntısı, acısı olan insanlara yardıma koşardı. Temeli bu idi bu menkıbelerin. Belki bir çoğu da bizim destanlarımızın yeni şartlara uydurulmuş versiyonlarıydı. Mesela Deli Dumrul'u dinlediğimi çok iyi hatırlıyorum. Ve Battal Gaziler, Köroğlu hikayeleri... O yaşlı kadınların inanılmaz muhayyilesinde yeni bir biçim kazanarak aktarılan müthiş menkıbeler. Babamın aldığı, Hazreti Ali'nin cenklerini anlatan kitaplar. O çocuk yaşımda, benim de zülfikar gibi bir kılıcım olmasını isterdim. Kuran-ı Kerim ve mevlid okunur, yaşlı insanlar dini sohbetler yaparlardı. İşte o sohbetlerde hem İslam kültürünü, hem din eğitimini alırdık.

Hayatımda İstanbul' a gelmemişim.
İlk defa gurbete çıkıyorum. İstanbul'a gelişim, tıpkı ilk filmim Gurbet Kuşları 'ndaki gibidir. Haydarpaşa’ya geldim, valiz, yatak ve yorganımla. Sirkeciye geçtim. O gece otel de kaldım. Ertesi gün imtihana gireceğim.

Ders çalışıyorum. Bir ara kapı açılıyor ve bir adam geliyor. Biraz sonra biri daha, az sonra biri daha. Odada dört yatak var. Biz de dört kişiyiz. Hiç tanımadığım, bilmediğim üç adam. Gece yarısı biri "ışığı kapa" diyor. "Ağabey, ders çalışıyorum" diyecek oluyorum, bir başkası kalkıp düğmeyi çeviriyor. Zifiri karanlıkta yolumu bulup aşağıya iniyorum. Elime bir mum tutuşturuyorlar. Mumun ışığında ders çalışırken kendi kendime yemin ediyorum: Doktor olunca hastanenin ışıklarını hiç söndürmeyeceğim.

Sabah imtihana girdim. Sonra neticeleri aldık. Üçüncüydüm kazananlar arasında. sıkıntılı şartlarda müthiş bir mücadele veriyorduk iyi öğrenci olmak için.
Ad:  3.jpg
Gösterim: 1418
Boyut:  15.6 KB

Altı kişi bir araya gelip Akdeniz Caddesindeki 74 numaralı apartmanda bir kat tutuyoruz. Çocukların dördü Yüksek Ticaret'te, biri de Dişçilik' te okuyor. Adam başına 45 lira düşüyor. Bir süre sonra kiraya zam yapılınca ev kiramız 70 lira oluyor. Derslere sarılıyorum, boş vakitlerimde hep "Nasıl geçineceğim?" sorusuna cevap aramakla geçiriyorum.

Eğlence ve içki yoktu hayatımızda. Devamlı çalışıyor ve o dönemde çıkan Varlık dergisini alıyorduk. Kendi paramızIa Erek diye bir dergi çıkardık. Cemal Süreya, Erdal Öz, Muzaffer Buyrukçu, Kemal Özer'le tanıştık. Ben hikayeler ve şiirler yazmaya başladım. Vatan gazetesinde sayfa hazırlardık. Aramızda bir zengin çocuğu vardı. Meyve alır ve bizden gizli gizli yer, kabuklarını yatağın altına atardı. Ayın on beşi dedi mi paramız biterdi. Sarayburnu'na gider zoka atardık. Her gün birimiz gider palamut tutar gelirdik.

1963 yılında Artist mecmuasının sinema artisti yarışmasında birinciliği kazanıp da sinemaya ilk adımı atınca, ilk olarak babamdan aldım lanetleyici mektupları. Arkasından arkadaşlarımın bitmeyen tükenmeyen kıncı latifeleri geldi: "Yahu Fahrettin başka işin yok muydu da artist oldun. Senden de artist olur mu?" diyerek beni her fırsatta iğnelerler, kahrederlerdi.

Diğer arkadaşların okulları bitti. Ben Balo sokağında bir bodrum katına taşındım. Rutubet içinde, insanların ayaklarını görebildiğim bir pencere, o kadar. Ancak bu dönem benim için en verimli zamanlar oldu. Çok güzel hikayeler yazdım. Sonra Bülent Ecevit'in de yazdığı Pazar Postası çıktı. Hem siyasi, hem edebi ve fikri bir dergiydi. Genellikle hemşirelerin yaptığı bir iş vardır: Hasta beklemek. Para kazanmak için o işi yapıyordum. Bir gün Aksaray tarafındaki bir eve gittim. Yemek vakti geldi, beni de çağırdılar. Gittim. Ev halkı sofraya oturmuştu. Biri beni alıp mutfağa götürdü. Birden olduğum yerde sallandım. Benim yemeğim mutfaktaydı, orada yiyecektim. Düşünün o sırada doktor olmak üzereydim. Gençtim, tecrübesizdim ve tepeden tırnağa da gurur doluydum.

Üniversiteyi bitirdim, Eskişehir'e geldim. Orda Halit Ağabey ile tanıştım. Şafak Bekçileri'ni çekiyordu, Göksel Arsoy ile. Sonra ben ihtisası beklemeye başladım. Çalışıyorum ama ihtisas olmayınca öğle yemeği yok, akşam yemeği yok, para yok. Bir yoksulluktur, garibanlıktır gidiyor. Bir evlilik var başımızda o zamanlar. Suadiye de oturuyoruz. Bir akşam Halit Ağabey ile karşılaştım "Yahu bir film çekeceğim" dedi bana. Gurbet Kuşları 'ndan bahsetti, bir doktor rolü vardı. Halit ağabey daha o filmde keşfetmişti, "Yahu doktor sende müthiş bir şey var. "

İlk filmimden elime geçen 500 lira ile ancak üç ay idare edebildim. Sonra gene açlık günleri başladı. Yeşilçam'da belki iş verirler diye yazıhane dolaştığım günlerden birinde Aziz Sarıkaya'ya uğradım. Belki bir iş verir diye düşünmüştüm ama yanılmışım. Odasında olduğu halde bana kendisini 'yok' dedirtti. Bozuk bir moralle, cebimde iki buçuk lira olduğu halde, Taksim'den Karaköy'e kadar yürüdüm, vapura bindim. Yorgundum, ama son paramı tüketmeye gönlüm razı gelmiyordu bir türlü. Kadıköy' den, Suadiye' deki kayınpeder evine yürüye yürüye gittim.

Medrano Sirki'nde Rus kazakların atlarına baktım, karşılığında binicilik dersleri aldım. Parende atmasını öğrendim cambazlardan. Ter kokulu havlularını kurutup peşlerinde koştum. Sirkte bulunanların çoğu benim artist namzedi olduğumu öğrenmişlerdi. Bir gece program bittikten sonra şimdi ismini pek hatırlayamadığım fakat çok sevdiğim akrobatlardan biri yanıma geldi, "Gel, seninle biraz çalışalım" dedi. "Sana ufak bir numara göstereceğim ve bütün filmcilik hayatında bu numaranın büyük faydasını göreceksin". Onunla tam iki saat çalıştık. Ertesi gece gene, daha ertesi gece gene derken, kendimde bir fevkaladelik hissetmeye başladım.

O dönemde Türk sinemasında başrol oyuncuları gerçek tipler değildi. Ama çevresindeki insanlar yaşıyor. Bütün yardımcı rollerdekiler, hepsi yaşıyor. Biz başrolcüler gerçek dışı. O sıralarda Suat Yalaz'ın çizgi romanından Karaoğlan filmi yapılmak isteniyor. Ben de o zaman piyano çalan, keman çalan romantik bir jönüm. Ama gene bir Kıbrıs filminde, Remzi Jöntürk' ün teklifiyle biraz avantür koyduk. Bayağı tuttu ve iyi yapıldı. Ben sinemaya başladığımda çok basit hareketler vardı. Biz o zaman parendeler attık, havalarda uçtuk. Biraz dinamizm getirdik sinemaya. Ben de ona güvendim, Karaoğlan'da oynarım diye düşündüm.

Yeşilçam'dan kaçmaya, 'elveda sinema' demeye hazırlanırken Ülkü Erakalın çıktı karşıma. ‘Bana Gözleri Ömre Bedel’ filminde şans tanıdı. Adım bir anda bütün Türkiye'ye yayıldı ve şöhretin kapıları önümde ardına kadar açıldı.

HALİT REFİĞ ANLATIYOR

1963 yazında, Eskişehir 1. Hava Üssü'nde jet savaş pilotlarının yaşamı ile ilgili Şafak Bekçileri adlı filmi çekiyordum. Filmdeki rollerin bir kısmını, kumandanlarının da onayı ile subayların bizzat kendisi canlandırıyordu.
Ad:  4.JPG
Gösterim: 1336
Boyut:  34.6 KB

Çalışmalarımızı ilgi ile takip eden genç subaylar arasında biri özellikle dikkatimi çekmişti. Son derece düzgün bir fizyonomisi vardı. Subay kıyafeti de kendisine çok yakışıyordu. Bu genç subay Hava Kuvvetlerinde doktor olarak yedek subaylığını yapan teğmen Fahrettin Cüreklibatur idi. Filmdeki rollerden birini ona oynatmayı teklif ettim. Kabul etti. Ama şartlar bunun
gerçekleşmesine imkan vermedi. Şafak Bekçileri öylece tamamlandı.

1963 sonbaharında da Gurbet Kuşları filminin çekimlerine hazırlanıyordum. Bir gün Şişli'deki evimin kapısı çalındı. Karşımda yakışıklı bir adam vardı. Sivil kıyafetler içinde bir an Dr. Fahrettin Cüreklibatur'u hatırlamakta zorluk çektim. Askerlik hizmeti bitmiş, terhis olmuştu. O zaman şartlar uygun olmadığı için Şafak Bekçileri'nde oynayamadığını ifade etti. Ama şimdi bir engel kalmamıştı, benim yapacağım bir filmde artık oynayabileceğini söyledi. Aramızda böyle bir bağ kurulduğuna göre bir deneme yapalım dedik. Ve Gurbet Kuşları'ndaki rollerden birini ona verdim. Gurbet Kuşları'nın yapımcısı, aynı zamanda bir sinema dergisi de yayınlamakta olan Recep Ekicigil idi. Cüneyt Gökçer'in Cüneyt'ini, kitapçı Ramazan Arkın'ın Arkın'ını alarak ona Cüneyt Arkın adını taktılar. Ellerindeki dergi vasıtası ile tanınması için çok da gayret ettiler.

Gurbet Kuşları'nın finalindeki dam sahnesinin çekimi sırasında Cüneyt Arkın'ın hareketli sahneler için olağanüstü bir yatkınlığı olduğunu farkettim. Macera filmleri yapan bazı meslektaşlarıma, ondan bu yolda yararlanmalarını tavsiye ettim. Ama o sıralar çok gözde bir yıldız olan Göksel Arsoy’a bir rakip arandığı için, Cüneyt Arkın’ı başlangıçta, meşhur kadın oyuncularının karşısında romantik rollerde kullandılar. Cüneyt Arkın'ın sinemadaki ilk yılları sırasında yaptığım filmlerden İstanbul'un Kızları'nda, konunun sınırlı imkanları içersinde onun fizik hareket özelliğinden yararlanmaya çalıştım. Haremde Dört Kadın ile Kırık Hayatlar' da kendisini çok rahat hissedeceği, biri jöntürk hareketine karışan, öbürü evlilik dışı ilişki kuran iki ayrı doktor karakteri oynattım.

Bu çalışmalardan sonra Cüneyt Arkın kendi kendini yaratmaya girişti. İstanbul'u ziyaret eden yabancı sirklerde çalışarak akrobatik yeteneklerini geliştirdi. Burada kazandığı becerileri Malkoçoğlu tarzı, kılıçlı, kavgalı, atlı, atlamalı filmlerde değerlendirdi. Bu tarzın içinde olağanüstü başarı kazandı. Kısa zamanda özellikle İran'dan başlayarak ünü yurtdışına da yayıldı. 1970 yılında İranlılarla ortak bir yapım olan Adsız Cengaver'in çekimi için yeniden biraraya geldiğimizde Cüneyt Arkın Türkiye'nin en popüler oyuncusu haline gelmişti. Adsız Cengaver'in teknik işlemleri Londra'da Rank stüdyolarında yapılmıştı. Filmi seyreden İngilizler Cüneyt Arkın'ı atletik kabiliyetleri ve yakışıklılığı ile Burt Lancaster' dan bu yana en önemli sinema kişiliği olduğunu belirttiler. Adsız Cengaver'in İran'daki gösterimleri için Tahran'a davet edildiğimde şehrin en önemli beş sinemasında Cüneyt Arkın'ın beş ayrı fiImi oynamaktaydı.

Cüneyt Arkın'a özellikle İtalyan sinemacılar çok ilgi gösterdiler. Onu John Arkin adıyla dünya sinema piyasasına lanse etmeye çalıştılar.Ama Cüneyt Arkın dış piyasalar için kendisinden beklenen gayreti göstermedi. Dil meselesini halletmedi. İngilizceyi kusursuz konuşmak için ciddi bir çalışmaya girmedi. Türkiye’deki yeri ona yeterli geliyordu.

Cüneyt Arkın ile son çalışmamız Show TV için yaptığım Zirvedekiler adlı 18 bölümlük TV dizisi oldu. Cüneyt Arkın'ın bu dizide çizdiği kompozisyon, bir erkek oyuncudan bugüne kadar elde edebildiğim en üst seviyede bir dramatik performans oldu. Cüneyt Arkın benim için değeri ancak john Wayne, Burt Lancaster, Toshiro Mifune ve Alain Delon ile kıyaslanabilecek, Türk sinema tarihini en önemli ve başka benzeri bulunmayan bir "sinema" oyuncusudur.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 14 Ağustos 2017 23:06
nünü - avatarı
nünü
Ziyaretçi
16 Nisan 2008       Mesaj #4
nünü - avatarı
Ziyaretçi
Ad:  5.jpg
Gösterim: 1570
Boyut:  22.2 KB

FİLMLERİ

Bilinen toplam 289 filmi vardır.

Fantastik Adsız Cengaver 1970 Dünyayı Kurtaran Adam 1982 Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu 2006 Ölüm Savaşçısı 1984
Bilim KurguDünyayı Kurtaran Adam 1982 Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu 2006 Süpermenler 1979
Sosyal Gurbet Kuşları 1964
Western
Kanunsuz Kahraman 1967 Küçük Kovboy 1973 Haydut
Politik
Maden 1978
Dram

Acı Günler 1981 Acı Hayat 1973 Acı İntikam 1968 Acı Tesadüf 1966 Affedilmeyen 1966 Ala Geyik 1969 Alev Alev 1984 Alın Yazısı 1972 Arım, Balım, Peteğim 1970 Artık Sevmeyeceğim 1968 Aşk Mabudesi 1969 Aşk ve Kin 1964 Av 1989 Baba Kartal 1978 Babalık 1974 Babam Ve Ben 1988 Babanın Suçu 1976 Büyük Yemin 1969 Cehennem Arkadaşları 1964 Dayı 1974 Dev Kanı 1984 Dökülen Yapraklar 1987 Doruk 1985 Fakir Bir Kız Sevdim 1966 Gelincik 1978 Gönülden Yaralılar 1973 Gülün Bittiği Yer 1998 Günah Kızları( Kadınları ) 1964 Günahsızlar 1972 Güneş Ne Zaman Doğacak 1977 Hak Yolu 1971 Hayat Kavgası 1969 Hayatım Sana Feda 1970 Hepimiz Kardeşiz 1964 Herşey Oğlum İçin 1971 İdam Günü 1967 İki Ateş Arasında İki Başlı Dev 1990 İnsanlar Yaşadıkça 1969 İntikam Uğruna 1966 İntikam Yemini 1981 İstanbul Sokaklarında 1964 İstanbul'un Kızları 1964 Kader Arkadaşı 1981 Kader Ayırsa Bile 1968 Kahreden Gençlik 1985 Katiller De Ağlar 1985 Kırık Hayatlar 1965 Kızım ve Ben / Gurbet Kadını 1988 Küçük Sevgilim 1971 Kuşçu 1973 Küskün Çiçek 1979 Lekeli Melek 1969 Maden 1978 Mahkum 1972 Mahkum 1985 Melikşah 1969 Muhteşem Serseri 1988 Namus Borcu 1967 Öğretmen Kemal 1981 Oğul 1974 Ölümsüz 1982 Paramparça 1985 Paranın Esiri 1985 Pranga Mahkumu 1967 Rahmet Ve Gazap 1980 Rüzgar 1980 Şafakta Buluşalım 1975 Satılmış Adam 1977 Sen Ağlama 1987 Severek Ayrılalım 1971 Sevgili Babam 1969 Sevgili Oğlum 1977 Silahların Sesi 1965 Şoför Nebahat Ve Kızı 1964 Son Darbe 1985 Suçsuz Firari 1966 Tek Başına 1976 Tuzak 1976 Vahşi Çiçek 1971 Vahşi Gelin 1978 Vatan Ve Namık Kemal 1969 Vatandaş Rıza 1979 Yaralı Kurt 1972 Yarım Kalan Saadet 1970 Yasak İlişki 1988 Yaşamak 1988 Yıkılan Yuva 1967 Yumurcak Köprüaltı Çocuğu 1970 Yusuf İle Züleyha / Hazreti Yusuf 1970 Zehirli Hayat 1967
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 14 Ağustos 2017 23:07
nünü - avatarı
nünü
Ziyaretçi
16 Nisan 2008       Mesaj #5
nünü - avatarı
Ziyaretçi
Aksiyon
Ad:  7.jpg
Gösterim: 1563
Boyut:  11.9 KB

Baskın 1977 Deli Yusuf 1975 Destan 1980 Dört Yanım Cehennem 1982 En Büyük Yumruk 1983 Gırgır Ali 1982 Hınç 1976 İntikam Benim 1983 İstasyon 1977 Karateciler İstanbul'da 1974 Ölüme Son Adım 1983 Önce Hayaller Ölür 1981 Önce Vatan 1974 Şahin (Deli) 1976 Sert Adam 1986 Sokak Kavgacısı 1986 Son Savaşçı 1982 Su 1981 Vahşi Kan 1983 Yaşadıkça 1984 Yıkılmayan Adam 1977

Tarihi

Alpaslan'ın Fedaisi Alpago 1967 Altay'dan Gelen Yiğit 1977 Battal Gazi Destanı 1971 Battal Gazi Geliyor 1973 Battal Gazi'nin İntikamı 1972 Battal Gazi'nin Oğlu 1974 Gök Bayrak 1968 Hacı Murat 1967 Hacı Murat Geliyor 1968 Hakanlar Çarpışıyor 1977 Haremde Dört Kadın 1965 Horasan'dan Gelen Bahadır 1965 Horasan'ın Üç Atlısı 1965 Kanije Kalesi 1982 Kara Murat Denizler Hakimi 1977 Kara Murat Devler Savaşıyor 1978 Kara Murat Fatih'in Fermanı 1973 Kara Murat Kara Şövalyeye Karşı 1975 Kara Murat Ölüm Emri 1974 Kara Murat Şeyh Gaffar'a Karşı 1976 Kara Murat: Fatih'ın Fedaisi 1972 Kılıç Aslan 1975 Kolsuz Kahraman 1966 Korkusuz Cengaver 1976 Malkoçoğlu (Avrupayı Titreten Türk) 1966 Malkoçoğlu Akıncılar Geliyor 1969 Malkoçoğlu Cem Sultan 1969 Malkoçoğlu Kara Korsan 1968 Malkoçoğlu Krallara Karşı 1967 Malkoçoğlu Ölüm Fedaileri 1971 Melikşah 1969 Osmanlı Kartalı 1969 Pranga Mahkumu 1967 Selahattin Eyyubi 1970 Silahlı Paşazade 1967 Son Akın 1982 Yusuf İle Züleyha / Hazreti Yusuf 1970

Polisiye
Adalet 1977 Akrep Yuvası 1977 Babacan 1975 Cemil 1975 Cemil Dönüyor 1977 Deli Fişek 1984 İdamlık 1983 İnsan Avcısı 1975 Kanun Adamı 1985 Kanun Der ki Kanun Gücü 1979 Kanun Kanundur 1984 Kelepçe 1982 Melek Yüzlü Cani / Nefret 1986 Polis Dosyası 1989 Son Savaşçı 1982 Tanık 1992 Vazife Uğruna 1986 Yakut Gözlü Kedi 1966

Komedi
Ayşecik Çıtı Pıtı Kız 1964 Babaların Babası 1975 Belalılar 1974 Beş Ateşli Kadın 1968 Bombacı 1988 Canikom 1979 Cibali Karakolu 1966 Cici Gelin 1967 Çılgın Dershane 2006 Çöpçatanlar Kampı 1964 Dört Hergele 1987 Gırgır Ali 1982 Gırgır Hafiye 1986 İki Cambaz 1979 İnatçı Gelin 1965 Kartal Murat 1980 Kavga 1986 Oyun Bitti 1971 Şeytanın Oğulları 1987 Sıkı Dur Geliyorum 1964 Tokatçılar 1986 Üç Kağıtçılar 1975 Üç Sevgilim 1979 Üç Tatlı Bela 1979 Yankesici Kız 1964
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
nünü - avatarı
nünü
Ziyaretçi
16 Nisan 2008       Mesaj #6
nünü - avatarı
Ziyaretçi
Ad:  11.jpg
Gösterim: 1652
Boyut:  23.1 KB
Duygusal

Acı İntikam 1968 Adını Anmayacağım 1971 Ah Bu Dünya 1965 Aşk ve İntikam 1965 Ayrı Dünyalar 1974 Ayrılık Şarkısı 1966 Babasının Oğlu 1986 Baskın 1977 Belalı Hayat 1968 Bir Kaç Güzel Gün İçin 1984 Bir Şoförün Gizli Defteri 1967 Bırakın Yaşayalım 1974 Canım Sana Feda 1965 Çaresizler 1973 Çıtkırıldım 1966 Çöl Kartalı 1972 Dişi Düşman 1966 Dudaktan Kalbe 1965 Fakir Aşıkların Romanı 1971 Fakir Gencin Romanı 1965 Ferhat ile Şirin 1970 Gözleri Ömre Bedel 1964 Gülün Bittiği Yer 1998 Hayatımın En Güzel Yılları 1972 İki Başlı Dev 1990 İki Esir 1971 İki Yabancı 1966 İlk ve Son 1968 İnsanlar Yaşadıkça 1969 İstasyon 1977 Kader 1968 Karanlıklar Meleği 1966 Kin 1974 Kıskanç Kadın 1966 Küskün Çiçek 1979 Murat İle Nazlı 1972 Oğulcan 2000 Oyun Bitti 1971 Önce Hayaller Ölür 1981 Önce Vatan 1974 Şafak Sökmesin 1968 Şafakta Üç Kurşun 1966 Şahin (Deli) 1976 Satılık Kalp 1965 Satın Alınan Koca 1971 Seni Affedemem 1967 Serseri Aşık 1965 Sevgim Ve Gururum 1965 Sevişmek Yasak 1965 Silahlı Paşazade 1967 Soysuzlar 1975 ****** 1965 Unutulmayanlar 1981 Vurgun 1973 Yalnız Değiliz 1964 Yanaşma 1973 Yüzbaşı Kemal 1967 Yüzbaşının Kızı 1968 Zengin Ve Serseri 1967 Yumurcak Köprüaltı Çocuğu 1970

Macera

Adalet 1977 Akrep Yuvası 1977 Asılacak Adam 1987 Adsız Cengaver 1970 Baba Kartal 1978 Baba Ocağı 1977 Babaların Babası 1975 Babanın Oğlu 1975 Babanın Suçu 1976 Bela Adamı Belalılar 1974 Beş Ateşli Kadın 1968 Bin Defa Ölürüm 1985 Bırakın Yaşasınlar 1984 Bırakın Yaşayalım 1974 Çaresizler 1973 Cehennem Ateşi 1987 Cehenneme Bir Yolcu 1971 Çöl 1983 Çöl Kartalı 1972 Çöpçatanlar Kampı 1964 Damga 1987 Damgalı Adam 1966 Dayı 1974 Deli Fişek 1984 Deli Yusuf 1975 Destan 1980 Dev Kanı 1984 Devlerin Kavgası 1965 Dişi Düşman 1966 Dört Yanım Cehennem 1982 Erkekçe 1983 Eski Silah 1989 Firardan Sonra Gelincik 1978 Gök Bayrak 1968 Göklerdeki Sevgili 1966 Görünmeyen Düşman 1978 Hacı Murat 1967 Hacı Murat Geliyor 1968 İdamlık 1983 İki Cambaz 1979 İki Esir 1971 İnsan Avcıları 1987 İnsanlar Yaşadıkça 1969 İnsanları Seveceksin 1978 İntikam Ateşi 1966 İntikam Benim 1983 İntikam Yemini 1981 Kaçış 1985 Kader 1968 Kanca 1986 Kanun Adamı 1985 Kanun Kanundur 1984 Kaplanlar 1985 Kaplanlar Ağlamaz 1978 Karanlıklar Meleği 1966 Karateciler İstanbul'da 1974 Kartal Bey 1984 Kartal Murat 1980 Kavga 1986 Kelepçe 1982 Kılıç Bey 1978 Kin 1974 Kırbaç Altında 1967 Köroğlu (Kılıçların Zaferi) 1968 Kral Affetmez 1986 Mağlup Edilemeyenler 1976 Mahşere Kadar Ölüm Avcısı Ölüm Görevi 1978 Ölüm Savaşçısı 1984 Ölüme Kadar (Ölümden Beter) 1965 Ölüme Son Adım 1983 Ölümsüz 1982 Polis Dosyası 1989 Şafak Sökerken 1988 Şafakta Üç Kurşun 1966 Sarışın Tehlike 1980 Sert Adam 1986 Sevdam Benim 1987 Sıkı Dur Geliyorum 1964 Son Kahramanlar 1987 Son Vurgun (Kurşunların Yağmuru) 1968 Soysuzlar 1975 Suçsuz Firari 1966 Süpermenler 1979 Sürgündeki Adam 1987 Takip 1981 Tek Başına 1976 Tuzak 1976 Üç Kağıtçılar 1975 Üç Sevgilim 1979 Üç Tatlı Bela 1979 Unutulmayanlar 1981 Vahşi Kan 1983 Yalnız Adam 1986 Yalnız Adam 1974 Yanaşma 1973 Yarınsız Adam 1976 Yaşadıkça 1984 Yıkılmayan Adam 1977 Yüzbaşı Kemal 1967
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
nünü - avatarı
nünü
Ziyaretçi
16 Nisan 2008       Mesaj #7
nünü - avatarı
Ziyaretçi
ALFABETIK
Ad:  8.jpg
Gösterim: 1490
Boyut:  25.1 KB

Acı Günler (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Nazan Şoray,Atilla Ergün)
Acı Hayat (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Filiz Akın,Ayfer Feray,Bülent Kayabaş)
Acı İntikam (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Suzan Avcı,Reha Yurdakul,Muammer Gözalan)
Acı Tesadüf (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Filiz Akın,Selma Güneri)
Adalet (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Kenan Pars,Meral Deniz,Reha Yurdakul)
Adını Anmayacağım (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Hülya Koçyiğit,Cihangir Gaffari,Nubar Terziyan)
Adsız Cengaver (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Nebahat Çehre,Altan Günbay,Puri Banai)
Affedilmeyen (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Filiz Akın,Selma Güneri,Mümtaz Ener)
Ah Bu Dünya (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Safiye Filiz,Kadir Savun,Gürel Ünlüsoy)
Akrep Yuvası (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Banu Alkan,Eşref Kolçak,Hayati Hamzaoğlu)
Ala Geyik (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Mine Mutlu,Aliye Rona,Atıf Kaptan)
Alev Alev (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Tarık Akan,Gülşen Bubikoğlu,Çiğdem Tunç)
Alın Yazısı (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Fatma Belgen,Erol Taş)
Alpaslan'ın Fedaisi Alpago (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Zeynep Aksu,Turgut Özatay,Reha Yurdakul)
Altay'dan Gelen Yiğit (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Bahar Erdeniz,Aytekin Akkaya)
Arım, Balım, Peteğim (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Türkan Şoray,Cüneyt Arkın,Münir Özkul)
Artık Sevmeyeceğim (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Türkan Şoray,Ömercik,Münir Özkul)
Asılacak Adam (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Aytekin Akkaya,Kazım Kartal,Fulden Uras)
Aşk Mabudesi (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Türkan Şoray,Reha Yurdakul,Aliye Rona)
Aşk ve İntikam (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Hülya Koçyiğit,Avni Dilligil,Necdet Çağlar)
Aşk ve Kin (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Belgin Doruk,Turgut Özatay,Leyla Sayar)
Av (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Gülben Ergen,Salih Kırmızı,Serdar Gökhan)
Ayrı Dünyalar (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Gülşen Bubikoğlu,Turgut Özatay,Şener Şen)
Ayrılık Şarkısı (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Selda Alkor,Ajda Pekkan)
Ayşecik Çıtı Pıtı Kız (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Zeynep Değirmencioğlu,Hülya Koçyiğit,Sadri Alışık)
Baba Kartal (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Deniz Akbulut,Bilal İnci,Nazan Saatçi)
Baba Ocağı (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Sevda Karaca,Tuğrul Meteer,Turgut Özatay)
Babacan (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Müjde Ar,Yavuz Selekman,Selçuk Özer)
Babaların Babası (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Filiz Akın,Cemil Şahbaz,Erol Taş)
Babalık (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Aytaç Arman,Turgut Özatay,Deniz Erkanat)
Babam Ve Ben (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Murat Soydan,Salih Kırmızı,Neslihan Acar)
Babanın Oğlu (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Deniz Erkanat,Cemil Şahbaz,Kazım Kartal)
Babasının Oğlu (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Halil Taşkın,Nilgün Ersoy,Kadir Kök,Yüksel Gözen)
Babanın Suçu (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Selma Güneri,Erol Taş,Yıldırım Gencer)
Baskın (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Necla Nazır,Ekrem Bora,Pervin Par)
Battal Gazi Destanı (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Fikret Hakan,Meral Zeren,Reha Yurdakul)
Battal Gazi Geliyor (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Zuhal Aktan,Kazım Kartal,Reha Yurdakul)
Battal Gazi'nin İntikamı (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Meral Zeren,Bilal İnci,Reha Yurdakul)
Battal Gazi'nin Oğlu (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Zerrin Arbaş,Bilal İnci,Kadir Kök)
Bela Adamı (Oyuncular:Cüneyt Arkın,)
Belalı Hayat (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Sevda Ferdağ)
Belalılar (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Erol Taş,Güngör Bayrak,Ahmet Mekin)
Beş Ateşli Kadın (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Hülya Darcan)
Bin Defa Ölürüm (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Bahar Öztan,Naci Özsoy,Erol Taş)
Bir Kaç Güzel Gün İçin (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Necla Nazır,Taşkın Sabah,Nubar Terziyan)
Bir Şoförün Gizli Defteri (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Sema Özcan)
Bırakın Yaşasınlar (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Bilun Nazlıhan,Yıldırım Gencer,Ünsal Emre)
Bırakın Yaşayalım (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Necla Nazır,Yıldırım Gencer,Hüseyin Peyda)
Bombacı (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Renan Fosforoğlu,Müge Utkan,Yıldırım Gencer)
Büyük Yemin (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Fatma Girik,Bilal İnci,Erol Taş)
Canikom (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Gülşen Bubikoğlu,Ali Şen,Hulusi Kentmen)
Canım Sana Feda (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Nilüfer Aydan,Muzaffer Tema,Esen Püsküllü)
Çaresizler (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Perihan Savaş,Ahmet Mekin,Bilal İnci)
Cehennem Arkadaşları (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Pervin Par,Hayati Hamzaoğlu,Sezer Sezin)
Cehennem Ateşi (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Hale Haykır,Aydın Haberdar,Aykut Düz)
Cehenneme Bir Yolcu (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Müşerref Tezcan,Sezer Güvenirgil,Erol Taş)
Cemil (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Ahmet Mekin,Eşref Kolçak,Yıldırım Gencer)
Cemil Dönüyor (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Ahmet Mekin,Canan Perver,Yalçın Gülhan)
Cibali Karakolu (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Muammer Karaca,Sevda Ferdağ,Mualla Sürer)
Cici Gelin (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Filiz Akın,Öztürk Serengil,Nubar Terziyan)
Çılgın Dershane (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Hande Ataizi,Mustafa Topaloglu,Tuba Ünsal)
Çıtkırıldım (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Filiz Akın,Semiramis Pekkan,Salih Güney)
Çöl (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Emel Tümer,Salih Kırmızı,Hüseyin Peyda)
Çöl Kartalı (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Bahar Erdeniz,Meral Zeren,Süleyman Turan)
Çöpçatanlar Kampı (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Nebahat Çehre,Atıf Kaptan,Mine Soley)
Damga (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Ahu Tuğba,Erol Taş,Suna Pekuysal)
Damgalı Adam (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Esen Püsküllü,Ayfer Feray,Abdurrahman Palay)
Darbe (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Fikret Hakan,Ahmet Sezerler)
Dayı (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Fikret Hakan,Selma Güneri,Hüseyin Peyda)
Deli Fişek (Oyuncular:Cüneyt Arkın, Bahar Öztan,Erol Taş,Baki Tamer)
Deli Yusuf (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Zerrin Arbaş,Kadir Savun,Ali Şen)
Destan (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Hakan Balamir,Melike Zobu,Kazım Kartal)
Dev Kanı (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Leyla Somer,Erol Taş)
Devlerin Kavgası (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Pervin Par,Erol Taş,Kenan Pars)
Dişi Düşman (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Hülya Koçyiğit,Ajda Pekkan,Tanju Şarman)
Dökülen Yapraklar (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Aslıhan Öncü,Mine Sun,Nubar Terziyan)
Dört Hergele (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Erol Taş,Aykut Düz,Karga Kemal)
Dört Yanım Cehennem (Oyuncular:Cüneyt Arkın, Eşref Kolçak,Bahar Öztan,Kazım Kartal)
Doruk (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Orhan Gencebay,Müge Akyamaç)
Dudaktan Kalbe (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Hülya Koçyiğit,Gönül Yazar)
Dünyayı Kurtaran Adam (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Aytekin Akkaya,Necla Fide,Hikmet Taşdemir)
Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Mehmet Ali Erbil,Ayşen Gruda,Deniz Seki,Pascal Nouma)
En Büyük Yumruk (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Meral Orhonsay,Hüseyin Peyda)
Erkekçe (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Nilgün Saraylı,Hüseyin Peyda,Ali Şen)
Eski Silah (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Diler Saraç,Yıldırım Gencer)
Fakir Aşıkların Romanı (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Aynur Aydan,Sema Özcan,Ali Şen)
Fakir Bir Kız Sevdim (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Gönül Yazar,Münir Özkul,Tanju Okan)
Fakir Gencin Romanı (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Filiz Akın,Neriman Köksal,Kadir Savun,Ali Şen)
Ferhat ile Şirin (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Fatma Güler,Nilüfer)
Firardan Sonra (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Sevinç Pekin,Reha Yurdakul,Hüseyin Zan)
Gelincik (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Fatma Girik,Haluk Dural,Zeynep Çayıroğlu)
Gırgır Ali (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Emel Tümer,Necla Soylu,Hikmet Taşdemir)
Gırgır Hafiye (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Ali Şen,Erol Taş,Nilgün Ersoy)
Ad:  9.jpg
Gösterim: 1302
Boyut:  14.8 KB

Gök Bayrak (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Aynur Aydan,Sevgi Başoğlu,Sezer Güvenirgil)
Göklerdeki Sevgili (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Selda Alkor,Ali Şen,Ulvi Uraz,Ersun Kazançel)
Gönülden Yaralılar (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Fatma Girik,Seyyal Taner,Hikmet Taşdemir)
Görünmeyen Düşman (Oyuncular:Cüneyt Arkın, Selma Güneri,Eşref Kolçak,Kadir Savun)
Gözleri Ömre Bedel (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Türkan Şoray,Ekrem Bora,Hüseyin Baradan)
Gülün Bittiği Yer (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Tolga Tibet,Yağmur Kaşifoğlu,Bülent Bilgiç)
Günah Kızları (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Sevda Ferdağ,Semra Sar)
Günahsızlar (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Sevda Ferdağ,Tuncer Necmioğlu,Arzu Okay)
Güneş Ne Zaman Doğacak (Oyuncular:Cüneyt Arkın, Baki Tamer,Oya Aydoğan,Turgut Özatay)
Gurbet Kuşları (Oyuncular:Cüneyt Arkın, Tanju Gürsu,Filiz Akın,Danyal Topatan,Sevda Ferdağ)
Hacı Murat (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Behçet Nacar,Adnan Mersinli,Necip Tekçe)
Hacı Murat Geliyor (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Nebahat Çehre,Erol Taş,Süheyl Eğriboz)
Hak Yolu (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Cihangir Gaffari,Yasemin Alev)
Hakanlar Çarpışıyor (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Bahar Erdeniz,Aytekin Akkaya,Hüseyin Peyda)
Haremde Dört Kadın (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Tanju Gürsu,Hüseyin Peyda,Nilüfer Aydan)
Hayat Kavgası (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Sezer Güvenirgil,Mine Mutlu,Önder Somer)
Hayatım Sana Feda (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Türkan Şoray,Münir Özkul,Gülgün Erdem)
Hayatımın En Güzel Yılları (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Müşerref Tezcan,Süleyman Turan,Bora Ayanoğlu)
Haydut (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Erol Taş,Ali Şen,Hasan Ceylan)
Hepimiz Kardeşiz (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Tamer Yiğit,Hülya Koçyiğit,Aliye Rona)
Herşey Oğlum İçin (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Sezer Güvenirgil,Kadir Savun)
Hınç (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Yavuz Selekman,Suna Selen,Şükriye Atav)
Horasan'dan Gelen Bahadır (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Yılmaz Köksal,Tunç Oral,Figen Say)
Horasan'ın Üç Atlısı (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Figen Say,Yılmaz Köksal,Tunç Oral)
İdam Günü (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Selda Alkor,Turgut Özatay,Zeynep Aksu)
İdamlık (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Sema Göktaş,Kazım Kartal,Hüseyin Peyda)
İki Ateş Arasında (Oyuncular:Cüneyt Arkın)
İki Başlı Dev (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Sedef Ecer,Fikret Kuşkan,Sedef Bediz)
İki Cambaz (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Erol Taş,Ali Şen,Yadigar Ejder)
İki Esir (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Filiz Akın,Kuzey Vargın,Hasan Ceylan)
İki Yabancı (Oyuncular:Cüneyt Arkın, Reha Yurdakul,Sema Özcan,Cevat Kurtuluş)
İlk ve Son (Oyuncular:Cüneyt Arkın, Selda Alkor,Selda Alkor)
İnatçı Gelin (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Selda Alkor,Meriç Başaran,Münir Özkul)
İnsan Avcıları (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Aytekin Akkaya,Erden Alkan,Kadir Kök)
İnsan Avcısı (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Sevda Aktolga,Turgut Özatay,Hikmet Taşdemir)
İnsanlar Yaşadıkça (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Sema Özcan,Memduh Ün,Aynur Aydan)
İnsanları Seveceksin (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Sevda Karaca,Turgut Özatay,Hüseyin Peyda)
İntikam Ateşi (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Hülya Koçyiğit,Süleyman Turan,Figen Say)
İntikam Benim (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Emel Tümer,Hüseyin Peyda,Oktar Durukan)
İntikam Uğruna (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Selda Alkor,Önder Somer)
İntikam Yemini (Oyuncular:Cüneyt Arkın, Meral Orhonsay,Hulusi Kentmen,Kazım Kartal)
İstanbul Sokaklarında (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Filiz Akın,Turgut Özatay,Suzan Avcı)
İstanbul'un Kızları (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Selma Güneri,Sevda Ferdağ,Nilüfer Aydan)
İstasyon (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Hülya Koçyiğit,Erol Taş,Leyla Somer)
Kaçış (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Kaan Arkın,Emel Büyükburç,Süleyman Turan)
Kader (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Filiz Akın,Yıldırım Gencer)
Kader Arkadaşı (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Deniz Akbulut,Erol Taş)
Kader Ayırsa Bile (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Filiz Akın,Yıldırım Gencer)
Kahreden Gençlik (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Nebahat Çehre,Yılmaz Zafer,Eşref Kolçak)
Kanca (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Aytekin Akkaya,Kadir Kök,Nilgün Ersoy)
Kanije Kalesi (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Melike Zobu,Yavuz Selekman)
Kanun Adamı (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Bahar Öztan,Süleyman Turan)
Kanun Der ki (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Nebahat Çehre)
Kanun Gücü (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Deniz Akbulut,Nejat Özbek,Orçun Sonat)
Kanun Kanundur (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Ahmet Mekin,Özlem Onursal,Metin Tabak)
Kanunsuz Kahraman (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Sevda Ferdağ,Baykal Kent,Peri Han,Altan Günbay)
Kaplanlar (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Bahar Öztan,Hüseyin Peyda,Leyla Somer)
Kaplanlar Ağlamaz (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Bahar Öztan,Hüseyin Peyda,Leyla Somer)
Kara Murat Denizler Hakimi (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Sevda Karaca,Peter Fabian,Hüseyin Baradan)
Kara Murat Devler Savaşıyor (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Canan Perver,Tanju Gürsu,Sümer Tilmaç)
Kara Murat Fatih'in Fermanı (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Meral Orhonsay,Erol Taş,Kenan Pars)
Kara Murat Kara Şövalyeye Karşı (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Burçin Doğu,Mualla Omay,Reha Yurdakul)
Kara Murat Ölüm Emri (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Hüseyin Zan,Cemil Şahbaz,Yıldırım Gencer)
Kara Murat Şeyh Gaffar'a Karşı (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Daniella Giordano,Serçin Erdem,Yavuz Selekman)
Kara Murat: Fatih'ın Fedaisi (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Hale Soygazi,Turgut Özatay,Erol Taş)
Karanlıklar Meleği (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Hülya Koçyiğit,Neriman Köksal)
Karateciler İstanbul'da (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Helen Pou,Wang Li,Lou Wing)
Kartal Bey (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Alev Sayın,Yıldırım Gencer,Kadir Savun)
Kartal Murat (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Ahmet Mekin,Nilay Yurtsev,Zerrin Doğan)
Katiller De Ağlar (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Banu Alkan,Kenan Kalav,Nuri Alço)
Kavga (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Salih Kırmızı,Turgut Özatay,Hüseyin Peyda)
Kelepçe (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Eşref Kolçak,Kazım Kartal,Hüseyin Peyda)
Kılıç Aslan (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Yıldırım Gencer,Bahar Erdeniz,Aynur Aydan)
Kılıç Bey (Oyuncular:Cüneyt Arkın, Perihan Savaş,Aliye Rona,Bilal İnci)
Kin (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Ahmet Mekin,Erol Taş,Yıldırım Gencer)
Kırbaç Altında (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Selda Alkor,Esen Püsküllü,Ali Şen)
Kırık Hayatlar (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Belgin Doruk,Nebahat Çehre,Hulusi Kentmen)
Kıskanç Kadın (Oyuncular:Cüneyt Arkın, Hülya Koçyiğit,Çolpan İlhan)
Kızım ve Ben / Gurbet Kadını (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Gülşen Bubikoğlu,Yılmaz Zafer)
Kolsuz Kahraman (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Fatma Girik,Murat Soydan,Suzan Avcı)
Korkusuz Cengaver (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Defne Toppare,Salih Kırmızı,Mine Sun)
Köroğlu (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Fatma Girik,Hayati Hamzaoğlu,Reha Yurdakul)
Kral Affetmez (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Yıldırım Gencer,Atilla Ergün,Hayati Hamzaoğlu)
Küçük Kovboy (Oyuncular:Cüneyt Arkın,İlker İnanoğlu,Pascale Petit,Alan Steel)
Küçük Sevgilim (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Filiz Akın,Nubar Terziyan)
Kuşçu (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Perihan Savaş,Ahmet Arkan,Kenan Özcan)
Küskün Çiçek (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Türkan Şoray,Hüseyin Peyda,Sümer Tilmaç)
Lekeli Melek (Oyuncular:Cüneyt Arkın, Filiz Akın,Sevinç Pekin,Necdet Tosun)
Maden (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Tarık Akan,Hale Soygazi,Meral Orhonsay)
Mağlup Edilemeyenler (Oyuncular:Cüneyt Arkın, Müjde Ar,Şevket Altuğ,Turgut Boralı)
Mahkum (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Salih Kırmızı,Bahar Öztan,Kadir Savun)
Mahkum (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Hale Soygazi,Seyyal Taner,Kahraman Kıral)
Mahşere Kadar (Oyuncular:Cüneyt Arkın)
Malkoçoğlu Akıncılar Geliyor (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Sezer Güvenirgil,Yıldırım Gencer,Yılmaz Köksal)
Malkoçoğlu Cem Sultan (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Gülnaz Huri,Feri Cansel,Cihangir Gaffari)
Malkoçoğlu Dünyayı Titreten Türk (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Selma Güneri,Semih Sergen,Yılmaz Köksal)
Malkoçoğlu Kara Korsan (Oyuncular:Cüneyt Arkın, Nebahat Çehre,Tanju Gürsu,Leman Öztürk)
Malkoçoğlu Krallara Karşı (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Yıldırım Gencer,Sezer Güvenirgil,Yılmaz Köksal)
Malkoçoğlu Ölüm Fedaileri (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Leyla Selimi,Oya Peri,Talat Hüseyin)
Melek Yüzlü Cani / Nefret (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Zümrüt Cansel,Serdar Cem,Mine Sun)
Melikşah (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Cihangir Gaffari,Hulusi Kentmen,Gülsüm Kamu)
Muhteşem Serseri (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Sevim Özün,Aykut Düz,Turgut Özatay)
Murat İle Nazlı (Oyuncular:Cüneyt Arkın, Fatma Girik,Aytaç Arman)
Namus Borcu (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Zeynep Aksu,Turgut Özatay,Yılmaz Köksal)
Öğretmen Kemal (Oyuncular:Cüneyt Arkın, Fikret Hakan,Meral Orhonsay,Eşref Kolçak)
Oğul (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Kahraman Kıral,Reha Yurdakul,Kazım Kartal)
Oğulcan (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Güler Tomurcuk)
Ölüm Avcısı (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Fulden Uras,Hakkı Şen,Arif Hanoğlu)
Ölüm Görevi (Oyuncular:Cüneyt Arkın, Perihan Savaş,Eşref Kolçak)
Ölüm Savaşçısı (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Osman Betin,Funda Fırat,Kemal Özkan)
Ölüme Kadar (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Filiz Akın,Kenan Pars,Gürel Ünlüsoy)
Ölüme Son Adım (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Emel Tümer,Yıldırım Gencer,Hikmet Taşdemir)
Ölümsüz (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Nazan Saatçi,Ahmet Mekin)
Önce Hayaller Ölür (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Betül Arkın,Murat Arkın)
Önce Vatan (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Fatma Girik,İhsan Gedik,Ceyda Karahan)
Osmanlı Kartalı (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Hülya Aşan,Ergün Rona,Kadir Savun)
Oyun Bitti (Oyuncular:Cüneyt Arkın, Filiz Akın,Hulusi Kentmen,Mürüvvet Sim)
Paramparça (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Tarık Akan,Gülşen Bubikoğlu,Sevtap Parman)
Paranın Esiri (Oyuncular:Cüneyt Arkın, Hülya Avşar,Kenan Kalav,Kadir Savun)
Polis Dosyası (Oyuncular:Cüneyt Arkın, Binnaz Avcı,Nuri Alço,Salih Kırmızı)
Pranga Mahkumu (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Semiramis Pekkan,Önder Somer,Kadir Savun)
Rahmet Ve Gazap (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Yusuf Sezgin,Macit Flordun)
Rüzgar (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Emel Sayın,Orhan Alkan,Hüseyin Peyda)
Şafak Sökerken (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Osman Betin)
Şafak Sökmesin (Oyuncular:Cüneyt Arkın, Selda Alkor,Pervin Par,Devlet Devrim)
Şafakta Buluşalım (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Gülşen Bubikoğlu,Eşref Kolçak,Kenan Pars)
Şafakta Üç Kurşun (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Suzan Avcı,Yılmaz Köksal,Bilge Tandoğaç)
Şahin (Oyuncular:Cüneyt Arkın, Ali Şen,Oya Aydoğan,Mürüvvet Sim)
Sarışın Tehlike (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Christian Haydar,Metin Serezli,Hadi Çaman)
Satılık Kalp (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Belgin Doruk,Gülsüm Kamu,Nubar Terziyan)
Satılmış Adam (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Perihan Savaş,Nejat Özbek)
Satın Alınan Koca (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Fatma Girik,Hulusi Kentmen,Mürüvvet Sim)
Selahattin Eyyubi (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Orhan Günşiray,Cihangir Gaffari)
Ad:  10.jpg
Gösterim: 1020
Boyut:  16.6 KB

Sen Ağlama (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Necla Nazır,İsmet Özhan,Hüseyin Peyda)
Seni Affedemem (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Hülya Koçyiğit,Tanju Korel)
Serseri Aşık (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Hülya Koçyiğit,Sadri Alışık,İsmail Dümbüllü)
Sert Adam (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Yıldırım Gencer,Nurgül Kaya)
Sevdam Benim (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Aykut Düz,Aydın Haberdar,Kadir Kök)
Severek Ayrılalım (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Hülya Koçyiğit,Semra Sar,Yalçın Gülhan)
Sevgili Babam (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Zeynep Değirmencioğlu,Salih Güney,Münir Özkul)
Sevgili Oğlum (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Perihan Savaş,Berhan Şimşek,Tuğrul Meteer)
Sevgim Ve Gururum (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Hülya Koçyiğit,Mümtaz Ener,Cahide Sonku)
Sevişmek Yasak (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Fatma Girik,Vahi Öz,Hulusi Kentmen)
Şeytanın Oğulları (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Yılmaz Köksal,Erden Alkan,Mehtap Anıl)
Sıkı Dur Geliyorum (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Sadri Alışık,Evrim Fer)
Silahların Sesi (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Nebahat Çehre,Hüseyin Baradan)
Silahlı Paşazade (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Filiz Akın,Turgut Özatay,Mümtaz Ener)
Şoför Nebahat Ve Kızı (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Filiz Akın,Kenan Pars,Sezer Sezin)
Sokak Kavgacısı (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Erol Taş,Hüseyin Peyda,Ayşegül Ünsal)
Son Akın (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Melike Zobu,Pembe Mutlu,Berhan Şimşek)
Son Darbe (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Bahar Öztan,Erol Taş)
Son Kahramanlar (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Aytekin Akkaya,Kadir Kök,Refik Göçek)
Son Savaşçı (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Orhan Günşiray,Füsun Uçar,Hüseyin Peyda)
Son Vurgun (Kurşunların Yağmuru) (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Sevda Ferdağ,Mine Soley,Necdet Tosun)
Soysuzlar (Oyuncular:Cüneyt Arkın, Elif Pektaş,Tanju Gürsu,Korhan Abay)
Su (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Orhan Günşiray,Filiz Özten,Hikmet Taşdemir)
Suçsuz Firari (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Öztürk Serengil,Nilüfer Koçyiğit,Sema Özcan)
Süpermenler (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Sal Borgese,Nick Jordan,Güngör Bayrak)
Sürgündeki Adam (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Songül Beyçe,Aytekin Akkaya,Yıldırım Gencer)
****** (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Ekrem Bora,Türkan Şoray)
Takip (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Oya Aydoğan,Fikret Hakan,Eşref Kolçak)
Tanık (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Gönül Yazar,Reha Yeprem,Enver Demirkan)
Tek Başına (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Puri Banai,Yılmaz Gruda,Eşref Kolçak)
Tokatçılar (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Bülent Kayabaş,Yadigar Ejder,Oya Demir)
Tuzak (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Selma Güneri,Hulusi Kentmen,Ali Sururi)
Üç Kağıtçılar (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Gülşen Bubikoğlu,Robert Widmark,Rıza Farezi)
Üç Sevgilim (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Dilber Ay,Müge Güler,)
Üç Tatlı Bela (Oyuncular:Cüneyt Arkın, Meral Orhonsay,Süleyman Turan,Ali Şen)
Unutulmayanlar (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Fikret Hakan,Ekrem Bora,İzzet Günay,Selma Güneri)
Vahşi Çiçek (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Leyla Kenter,Yıldırım Önal,Kuzey Vargın)
Vahşi Gelin (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Gülşen Bubikoğlu,Tanju Gürsu,Kadir Kök)
Vahşi Kan (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Emel Tümer,Oktar Durukan,Hüseyin Peyda)
Vatan Ve Namık Kemal (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Fatma Girik,Yıldırım Önal,Baki Tamer)
Vatandaş Rıza (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Betül Arkın,Murat Arkın,Osman F. Seden)
Vazife Uğruna (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Şehnaz Dilan,Salih Kırmızı,Nuri Alço)
Vurgun (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Gönül Yazar,Hulusi Kentmen,Turgut Özatay)
Yakut Gözlü Kedi (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Selda Alkor,Neriman Köksal,Suzan Avcı)
Yalnız Adam (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Semra Özdamar,Süleyman Turan,Erol Taş)
Yalnız Adam (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Aytekin Akkaya,Hikmet Taşdemir,Songül Beyçe)
Yalnız Değiliz (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Neriman Köksal,Ekrem Bora,Suna Pekuysal)
Yanaşma (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Meral Zeren,Turgut Özatay,Hayati Hamzaoğlu)
Yankesici Kız (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Filiz Akın,Orhan Günşiray,Avni Dilligil)
Yaralı Kurt (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Ahmet Mekin,Şükran Yamakoğlu)
Yarım Kalan Saadet (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Filiz Akın,Zuhal Aktan,Necdet Tosun)
Yarınsız Adam (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Suna Yıldızoğlu,Betül Aşçıoğlu,Kahraman Kıral)
Yaşadıkça (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Serpil Çakmaklı,Sait Seyit,Turgut Özatay)
Yasak İlişki (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Ahu Tuğba,Turgut Özatay)
Yaşamak (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Eşref Kolçak,Pembe Mutlu,Banu Alkan)
Yıkılan Yuva (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Filiz Akın,Süleyman Turan)
Yıkılmayan Adam (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Eşref Kolçak,Suna Yıldızoğlu,Memduh Ün)
Yumurcak Köprüaltı Çocuğu (Oyuncular:Cüneyt Arkın,İlker İnanoğlu,Filiz Akın,Kadir Savun)
Yusuf İle Züleyha / Hazreti Yusuf (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Necdet Tosun,Yasemin Alev)
Yüzbaşı Kemal (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Suzan Avcı,Sevinç Pekin)
Yüzbaşının Kızı (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Zeynep Değirmencioğlu,Figen Say,Erol Taş)
Zehirli Hayat (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Semiramis Pekkan,Önder Somer,Çolpan İlhan)
Zengin Ve Serseri (Oyuncular:Cüneyt Arkın,Kenan Pars,Leman Öztürk,Tülay Erdeniz)
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 14 Ağustos 2017 23:09
nünü - avatarı
nünü
Ziyaretçi
16 Nisan 2008       Mesaj #8
nünü - avatarı
Ziyaretçi
Ad:  12.jpg
Gösterim: 4356
Boyut:  22.8 KB

Cüneyt Arkın'ın aldığı ödüller

36. Antalya Altın Portakal Film Festivali - 1999 Cüneyt Arkın Yaşam Boyu Onur Ödülü Diğer ödül alanlar Salkım Hanımın Taneleri Tomris GİRİTLİOĞLU En İyi Film Mayıs Sıkıntısı Nuri Bilge Ceylan En İyi 2. Film 3. Sayfa Zeki Demirkubuz En İyi 3. Film 3. Sayfa Başak Köklükaya En İyi Kadın Oyuncu Salkım Hanımın Taneleri Uğur Polat En İyi Erkek Oyuncu Harem Suare Serra Yılmaz En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Duruşma Ercan Yazgan En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu

13. Antalya Altın Portakal Film Festivali - 1976 Mağlup Edilemeyenler En iyi 2. Film Cüneyt Arkın En iyi erkek oyuncu Diğer ödül alanlar Deli Yusuf Atıf Yılmaz En İyi Film Pisi Pisi Zeki Ökten En İyi 3. Film Deli Yusuf Atıf Yılmaz En iyi yönetmen İşte Hayat Umur Bugay En İyi Senaryo Ağrı Dağı Efsanesi Gani Turanlı En İyi Görüntü Yönetmeni Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı Melih Kibar En İyi Özgün Müzik İşte Hayat Adile Naşit En İyi Kadın Oyuncu Pisi Pisi Diler Saraç En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu İşte Hayat İhsan Yüce En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu

4. Adana Altın Koza Film Şenliği - 1972 Yaralı Kurt En iyi 2. Film Cüneyt Arkın En iyi erkek oyuncu Diğer ödül alanlar Zehra Hülya Koçyiğit En İyi Kadın Oyuncu Irmak En Başarılı 3. Film Irmak Osman Alyanak En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Kara Doğan En İyi Film Kara Doğan Ali Uğur En İyi Görüntü Yönetmeni Kara Doğan Yılmaz Duru En İyi Yönetmen Kara Doğan Sabahat Duru En İyi Senaryo

6. Antalya Altın Portakal Film Festivali - 1969 İnsanlar Yaşadıkça En iyi 3. Film (Bu yıl en iyi film seçilemedi) Cüneyt Arkın En iyi erkek oyuncu Diğer ödül alanlar Bin Yıllık Yol Yılmaz Duru En İyi 2. Film İnsanlar Yaşadıkça Memduh Ün En İyi 3. Film Bin Yıllık Yol Türkan Duru En İyi Senaryo Öksüz Ali Yaver En İyi Görüntü Yönetmeni Cemile Hülya Koçyiğit En İyi Kadın Oyuncu Bin Yıllık Yol Muazzez Arçay En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Cemile Ferit Şevki En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Cemile Zafer Karataş En İyi Çocuk Oyuncu 'Alkol, Uyuşturucu ve Gençliğimiz' Konulu Konferanslar,'Onur Ödülleri' ve 'Teşekkür' Plaketleri

Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti, Veriliş Tarihi: 29.05.2005
Sınav Dersanesi , Ümraniye , Veriliş Tarihi: 02.03.2004
Yarınlar Umut Olsun Programı , Kağıthane Belediyesi , Cirit Şenlikleri , Veren: Arif Calban , Veriliş Tarihi: 2003
Pendik Belediyesi, 11.Kültür ve Sanat Günleri, 27 Ekim - 25 Kasım 2003
İstanbul Büyükşehir Belediyesi , Veren: Ali Müfit Gürtuna, Veriliş Tarihi: 2002
Emniyet Genel Müdürlüğü, Polis Akademisi Başkanlığı, Veren: Hasan Açar , Veriliş Tarihi: 30.01.2002
Türkiye Yeşilay Cemiyeti , Gebze Belediyesi, Veren: Hüseyin Öztürk, Veriliş Tarihi: 05.03.2002
Kızkulesi Lions Kulübü, Veren: F. Özlem Özmart, Veriliş Tarihi: 2001
Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı , Çeyrek Asrı Aşan Gurur Tablosu , Veriliş Tarihi: 07.03.2000
Küçükçekmece Belediye Başkanı , Veren: F. Halidun Özbatur , Veriliş Tarihi: 04.04.2000
Kapadokya Rotary Kulübü, Veren: Cezmi Parmaksız, Veriliş Tarihi: 13.01.1999
Sungurlu Belediyesi , Veren: Fevzi Örslü, Veriliş Tarihi: 21.03.1997
Kırıkkale Belediyesi , Veren: Cemalettin Akdoğan , Veriliş Tarihi: 21.03.1997
T.C. Afyon Valiliği, Veren: Ahmet Özyurt, Veriliş Tarihi: 02.04.1997
Aydın Valisi, Muharrem Göktayoğlu, Veriliş Tarihi: 07.04.1997
Aydın Kocarlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Veriliş Tarihi: 07.04.1997
Aydın Emniyet Müdürlüğü, Veren: A. Tekin Akın, Veriliş Tarihi: 10.04.1997
Konya Ereğli Lisesi, Veriliş Tarihi: 11.04.1997
Selçuk Üniversitesi , Konya , Veren: Prof. Dr. Abdurrahman Kutlu, Veriliş Tarihi: 11.04.1997
Karacaslı Kaymakamı , Veren: Mehmet Yıldız , Veriliş Tarihi: 25.04.1997
Marmaris Kaymakamlığı, Veriliş Tarihi: 08.05.1997
T.C. Muğla Valiliği , Veren: A. Cemil Serhadli, Veriliş Tarihi: 08.05.1997
Türk Ocakları Denizli Şubesi, Veren: Mehmet Fevzi Yeniçeri, Veriliş Tarihi: 07.05.1997
Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV), Veriliş Tarihi: 26.05.1997
Munih (Almanya) , Veriliş Tarihi: 20.06.1997
T.C. Nevşehir Valiliği, Veren: Sait Eker, Veriliş Tarihi: 13.01.1996
İstanbul Büyükşehir Belediyesi , Tarık Zafer Tunaya Kültür Merkezi , Veriliş Tarihi: 29.01.1996
T.C. Tavşanlı Belediye Başkanı , Veren: Hüsnü Ordu, Veriliş Tarihi: 24.03.1996
Kütahya Milli Eğitim Müdürlüğü, Veriliş Tarihi: 25.03.1996
Akçaabat Belediyesi , Veren: Şefik Türkmen , Veriliş Tarihi: 28.03.1996
T.C. Milli Eğitim Bakanlığı , Trabzon Akçaabat Teknik Lise ve Çok Programlı Lise, Veriliş Tarihi: 28.03.1996
Giresun Aydınlar Ocağı, Veriliş Tarihi: 29.03.1996
Maltepe Belediyesi , Veren: Bahtiyar Uyanık, Veriliş Tarihi: 13.04.1996
Karşıyaka Belediyesi , İzmir, Veren: A. Kemal Baysak, Veriliş Tarihi: 23.04.1996
Lüleburgaz Belediyesi , Veren: Çetin Yılmaz , Veriliş Tarihi: 25.04.1996
Bafra Belediyesi , Veren: Hasan Aslan, Veriliş Tarihi: 27.05.1996
Türkiye Kamu Sen , Bafra Şubesi, Veriliş Tarihi: 27.05.1996
Karaman 36. Türk Dil Bayramı ve Yunus Emre’yi Anma Töreni, Veriliş Tarihi: 15.06.1996
Kapadokya Rotary Kulübü, Veriliş Tarihi: 19.09.1996
T.C. Şanlıurfa Valiliği, Konulu Konferanslar, Veren: Sahabettin Hasput, Veriliş Tarihi: 29.09.1996
T.C. Adana Valiliği, Milli Eğitim Müdürlüğü, Veren: Oğuz Kağan Köksal, Veriliş Tarihi: 01.10.1996
Abant İzzet Baysal Üniversitesi , Veren: Prof. Dr. Kemal Güçlüol, Veriliş Tarihi: 06.11.1996
Kastamonu Belediye Başkanı, Veren: Süleyman Yücel , Veriliş Tarihi: 29.12.1996
31. Antalya Altın Portakal Film Festivali, Veriliş Tarihi: 01-.05 Ekim 1994
Anıtkabir Ziyaret Anısı, Veriliş Tarihi: 01.05.1991
Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı, Veriliş Tarihi: 28.02.1989
Kayseri Büyükşehir Belediyesi , Veriliş Tarihi: 1989
Kelebek, Yılın Erkek Sanatçısı, Veriliş Tarihi: 1976
Altın Kelebek , En Başarılı Erkek Sanatçı , Veriliş Tarihi: 1974
Elazığ Emniyet Müdürlüğü, Veren: Feyzullah Arslan
Gazeteciler Cemiyeti, Veren: Bedrettin Keleştimur
T.C. Kilis Valiliği, H. Güner Özmen
Plastherm, Babacan Programı
Türkiye Kamu-Sen Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, T.C. Zonguldak Valisi
T.C. Bolvadin Kaymakamlığı, Veren: Mehmet Yılmaz
Ömür Hastaneler Grubu , Veren: Dr. Ali Ülker
Uzakdoğu Modern Savunma Sanatları Spor Derneği, Veren: ORG. Kom. Başk. Mehmet Keskin
İstanbul Büyükşehir Belediyesi
14 Mart Tıp Bayramı
Havza Belediyesi , Kültür ve Sanat Şöleni, Veren: Celal Er
Ankara Keçiören Hastanesi
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi , Prof. Dr. Mümtaz Turgut Topbaş
Altınay Eğitim Kurumları
Bilecik Yenipazar Belediye Başkanı , TGRT Gönül Elçisi, Veren: İbrahim Değirmenci
Şehit Anaları Derneği
Afyon Gazeteciler Cemiyeti
Eşme İlköğretim Okulu
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Veren: Prof. Dr. Abdurrahman Güzel
İhlas Koleji
Fatih Koleji
Nizam_ı Alem Ocakları , Ordu
Mustakil Sanayici ve İşadamları Derneği Bartın Şubesi MUSİAD
Yeşilay
Çorum Belediyesi , Veren: Prof. Dr. Arif Ersoy
Özel Asfa Lisesi
Karamürsel Belediyesi, Veren: Özcan Özalgın
Fethiye Kaymakamı, Veren: Mustafa Karslıoğlu
Milli Eğitim Müdürlüğü, Veren: Söke Süleyman Bakkal
Kurtulmuşlar Ltd. Şti. , Bilecik, Veren: Ramazan Kurtulmuş
Türk Ocakları , Mersin Şubesi, Veren: Metin Öztürk
Özel Zafer Erkek Lisesi , Afyon
Sümer Lisesi , Kayseri, Veren: Mecit Bilgici
Bolu Valisi, Veren: Nusret Miroğlu
Bilecik Belediyesi , Veren: Mustafa Cinoğlu
Sultanbeyli Belediyesi , Veren: Yahya Karakaya
Senirkent Belediyesi, Veren: Şevket Yarar
Doğu Akdeniz Üniversitesi
Shaolin Kung Fu , Veren: Aziz Köp
Polatlı Belediye Başkanı, Ali Öztürk
Anadolu Özürlüleri Yardımlaşma Dayanışma ve İletişim Derneği,
Gaziantep Üniversitesi , Veren: Prof. Dr. İ. Hüseyin Filiz
Maden, İstanbul Tabip Odası İşçi Sağlığı Kongresi
Günaydın (Saklambaç), Türkiye Sinema Güzeli Yarışması
Trabzon Belediye Başkanı
Beşiktaş Belediyesi
Ulus FM Ordu
Tekirdağ Ziraat Fakültesi , Veren: Prof. Dr. Ahmet Nedim Yüksel
Genç İşadamları Derneği BİGİAD
Suşehri Kültür ve Dayanışma Derneği
Haber Günlük Siyasi Gazete , Gebze
Württemberg Türk Dernekleri , Almanyadaki Türkler
Yeşilay Gebze Şubesi
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 14 Ağustos 2017 23:10
nünü - avatarı
nünü
Ziyaretçi
16 Nisan 2008       Mesaj #9
nünü - avatarı
Ziyaretçi
Ad:  13.jpg
Gösterim: 1014
Boyut:  29.3 KB
Eskişehir ortaokulunda hep pencere kenarında oturup uzak dağlara baktım. Eskişehir Lisesinde başka bir dünya bulmuştum. Kitaplar, kitaplar... Sait Faik, Orhan Veli, Panait Istrati. Ara sıra yazıyor, dergilere gönderiyor ve boyumdan büyük hayaller kuruyordum.

Üniversiteye kadar tam bir bozkır hayatı. Çok az toprağımız vardı. Ağılımız vardı. Sinemaya bile çok zor giderdik. Ablam beni, Eskişehir'de Sakarya caddesindeki sinemaya götürür ve tembih ederdi. "Beşe çeyrek kala çıkacaksın" derdi. Filmin finalini seyredemezdim. Sonraları bir mercek buldum. O kopan filmlerden ayna ile merceğe ışık verir ve gösteri yapardım. Oynadığımız oyunlar da, dinlediğimiz masallardan, menkıbelerden aklımızda kalan savaş oyunlarıydı. Ben okumayı öğrendikten sonra babam, Hazreti Ali, Kan Kalesi Cengi'ni aldı.

Son dönemlere kadar sakladım. Sonra ne oldu o kitap bilemiyorum. Babam üniversiteyi okumamı istemiyordu. Çünkü o zaman ailenin ekonomik sıkıntısı başlamıştı. Pazarcılık da dahil bir çok iş yapıyorduk. Maddi sıkıntımız vardı. Benim babama büyük yardımlarım oluyordu. Bu yüzden beni yanından ayırmak istemiyordu. Ancak annemi ve ablalarım okumamı çok istiyorlardı. Sonunda rızasını aldık.

Mevki ekspres bileti kestiriyorum. İçimde üzüntü var, heyecan var. Çıkıyorum yola... İstasyonlar birer ikişer geride kalıyor, kompartımanda büzülmüş düşünüyorum. Yıllar önce bir defa babamla gelmişim İstanbul'a.

O seyahatten hatırımda kalan bir tek şey var: Sergi Sarayı'nın o taraflarda galiba sanayi sergisinde olacak bir sinema makinesi görmüştüm. Babam çok istememe rağmen makineyi alamamıştı.

''kaynak: cuneytarkin.com.tr''
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Jumong - avatarı
Jumong
VIP VIP Üye
18 Ekim 2015       Mesaj #10
Jumong - avatarı
VIP VIP Üye
CÜNEYT ARKIN
Ad:  14.jpg
Gösterim: 1551
Boyut:  20.6 KB

Oyuncu, 8 Eylül 1937 'de Eskişehır'de Fahrettin Cüreklibatur olarak doğdu.

Türk sinemasının en ünlü oyuncularından olan Cüneyt Arkın, üniversitede tıp öğrenimini almış , askerliğini yaptığı yerde Göksel Arsoyun filmi çekilirken yönetmenin dikkatini çekmiş. Bir süre iş arayan Fahrettin sonra yönetmenin teklifi aklına gelip oyuncu olmaya karar vermiştir. Sinema oyunculuğu yaşamına 1964'te başlamış, ve iki yıl içinde en az otuz film çevirmiştir. Yaklaşık 300 filmde oynayan Cüneyt Arkın, son yıllarda Türk televizyonunda değişik dallarda gorünmeye başlamıştır. Ata binmede ve karatede uzman sporcu unvanına sahiptir.
Kısa bir süre gazetlerde sağlıkla ilgili köşe yazarlığı da yapmıştır.
🌘 🚀