Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Müjde Ar

Bu konu Sinema tr forumunda KisukE UraharA tarafından 3 Ekim 2006 (04:16) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
44408 kez görüntülenmiş, 1 cevap yazılmış ve son mesaj 1 Mart 2007 (21:21) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 5.00  |  Oy Veren: 1      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 3 Ekim 2006, 04:16

Müjde Ar kimdir, nereli, hayatı.

#1 (link)
!..............!
KisukE UraharA - avatarı
Müjde Ar

1954 yılında İstanbul�da doğdu. Bir süre tiyatro oyunculuğu ve mankenlik yaptı. İlk kez TV için çekilen Aşk-ı Memnu adlı dizide oynadı (1974). Ve
Babacan adlı filmle de sinemaya geçti (1975). Daha sonraları özellikle de kadın sorunlarını işleyen filmlerde oynayarak dikkati çekti.

Önemli filmleri: Ah Güzel İstanbul (Ömer Kavur), Adı Vasfiye (Atıf Yılmaz), Asılacak Kadın (Başar Sabuncu), Aaahh Belinda (Atıf Yılmaz), Afife Jale (Şahin Kaygun).

* Tiyatrocu ve söz yazarı Aysel Gürel ile Tercüman Gazetesi muhabirlerinden Vedat Akın'ın kızı. Annesiyle babası bebekliklerinde ayrılırlar.
* Şarkıcı Mehtap Ar'ın ablası.
Mehtap Ar'ın Söz adlı bir çocuğu var. Çocuğun babası Ankaralı Uğur (???) isimli bir işadamı.
* Müjde Ar ilk evliliğini sinema oyuncusu Samim Değer'le yaptı. Sonra yönetmen Ertem Eğilmez'le birlikte yaşadı. Ertem Eğilmez ölünce boşlukta kalır:
"Ama ben inanılmaz bir şekilde erkeksizlik çekiyorum. Elim erkek eline değmemecesine.... Sizin anlayacağınız, bir yıl boyunca tam anlamıyla abaza kaldım. Ve insanların bir gecelik maceradan bile nasıl korktuklarını gördüm. Müthiş bir şey! Sonunda Allah, Sezen'den razı olsun ki bana Atilla'yı tanıştırdı."
* Atilla Özdemiroğlu ile uzun süreli birliktelikleri de 1995 yılında bozuldu..
* Atilla Özdemiroğlu, sinema oyuncusu Yaprak Özdemiroğlu'nun babası, Kamuran Akkor ve Lale Mansur'un eski kocası bestecidir.
* Müjde Ar'ın babası Vedat Akın'ın gayr-ı meşru bir çocuğu var.
* Aysel Gürel ayak takımı tiyatroculuğundan sonra ahir ömründe söz yazarlığında zirveye ulaşmıştır.
* Müjde Ar CHP'li Ercan Karakaş ile birliktelik yaşıyor.

.
Son Düzenleyen KisukE UraharA; 31 Ocak 2008 @ 20:21.
Etiketler:
  • mujde ar aslen nereli
  • mujde ar in kocasi kim
  • mujde ar kimdir
  • mujde ar kimdir nerelidir
  • mujde arin kocasi kim