Arama

Berk Oktay

Güncelleme: 17 Ağustos 2013 Gösterim: 147.156 Cevap: 3
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Haziran 2008       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Berk Oktay

Sponsorlu Bağlantılar
470bb366efefe2429c9791eak4

28 Ekim 1982 Ankara dogumlu
, ortaokul ve liseyi Ankara'da okuyan üniversiteyi de Ankara'da Ankara Üniversitesi Jeoloji Mühendisligini okuyup, mezun olan Berk Oktay, 2003'te Bestmodel Of Türkiye yarisma'sini kazanarak en iyi marklarin yüzü oldu.
Şimdi de TÜRKER INANOGLU'nun sahip oldugu ERLER FiLM ile Tatli Bela Fadime basrollerini
Nehir Erdogan, Füsun Demiral, Cezmi Baskin ve Bülent Alksin'da oynadigi dizi'de basrol oyuncusu Levent Kabasakal olarak oynuyor...

Oyunculuga Nasıl Karar Verdi?
Oyunculuk çocukluktan kafamda kendim için yarattıgım islerden biriydi. Hep bunun için dogru zamanı bekledim güzel bir proje olsun istedim ve buldum.

Modellik
Her zaman ilk'ler güzeldir bunun içinde ilk göz agrım olan modelligi unutamam. Özel Hayatımla
ilgili konusmak hosuma gitmiyor. Orası benim Mahremim. Su anda beraber iliskide oldugum biri yok.

17107564ws5jl1

Biyografi Konusu: Berk Oktay nereli hayatı kimdir.
_KleopatrA_ - avatarı
_KleopatrA_
Ziyaretçi
30 Ocak 2010       Mesaj #2
_KleopatrA_ - avatarı
Ziyaretçi
Berk Oktay
27ky6
Sponsorlu Bağlantılar

pesimist - avatarı
pesimist
Ziyaretçi
23 Haziran 2011       Mesaj #3
pesimist - avatarı
Ziyaretçi
Berk Oktay

Berk Oktay

2000 - 2006 yılları arasında modellik yaptı. 100'ün üzerinde defileye cıktı. Kariyerine 2004 yılının Haziran ayından sonra yurtdışında devam etti.

Paris'e yerleşti ve Milano, Tokyo, Dubai, Moskova gibi şehirlerde D&G, Ferre, Gucci ve Prada gibi bir çok markalarla çalıştı.

Üniversite eğitimini tamamlamak için Türkiye'ye döndü ve 2007 yılının Şubat ayında Türker İnanoğlu'ndan aldığı teklifle Türvak'tan özel oyunculuk dersi alarak Erler Film ile sözleşmeyi imzaladı.

Kaynak
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ağustos 2013       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bu adamın hastasıyım