Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

Sezer İnanoğlu

Gösterim: 148746 | Cevap: 0 Sezer İnanoğlu kimdir, nereli, hayatı.
  • sezer inanoglu
  • sezercik kim
  • sezercik kimdir
2
  • 1 Gönderen Pollyanna
Pollyanna
8 Eylül 2008 08:05   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi

Sezer İnanoğlu (Sezer İnanoğlu Kimdir? - Sezer İnanoğlu Hakkında)

Bir dönemin en önemli çocuk yıldızlarından birisiydi Sezer İnanoğlu (1967 - )
Sezercik olarak ün yapmış ve “büyümüş de küçülmüş” denilen çocuk tiplerden birisi haline gelmişti… Kendisi bugünlerde medyayı farklı bir özelliği ile işgal ediyor…Gazete haberlerinde “Sezercik polisle çatıştı…” ibaresini görünce insan ister istemez şaşırıyor… Bir süre önce de karısı intihar etmişti…
Bir dönemin çocuk yıldızı bu melek görünümlü çocuk şu anda uyuşturucu kullanan ve polisle çatışan bir tipe nasıl dönüştü?Hangi şartlar onu bu hale getirdi?
Bu soruların cevabını geçenlerde Hıncal Uluç da sormuş ama cevap alabildiğini sanmıyorum.Çünkü Türkiye’de gazetecilik; haberleri kopyala yapıştır mantığından ileri gidemiyor malesef…Haber Hikayesi denilen kavramla tanışmak için daha çok beklememiz lazım… Bu arada çocuk yıldızlar nedense bir süre sonra benzer dramlarla karşılaşıyor…Tek istisna Küçük Emrah… Farklılaşarak şöhret yaşamını devam ettirebilen tek isim olarak çarpıyor göze…
Aslında “çocuk yıldızlar”la ilgili ayrıntılı bir inceleme ve değerlendirme yazısına ihtiyaç var diye düşünüyorum. Bunun için de vakit lazım…Yazımı bitirmeden önce , Sezercik’in filmlerinden güzel bir replik ile bitirmek istiyorum…
-sen hasta olma annecim buyuyunce doktoy olacam, sana ilaclay getiyicem, ama tatli ilaclay, igne de yaptiymiycam sana melek annecim…

KisukE UraharA bu mesajı beğendi.
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:

Sezer İnanoğlu Konusuna Benzer Konular

Sennur Sezer
Gönderen: tuğsemmm Forum: Edebiyat tr
Cevap: 2
Son Mesaj: 10 Ekim 2012 10:18
Cevap: 0
Son Mesaj: 13 Mayıs 2012 14:56
Mete Sezer