Arama

Forumda olmasını istediğiniz özellikler - Sayfa 66

Güncelleme: 24 Ekim 2018 Gösterim: 123.842 Cevap: 697
Intersect - avatarı
Intersect
VIP VIP Üye
24 Kasım 2013       Mesaj #651
Intersect - avatarı
VIP VIP Üye
Kitaplar ile ilgili bir şey yapılmayacak sanırım.

Sponsorlu Bağlantılar
Yok bir şey iyiyim. Sadece ölü olmayı tercih ederdim.
Intersect - avatarı
Intersect
VIP VIP Üye
24 Kasım 2013       Mesaj #652
Intersect - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
ThinkerBeLL adlı kullanıcıdan alıntı

Türk ve Dünya edebiyatları adı altında, işlenmiş ve işlenmeye devam eden konularıyla iki ayrı forum mevcut:
Türk Edebiyatı - MsXLabs

Sponsorlu Bağlantılar
Dünya Edebiyatı - MsXLabs

Kastettiğim bu değil, daha farklı, ama ona bir bakıma benziyor. Benim demek istediğim her kitap türü için farklı kategoriler falan olabilirdi. Neyse boşverin.
Son düzenleyen Intersect; 24 Kasım 2013 11:17 Sebep: yazım hatası.
Yok bir şey iyiyim. Sadece ölü olmayı tercih ederdim.
muronoloji - avatarı
muronoloji
Ziyaretçi
21 Ocak 2014       Mesaj #653
muronoloji - avatarı
Ziyaretçi
bence site gayet iyi bişey lazım deil
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 4 üye beğendi.
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
10 Nisan 2014       Mesaj #654
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
Forumda az yetkili olduğunu düşünüyorum.Saygılarımla...
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
14 Nisan 2014       Mesaj #655
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
Bir mesaj yazdığımızda düzenlemek istediğimiz zaman Düzenle / Sil butonu 30 dakika - 1 saat sonra gidiyor.Bu buton hiç gitmezse daha iyi olur.
KaRma - avatarı
6 Ekim 2014       Mesaj #656
KaRma - avatarı
Ziyaretçi
bence film önerileri olmalı aksiyon top10, macera bilim kurgu gibi başlıklarda yer alsa güzel olur
_Yağmur_ - avatarı
_Yağmur_
VIP VIP Üye
8 Ekim 2014       Mesaj #657
_Yağmur_ - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
KaRma adlı kullanıcıdan alıntı

bence film önerileri olmalı aksiyon top10, macera bilim kurgu gibi başlıklarda yer alsa güzel olur

Bahsetmiş olduğunuz konuda bir forumumuz mevcuttur.
İnceleyiniz.>> https://www.msxlabs.org/forum/sinema/205167-en-son-hangi-filmi-izlediniz.html
"İnşallah"derse Yakaran..."İnşa" eder YARADAN.
RapAndSchool - avatarı
RapAndSchool
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2014       Mesaj #658
RapAndSchool - avatarı
Kayıtlı Üye
Konu hortlatmak yasak olmalı. Yani 2008 de açılmış ve cevaplanmış bir konunun güncellenmesi yerine yeni ve cevaplanmamış konularla ilgilenilmesi lazım. Böylece hem eski konulardan mesaj ve aktifliğini arttıranların önüne geçilmiş hemde yeni konulara değer verilmiş olur.
iceslush - avatarı
iceslush
VIP ETC
6 Şubat 2015       Mesaj #659
iceslush - avatarı
VIP ETC
Belli bir süre forumda herhangi bir harekette bulunmadığımızda hesabımız otomatik olarak çıkış yapıyor,bu aslında güzel bir özellik fakat yeni bir konu açarken olumsuz etkileri oluyor. Yeni bir konu hazırlarken hareketsiz olarak algılanıyoruz ki bu da hesabımızdan otomatik çıkış yapılmasına neden oluyor. Gönder butonuna basıldığında ise karşımıza giriş paneli çıkıyor ve verdiğimiz emek bazen boşa gidebiliyor.

Bu durumu engellemek için iki adet önerim var. Birincisi ; Yarım kalan,aniden kapatılan konuların otomatik olarak taslaklara kaydedilmesi

İkincisi; ise otomatik çıkış özelliğinin yeni konu açarken süresinin uzatılması veya kaldırılmasıdır.
http://www.msxlabs.org/forum/signaturepics/sigpic813898_4.gif
JosephRyan - avatarı
JosephRyan
Ziyaretçi
13 Mayıs 2015       Mesaj #660
JosephRyan - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
_BlueSky_ adlı kullanıcıdan alıntı

Benim bir istegim var aslinda bir ozellikten cok bir forum istegi. Bence kitaplarla ilgili bir forum acilmali mesela falanca kitap diye baslik olur konunun icerigindeyse kitaptan kisa kesitler olur yazar hakkinda kisa bilgiler kitaba yazilmis ovguler kitap hakkinda farkli yazarlarin yorumlari olur. Bu kisisel bir istek degil bence benim gibi dusunenler vardir. Ayrica boyle bir forum sitemizde bir eksiklik bence. Ayrica bunu eklememiz bazi seyleri degistirir mesela kitap okumayan birine kitabi sevdirebiliriz. Elimizden gelmeyecek bisey degil Msn Happy İstegim dikkate alinsin lutfen saygilarimla.

Aynı fikirdeyim. Forum için çok yararlı bir zenginlik olur. Kitap alıntıları, kitap incelemeleri, yazarlar, haberler, röportajlar vs. vs. Değerlendirilirse, sağlam bir örnek olduğunu düşündüğüm bir site adresi verebilirim.