Arama

Forumda olmasını istediğiniz özellikler

Güncelleme: 24 Ekim 2018 Gösterim: 123.834 Cevap: 697
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
10 Ocak 2006       Mesaj #1
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Merhaba,

Sponsorlu Bağlantılar
Eski forumda benzer bir konu vardı. Foruma eklenmesini istediğiniz özellikler varsa ya da mevcut özelliklerde-tasarımda düzenlemeler yapılmasını istiyorsanız, talebinizi bu konu altında belirtebilirsiniz.

Makul ölçülerdeki ve teknik anlamda forum performansını olumsuz yönde etkilemeyecek olan talepleriniz dikkate alınacaktır.

Başka bir not: Kısa bir süre sonra nostalji olması adına eski forumu Windows Server 2003 kurduğum sistemde canlandırıp video'sunu kaydedip buraya ekleyeceğim.

Saygılar
Son düzenleyen Blue Blood; 6 Ekim 2006 19:45
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
C_I_A_R_A - avatarı
C_I_A_R_A
Ziyaretçi
23 Ocak 2006       Mesaj #2
C_I_A_R_A - avatarı
Ziyaretçi
Banana Msn Happy bence anket ekleyebilmeliyiz
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ocak 2006       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
irtibatı kolaylastırmak iyi olur
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
23 Ocak 2006       Mesaj #4
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
C_I_A_R_A adlı kullanıcıdan alıntı

Banana Msn Happy bence anket ekleyebilmeliyiz

Değerlendirilecek...

Alıntı
cihan_eser adlı kullanıcıdan alıntı

irtibatı kolaylastırmak iyi olur

Özel mesajlaşmayı Kullanıcı KP altından açabilirsiniz, ayrıca anlık mesajlaşma adreslerinizi de profilinizde belirtebilirsiniz...
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ocak 2006       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben onu işte pek beceremıom
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ocak 2006       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
cihan_eser adlı kullanıcıdan alıntı

ya ben onu işte pek beceremıom

Üst barda > kullanıcı kp > seçenekleri düzenle > özel mesaj al kutusunu işaretle ve sayfa altından değişiklikleri kayıt et bu kadar kişi nick üzerine tıklansa açılan pencerede gözükür > diğer bir hussus kişi profilinde de "kullanıcı ismi özel mesaj gönder" canlı linki yazsı tıklansa direk mektup sayfası çıkar ve iç yazışma yapabilirsiniz > bilginize
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ocak 2006       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben flash chatte herkesin onaylaması halinde kişilerin atılmasını öneriyorum çünkü hiç bir operatör olmadığında insanlar istediği gibi konuşabiliyor. bazen tabi bu gibi durumlarda herkesin ewet demesi halinde o kişinin o gün için chatten atılması daha iyi olur bence çünkü bazen hiç bir operatör kalmıyor şikayet edecek Msn Happy chat box ta ise böle bi olanak olmadığı için ondada şikayet durumunda kayıt yapılmasını öneriyorum yani dün olduğu gibi (24/01) adamın birisi geldi küfretti etti gitti o anda şikayet için kayıt defteri gibi bişe olsaydı bu gün atılmış olacaktı bu kayıt işi flah chat içinde olabilir bencee.
Son düzenleyen GusinapsE; 8 Mayıs 2006 16:26
KaRiZMa_PReNS - avatarı
KaRiZMa_PReNS
Ziyaretçi
8 Şubat 2006       Mesaj #8
KaRiZMa_PReNS - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
HerCahi adlı kullanıcıdan alıntı

Üst barda > kullanıcı kp > seçenekleri düzenle > özel mesaj al kutusunu işaretle ve sayfa altından değişiklikleri kayıt et bu kadar kişi nick üzerine tıklansa açılan pencerede gözükür > diğer bir hussus kişi profilinde de "kullanıcı ismi özel mesaj gönder" canlı linki yazsı tıklansa direk mektup sayfası çıkar ve iç yazışma yapabilirsiniz > bilginize

Bu ÖzeLLik Olmasi GuZel olur .. Saygılar
türkiyelikenan - avatarı
türkiyelikenan
Ziyaretçi
1 Mayıs 2006       Mesaj #9
türkiyelikenan - avatarı
Ziyaretçi

abi bence site tüm flash olmalı çünkü bazı html kodu düşkünleri hırsızlık yapabilir
I3uz_KaLpLi - avatarı
I3uz_KaLpLi
Ziyaretçi
16 Mayıs 2006       Mesaj #10
I3uz_KaLpLi - avatarı
Ziyaretçi
Aşağı koyduğum resim gibi bir site tasarımı açıkçası benim hoşuma gitmiyor. Siteyi açıyoruz reklam vs. vs. Bir ziyaretçi olarak girdiğim sitenin göze ilk hitap eden yerlerinde site içeriğinin olmasını tercih ederim. Reklammı tabiki yapalım gerekli şeyler bunlar ama sitenin en çok görselliğinin bulunduğu yeri tabiri caizse çöle çevirmekte gereksiz. Bir bakın resme hak vereceksiniz.