Arama

MsXLabs´la Nasıl Tanıştınız? - Sayfa 7

Güncelleme: 8 Aralık 2023 Gösterim: 744.880 Cevap: 5.357
Bayırgözlüm - avatarı
Bayırgözlüm
Ziyaretçi
30 Aralık 2005       Mesaj #61
Bayırgözlüm - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşım tavsiye etmişti.görsellik mükemmel boyutta
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ocak 2006       Mesaj #62
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sitenize bir arkadasım sayesine geldim iyi hos hatta super tasarımlar bazı seyler muhtesem..

Sponsorlu Bağlantılar
ama sitede sunu gordum nerdeyse hep resim hep resim yazılım bolumu mesala hazır degil download bolumu oda yok var onlarda msn olayına yoneltilmiş sonra geyik bolumu yapılmıs ama muhabbet yasak bastada yazıyor chat yeri arkadas bulma sitesi degil die zaten bu ilk girişte fark ediliyor

sitenin suan amacı gorunen amac resim paylasımı gibi birsey ortadaki o bide msn olayları baska birsey yok gibi...

sadece fikirlerimi soyledim eleştiriye acık olmayan hiç birsey yurumez Msn Wink
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
silver_devil - avatarı
silver_devil
Ziyaretçi
3 Ocak 2006       Mesaj #63
silver_devil - avatarı
Ziyaretçi
Alex_Taylor önerdi ve önermekle ii yaptıı
SAGOLASIN ALEX
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ocak 2006       Mesaj #64
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
HertaXuL adlı kullanıcıdan alıntı

sitenize bir arkadasım sayesine geldim iyi hos hatta super tasarımlar bazı seyler muhtesem..

ama sitede sunu gordum nerdeyse hep resim hep resim yazılım bolumu mesala hazır degil download bolumu oda yok var onlarda msn olayına yoneltilmiş sonra geyik bolumu yapılmıs ama muhabbet yasak bastada yazıyor chat yeri arkadas bulma sitesi degil die zaten bu ilk girişte fark ediliyor

sitenin suan amacı gorunen amac resim paylasımı gibi birsey ortadaki o bide msn olayları baska birsey yok gibi...

sadece fikirlerimi soyledim eleştiriye acık olmayan hiç birsey yurumez Msn Wink

Öncelikle olumlu ve seviyeli eleştirin için seni kutlarım...! sadece senin eleştirine bireysel olarak 1 şey ekleyeceğim umarım kızmasın değil mi ? zira burası forumdur sen söyledin bende kendi görüşümü sunacağım kural böyledir sanırım forumlarda:...

Alıntı yazında 1 şey dikkatimi çekti "geyik bölümü yapılmış ama muhabet yasak" geyik bölümü diye bir bölüm yok başta belirteyim sadece "geyik" isimli konu açılmıştır 1 kullanıcı tarafından ve yazı mesaj bırakmak serbestir bildiğim kadar oraya mesaj bırakmanı dilerim :....

devam etmişsin yazına "chat yeri arkadaş bulma sitesi değil zaten ilk girişte bu fark ediliyor " :...
yalnız burda biraz açalım konuyu "chat yeri" var hemde 2 tane gel gir odaya ve adam gibi chat yap amaaaa önüne geleni özel dahi konuşmak istemeyeni sen rahatsız edersen kurallar devreye girer gereken yapılır değil mi? bunu da kabul etmelisin
evet arkadaş bulma sitesi değiliz bunda 1 sakınca görmüyorum yalan mı senin 1 ifaden var "msn bölümü" diye doğrudur msn tabanlı 1 sitede arkadaş aranmaz "o tipteki" sitelere gitmen lazım şayet arkadaş aramağa gelmişsen aksi kaçınılmazdır kızmak eleştirmek doğru değildir :..diğer faydalı bilgileri de alman için yeterli konu mevcut zaten :...
Şimdi toplayalım konumuzu ufaktan :.. tüm bu uyarılar dün akşama kadar sadece kural dosyasında idi sen dün akşam girdiğin için baş sayfada kırmızı puntolu yazıları okumuş alınmışsın neden ? biz isterdik ki 1 yabancı toprağa girildiği zaman kural listesi gözden geçirilsin ve uygulansın yüzdesi fazla olarak ama bazı vatandaşlar okumayı 1 tarafa bırakın sırf hakaret etmek amaçlı chat odalarına giriyorlar sonra da sağda solda olumsuz propagandalara yöneliyorlar üsteki kırmızı uyarı yazısı bence çok hoş olmuş en azından her seferinde kişileri saygıya davet etmeyiz:..
sonra senin de herhalde itirazın yoktur 1 forum sitesi seviyeyi koruması için başka değişle 1 toplum seviyesini korusun kişilik hakkları düzenli olsun diye 1 takım kurallarla yönetilirler örnek "T.C Anayasası gibi" nasıl ki biz demokratik toplumuz ve anayasamız var msxlabs.org'un da kendine has kuralları var ve bizler bunları uygulamakla 1 düzeni sağladığımıza inanıyorum
neden bu kurallar okunmaz da sonra 1 hata yapılsa bizleri eleştirirler anlamış değilim
Bu bağlamda umarım senin haklı eleştirine açıklayıcı oldum ve seni daima aramızda görmek isteriz değerli fikirlerini paylaşmak açısından saygı ile hoş kal hoşçakal ve daima bizle kal derim > saygılar kolay gelsin
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
cimbom1 - avatarı
cimbom1
Ziyaretçi
3 Ocak 2006       Mesaj #65
cimbom1 - avatarı
Ziyaretçi
Smiley32kendi sitemden bana önerilirdi tesadüf girdim ama içerisini gördüğümde çıkmaz oldum Smiley32
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
Son düzenleyen NeutralizeR; 3 Ocak 2006 09:57
göktürk - avatarı
göktürk
Ziyaretçi
15 Ocak 2006       Mesaj #66
göktürk - avatarı
Ziyaretçi
goggle den buldum siteyi yeni üyeyim cok beyendim emegi gecenlere tesekkürler
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
ABERYY - avatarı
ABERYY
Ziyaretçi
20 Ocak 2006       Mesaj #67
ABERYY - avatarı
Ziyaretçi
Msn Grin çoklu oturum açmayı ararken buLdum msxLabs'ı sonra üye oLdum sonra çıkmas oLdum Msn Grin
İyikide girmişim diyorum şimdi aradıgım herşeyi buLdumBow dostLuk ve payLaşımın yeri msxLabs!..
Msn Heartcansın canımsın benimsinMsn Heart
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ocak 2006       Mesaj #68
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende msxlabs 'a google da bir konu araştırırken ulaştım. Siteye Msxlabs a girerken dahi sizi çeken bir gizemi , bir çekiciliği var . Etkileniyorsunuz ...
Üstlendiği bir misyonu var ... Siteyi gezerken sıkılmıyorum akıcı .
Nerdeyse vazgeçilmezim oldu..
Burda sevdiğim insanlar var onlarla olmak güzel ...
Başarılarınızın daim olmasını dilerim
sevgiler ...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
CimbomLu_Dj_EseN - avatarı
CimbomLu_Dj_EseN
Ziyaretçi
21 Ocak 2006       Mesaj #69
CimbomLu_Dj_EseN - avatarı
Ziyaretçi
böyLe bi siTe bi keRe daha yapıLamaz benCe mütHiş biŞi yaA siTeye daha yeNi takıLmaya başLadım googLe biŞi ararKen karŞıma çıkTı bu siTe siTenin şu an kuRallaRını taM olaRak bilMiyorum ama gün geçTikÇe öğreNeceğiM...Wave Wave Wave
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
Son düzenleyen CimbomLu_Dj_EseN; 21 Ocak 2006 13:16
raver - avatarı
raver
Ziyaretçi
24 Ocak 2006       Mesaj #70
raver - avatarı
Ziyaretçi
bi arkadaşım söylemişti,üye olduım ama fazla girmiyodum ....... girmeme rağmen mail atmanız çok iyi oldu ısındım buraya Msn Grin
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.