Arama

MsXLabs´la Nasıl Tanıştınız? - Sayfa 8

Güncelleme: 8 Aralık 2023 Gösterim: 748.903 Cevap: 5.357
baranbey - avatarı
baranbey
Ziyaretçi
24 Ocak 2006       Mesaj #71
baranbey - avatarı
Ziyaretçi
bu siteye emegi geçen herkese sonsuz teşekkür ederim işte bu iş bukadar güzel olur bence on numara benburayı google tesadüf buldum ve o günden beri de buradayım herşey MÜKEMMEL TEŞEKKÜRLERR!
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
muslu64 - avatarı
muslu64
Ziyaretçi
31 Ocak 2006       Mesaj #72
muslu64 - avatarı
Ziyaretçi
bu siteyi bi arkadaşım girerken gördüm ilk girdiğimde çok karışık bir site gibi geldi ondan sonra fazla girmedimama daha sonra anladım ki hayatımın yanlışını yapmışım girmemekle... sonradan ayrılamaz oldum

Sponsorlu Bağlantılar
TEŞEKKÜRLER www.msxlabs.org ve MSXTEAM
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
Son düzenleyen kompetankedi; 14 Nisan 2006 13:44
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Şubat 2006       Mesaj #73
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende çokLu oturum açma yaması sayesinde burayı buLdum sonra kayıt oLdum sonra vazgeçiLmezim oLdu.. sonraaa.. Msn Grin ehehe sonrası bende kalsın teşekkürler msxlabs.. Msn Wink
Msn Heart Cansın Canımsın Benimsin Msn Heart
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
NervouS - avatarı
NervouS
Ziyaretçi
3 Şubat 2006       Mesaj #74
NervouS - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
raver adlı kullanıcıdan alıntı

bi arkadaşım söylemişti,üye olduım ama fazla girmiyodum ....... girmeme rağmen mail atmanız çok iyi oldu ısındım buraya Msn Grin

ßenim De ßir arkadaşim 0nermişti Sonra Girdim Cıkamadim.Msn Grin
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
D.a.w.N - avatarı
D.a.w.N
Ziyaretçi
8 Şubat 2006       Mesaj #75
D.a.w.N - avatarı
Ziyaretçi
Yanlış yere açıyorsam son olsun..Bugun google da msn şifresi geri almayı ararken uğradım buraya ve üye oldum Başka bir forumda 2 yıl takıldıktan sonra sorunlarım oldu ve bıraktım orayı burası benim yeni mekanım..Acaba imzamda ya da avatarımda bir yanlışlık var mı?
Msn Thinking

Sitenizi bugun google da hacklenmiş mailime çare ararken buldum..Ve zaten 2 yıldır takıldıgım forumuda geçen gün terketmiştim..buraya üye oldum girer girmez flash animasyonlar dikkatimi çekti iyi güzelde çok bilim kurguMsn Grin her neyse ben hep flash animasyon html si kullanabildiğim bir forum istemişimdir acaba burada oluyormu? hem flash animasyon yapmayı öğrenmek istiyorum..
Gif ve photoshopla aram iyi..
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
Son düzenleyen Blue Blood; 12 Şubat 2006 19:08 Sebep: flood
EXTRA6 - avatarı
EXTRA6
Ziyaretçi
12 Şubat 2006       Mesaj #76
EXTRA6 - avatarı
Ziyaretçi
bence şahane bir site.tüm yöneticilerin ellerine sağlık...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
phoebusartemis - avatarı
phoebusartemis
Ziyaretçi
12 Şubat 2006       Mesaj #77
phoebusartemis - avatarı
Ziyaretçi
msn için gereken ifadeleri ararken buraya rastladım ve harika bir siteye kavuştum vaz geçemem artık
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
öмüя - avatarı
öмüя
Ziyaretçi
14 Şubat 2006       Mesaj #78
öмüя - avatarı
Ziyaretçi
her yönüyle süper bi site olmus daha yeniim ama oldukca hosuma gıttı ortamı Msn Grinhavası bıle bı baskaa...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
xthyn - avatarı
xthyn
Ziyaretçi
15 Şubat 2006       Mesaj #79
xthyn - avatarı
Ziyaretçi
msn ile uraşırken hep karsıma cıkıodu renkli yazı ile üye ol diye olmadım olmadım en son bi üye oldumkii kaybettigim zamana üzülür oldum gercekten cok seviyorum katkı saglamak icin bos bos internette dosya arıyorum ama ne bulsam hep yayınlanmıs ondan da bi korkum war ama sonunda ilk konumu bu gün yaptım ve 81 dilde bi sözlük ekledim su an nabıyorum die merak edenlere walla yeni seyler arıyorum benim sitem msxteam icin bazen birilerine site hazırlarken o copyright kısmına all right reserved msxteam2005 giriom cok hosuma gidiyor ... ama bana ulasmaya calısmayın genelde nereye ne yazdımı bilmiom kolay gele sizede banada bu sitenin daha cok seye ihtiyacı war Turkiye Turkiye Turkiye
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
ReVeNGe of AUSAR - avatarı
ReVeNGe of AUSAR
Ziyaretçi
4 Nisan 2006       Mesaj #80
ReVeNGe of AUSAR - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar ben Ausar nick'i yaklasik 4 yıldır kullanıyorum ve ve benim rap ile yakından, uzaktan, kıyısından, kosesınden hic bır alakam yok ve benım maıl adresımı sızlerden bırı kullanmıs
benı msn ye ekleyen arkadaslar benı rahat bırakın yaw.
kabus gıbı
ve bu arada forum guzelmıs emegı gecenler guzel ıs yapmıs helal olsun
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.