Arama

MsXLabs´la Nasıl Tanıştınız? - Sayfa 9

Güncelleme: 8 Aralık 2023 Gösterim: 748.847 Cevap: 5.357
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Nisan 2006       Mesaj #81
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
MSXLABS'A İLK GİRDİĞİMDE GÖZLERİMİ SİTEDEN ALAMADIM.SİZCE NASIL BULMUŞUMMsn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Nisan 2006       Mesaj #82
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Buraya MsxLabsla nasıl tanıstıgımızı,bırısının referansıylamı geldık
veya googledan arama yaparkenmı geldık yada dıger bır sebeb,
Sponsorlu Bağlantılar

buyrun bunu burda paylaşalım...

Buranın müptelası olanlarımız için en unutulmaz anlardan biridir
b
ence.Msn Wink

Benim burda olmama, burayı benımseme MachMood cok buyuk bır

etkendı.Bırgun beraberdık cafede bır baktım bır forumda dolasıyor,

ozaman sordum nasıl bı yer dıye,gel uye yapalım senıde dedı cok

farklı bır sıte dedı.sonra rap arsıvını de gorunce hemen uye oldum...

Iyıkı de burdayım su anda...Msn Happy

Buyrun Sıra Sızde...

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
arwen - avatarı
arwen
Ziyaretçi
12 Nisan 2006       Mesaj #83
arwen - avatarı
Ziyaretçi
bir arkadaşım üye olmuş buraya bana msn smileylerini burdan yükleyebilrsin dedi bende üye oldum .ilk zamanlar hiç takılmıyordum flash chate yada forumlara sadece smiley yüklüyordumm sonra bir dolanayım dedimm ve keşfettimm baya hoşuma gitti burası harika aradan 5 ay geçti ve hergece ben burdayımm iyikii gelmişim arkadaşım sağolsun beni tanıştırdı ve burdakilerde seviyeli ve saygılı ..teşekkürler msxlabs...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 4 üye beğendi.
Pollyanna - avatarı
Pollyanna
Ziyaretçi
12 Nisan 2006       Mesaj #84
Pollyanna - avatarı
Ziyaretçi
Ben msxlabsı msn için smiley ararken buldum.
Hatta siteyi ilk bulduğum gün başıma komik bir olay geldi Msn Happy
googlede ararken msxlabsa tıkladım sayfa açılıyor...bekliyorum bu arada benim pcnin sesi son ayar açıkmış.neyse sayfa açıldı ben mausumu gezdirirken hani şu anasayfadaki kıs bir ses çıkarıyor ya....aman allahım o sesten ben bir zıplarım Msn Grineşim oturduğu yerden sıçradı ve 3 yaşındaki kızım ağlamaya başladı o an yapabildiğim tek şey sayfayı tamamen kapatmak olduMsn Grininanılmaz korkmuştukMsn Happy)o akşam bir daha girmedim. ertesi gün öncelikle sesi kıstım ve siteye girdim üye oldum falan vs... ve geriside malum hala burdayım ve burda olmayada devam edicemMsn Happymsxlabsı çooookkkk seviyoruummmmWave
(bana çok gülmeyin olurmuMsn Happy))
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Nisan 2006       Mesaj #85
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
evet arkadaşlar ben bu siteyi şu an üyeliğini iptal ettirmiş olan bi arkadaşa borçluyum yaklaşık 6 aydır üyeyim..
ilk zamanlar pek hoşuma gitmemişti ki bunun sebebi siteyi henüz çözememiş olmamdı...zamanla arkadaşında yardımıyla siteyi kaptık ve bi daha kopamadık...
Allah bizi birbirimizden ayırmasın arkadaşlar....
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
GusinapsE - avatarı
GusinapsE
Ziyaretçi
12 Nisan 2006       Mesaj #86
GusinapsE - avatarı
Ziyaretçi
Ben bir gün rap müzik indiricek bir site arıyodum. Googleden msxlabs geldi , tıkladım.
Neyse sayfa yüklendi geldi böle tuhaf sesler çıkıyo Bismillah bune dedim Msn Disappointed
Sitede baya dolandım gezdim çok farklı geldi sonra chate falan girdim. Derken msxlabs bende bağımlılık yaptı Msn Happy

Çok Seviyorum Msxlabs 'ı Msn Grin

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
BEYAZ_HAYAL - avatarı
BEYAZ_HAYAL
Ziyaretçi
12 Nisan 2006       Mesaj #87
BEYAZ_HAYAL - avatarı
Ziyaretçi
Ben msxlabs ile msn ile ilgili arama yaparken tanıştım. Bende bağımlılık yaptı. Bir ara siteye giremedimMsn Cry msxlabs.org olarak değişmiş, bilmiyordum. Bana bir heyecan bastı giremiyorum diye. Çok uğraştım ama olmadı.

Galiba upsssMsn Grin seslerinden mahrum kaldım dedim. Acaba benim pcden mi girmiyor diye arkadaşlarımın pclerinden girmelerini söyledim. Maalesef yine girmedi8o| Sonunda baya bir süre sonra (ben ümidi kesmiştim ama...) google dan siteyi arattım. Şok oldum siteye girdiSmiley32 İlk göze çarpan "Yasal uyarılardan dolayı .org olarak değişmiştir" yazısını gördüm. Msn Confused Sevinsem mi üzülsem mi?(çok uğraştım yaaa)

Bu siteyi yapanların ellerine , azimlerine, hayal güçlerine sağlık. Benim bugüne kadar gördüğüm 1 numara siteSmiley32Smiley32 Smiley32
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
akalla - avatarı
akalla
Ziyaretçi
12 Nisan 2006       Mesaj #88
akalla - avatarı
Ziyaretçi
Ben de msxlabs'la tesadüfen tanıştım msn ile ilgili özelliklere bakarken google sayesinde buldum ve o gün bugündür bağımlılık yaptı bende bu site her bölümünde ayrı bir tat var, herkes çok seviyeli umarım hep böyle devam eder seviyorum bu siteyi !!!
Sitenin oluşumunda katkısı olan herkese çok teşekkürler ve yardımlarını esirgemeyen herkese, ellerinize sağlık TEBRİKLER!!!

balletto3rf
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
canimbabam - avatarı
canimbabam
Ziyaretçi
12 Nisan 2006       Mesaj #89
canimbabam - avatarı
Ziyaretçi
Evet bende de msxlabs'la tesadüfen tanıştım bir arkadasimdaydim msxlabs`da üyeymis kendisi bana tavsiye etti evet gördügünüz gibi burdayim iyiki üye olmusum cok güzel biryer Arkadaslik süper ve Msxdeki üyesinden yetkililerine kadar tesekür ederim iyiki hepiniz varsinizMsn Wink Msn Embarrassed Msn Grin
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
virtuecat - avatarı
virtuecat
Ziyaretçi
12 Nisan 2006       Mesaj #90
virtuecat - avatarı
Ziyaretçi
bir aksam ustuydu isten cıkmıstım cok yogun bır gundu kafamı toparlıyamamıstım herneyse ewe dogru gıderken bırden MSX le carpıstık Msn Grin elındekı kıtapları dustu tam toparlama k ıcın yere egılırken oda eyıldı we kafalarımız bırbırıne carptı ondan sonrasını hatırlamıyorum hafıza kaybı olmus bende Msn Grin

benım MSX ıle tanısmam discovery sayesınde oldu ılk uyelıgımı kafadan atarak discovery ı somurdümMsn Grin daha sonra yıne lazım oldu ama ılk uyelıgı kafadan attım dıye yenıden uye oldumMsn Grin buseferde dedımkı bukadar somurmek yeter bırazda bız paylasalım dedım we saplanıp kaldım burada Msn Grin daha sonra flash a gırdım ıyı ınsanlarla tanıstım hepsı ıyı cocuklar sızlerde tanışınMsn Wink
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.