Arama

Skype ayarlarını nasıl yapabilirim? - Sayfa 2

Güncelleme: 21 Şubat 2019 Gösterim: 127.923 Cevap: 22
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
8 Nisan 2013       Mesaj #11
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
mihaela cetin adlı kullanıcıdan alıntı

ben mihaela cetin skipe kurmak istiyorum ama nasıl acıcam bilmiyorum bana yardımcı olun

Messenger'dan Skype'a Geçiş (Resimli Anlatım) bu linkte anlatılıyor nasıl yapılacağı.
Sponsorlu Bağlantılar
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
15 Haziran 2013       Mesaj #12
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Skype Üyelik İptali
Skype Üyeliğimi Nasıl Kapatırım?

Sponsorlu Bağlantılar

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba. Fazladan adıma açılmış skype adresi var nasıl tamamen iptal edebilirim.

Skype kullanıcılarının en büyük sorunlarından bir tanesi de Skype hesabını doğrudan silme yani kapatma veya geçici olarak dondurma bulunmamaktadır. Bunun nedeni ise Microsoft Skype hesabını doğrudan mail adresiniz ile ilişkilendirmektedir. Yani Skype hesabınızdan kurtulmak istiyorsanız mail adresinizi de kapatmanız gerekmektedir. Tıpkı mail adresini kapatmak istediğinizdeki gibi Skype kullanıcı bilgilerinizi silerseniz bir müddet sonra giriş yapmadığınız taktirde hesabınız otomatik olarak siliniyor.

Skype hesabınızdan rahatsız olmuş olabilir veya hesaptan kurtulmak isteyebilirsiniz. Yapmanız gereken şey hesap bilgilerinizi temizlemek ve hesaba bir daha girmemektedir. Skype ara yüzünden ilk kısımda yer alan Skype bölümüne tıklıyorsunuz daha sonra Kişisel Bilgiler bölümünden Bilgilerini Düzenle kısmına giriyor ve bilgilerinizi temizliyorsunuz. Hesabınız uzun bir süre giriş yapmamanız gerekiyor böylece hesap otomatik olarak kapanacaktır. Tekrar açmanız halinde üyeliğiniz devam edecektir.

ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ocak 2014       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
iphone 5s m var skype yükledim hesabımda var fakat dili almanca telefon türkçe ayrıca skype dil seçeneklerinden de türkçe seçili. ingilizceyi seçiyorum yine de dil degişmiyor.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Nisan 2014       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Skype Ne Tür Bi Dile Geçtiğini Anlamadım Türkçe Diline Nasıl Çevircem?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mayıs 2014       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
HüR-KaN adlı kullanıcıdan alıntı

Skype'ı Türkçe yapmak

Dil değiştirmek için Araçlar'dan 'Dil Değiştir' kısmına girerek buradan istediğiniz dili seçebilirsiniz.

İşin kötüsü ben skypeda ayarları bulamıyorum nerdee ???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Mayıs 2014       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba... Rusya'dan bir arkadaşımla konuşuyordum. O Rusça yazdığında önce Rusça daha sonra altında Türkçe çevirisiyle bana geliyordu ve konuşmamız daha rahat oluyordu. Aynı şekilde ben de Türkçe yazdığımda ona aynı şekilde önce Türkçe sonra Rusça olarak gidiyordu. Ben bunu yapamadım. Yani Türkçe yazdığımda hem Türkçesi hem de istediğim bir yabancı dili aynı anda nasıl gönderebilirim ? Bu konuda yardımcı olur musunuz ?
Srknn - avatarı
Srknn
Ziyaretçi
4 Haziran 2014       Mesaj #17
Srknn - avatarı
Ziyaretçi
merhaba,

dil ayarlarını normalde yapabilirdim fakat bunun dili çince oldu ve dil ile ilgili hiçbişey yapamamaktayım. ayrıca skype ı kaldırdım geri yükledim fakat yine aynı şekilde çince kuruldu :/
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Haziran 2014       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
apple 4 var skype dil cince oldu nasıl degiştirebilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Temmuz 2014       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
skypi profilim açılıyor fakat kişilerin olduğu chat leşme bölümünü açamıyorum,nerden nasıl açacağımmm
savas.nigde1 - avatarı
savas.nigde1
Ziyaretçi
6 Eylül 2014       Mesaj #20
savas.nigde1 - avatarı
Ziyaretçi
ben skpeyde çok problem yaşıyorum ve defalrca aldım skepylerin kendilinden kapanıyor şifremi girdim halde acılmıyor nalet olsun hergün skpeymi almak zorunda kalacam ve gönderdinniz şifrelerde hiç bir işeyere yaramıyor eskiden böyle sonlarla karşılaşmıyorum son 1 ay 2 aydır bu sorunvar cevap bekliyorum