PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Bilgisayardan silinen resimleri nasıl geri alabilirim?
123 4
«Önceki KonuSonraki Konu»
yardımcı11:30, 17 Ağustos 2010 
kardeş tek program var isterse 100gb olsun geri getiriyor adı ...active@ file recover... diye mükemmel %100 başarılı video resim word hasarsız geri getiriyor programın tam sürümünü bulun bulamasanız bana mail atın yusuf_dlr@hotmail.com
Cevap
Misafir15:17, 22 Eylül 2010 
Merhaba benim bilgisayarımda 2 tane kullanıcı hesabım var bitanesi bilgisayarın kendi hesabı diğerinide denetim masasından ben ayarladım ama bilgisayarın kendı hesabında resımlerım vardı arkadasım yanlıslıkla bu hesabı sılmıs.. resımlerımde gıttı bu resımlerimi birdaha bulabilirmiyim? bu arada bilgisayarımın sürümü : Windows 7 Lütfen yardım edin..!!!!!!!!!!!
Cevap
Misafir12:30, 5 Ekim 2010 
Ya eSKiden ßi PRoqRam wardı LapTopumda SiLdm yanLışLıqKLa Şimdi Ne yapayım aciL cewap iSim qaMZe xD
Cevap
Misafir13:09, 8 Ekim 2010 
benimde özel resimleri vardı nasıl geri getirebilirim
((
Cevap
HandSome15:07, 8 Ekim 2010 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
benimde özel resimleri vardı nasıl geri getirebilirim
((
R-studio programı ile geri getirebilirsiniz.http://www.msxlabs.org/forum/ucretsi...-programi.html
Cevap
Misafir04:20, 26 Ekim 2010 
format atılsada recuva diye bir program var hepsini bulabileceğini sanıyorum bi denersin bende işe yaradı
Cevap
Misafir16:37, 29 Kasım 2010 
Ya benm facebook umu kapattılar fotoğraflarım orda kaldı nasıl alabilirm ?
Cevap
Misafir11:19, 25 Aralık 2010 
ya facebookdan silinen fotoğrafları nasıl geri yüklerim lütfen biri allah aşkına cevap yazsın
köpeğim öldü onun fotoğrafları facebookda vardı ama sildim önceden şimdi bulAMIOYRUM
Cevap
Misafir00:00, 8 Ocak 2011 
kurtarma yerini d sectim c seçtim ama hiç birni kabul etmiyor nereyi seçmem gerekiyor
Cevap
Misafir01:36, 13 Şubat 2011 
arkadaslar pcde kayitli resimleri kopyalamadan fabrika ayarlarina dönüs yaptim,hersey pcyi ilk aldigim günkü hale geldi,resimlerimi kurtarmamin bir yolu varmi acaba,
simdiden herkese tesekkürler
Cevap
123 4
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama