Arama

Bilgisayardan silinen resimleri nasıl geri alabilirim? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Mayıs 2014 Gösterim: 99.987 Cevap: 36
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Şubat 2011       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ne yaparsanız yapın hic bir şey asla silinmez bir tools sidisi ile bu işlem yapılıyor
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mayıs 2011       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bu Easy Recovery proramını ücretsız olarak indirebilir mıyım
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Mayıs 2011       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
BuRaK74 adlı kullanıcıdan alıntı

Restoration download and review - file undelete utility from SnapFiles Bu Programı deneyebilirsin ben kullandım gerekli dosyalarımı geri alabildim.sende bi dene kolay gelsin..

Restoration download and review - file undelete utility from SnapFiles Bu Programı deneyebilirsin ben kullandım gerekli dosyalarımı geri alabildim.sende bi dene kolay gelsin..

bu programı nasıl kullanabilirim.silinen resimlerim ve videolarım için.şimdiden teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ekim 2011       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
picjo.net resim kaldı onu nasıl silebilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ocak 2012       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Rower adlı kullanıcıdan alıntı

Silinen verilerinizi kolayca geri getirebileceğiniz bir yazılım olan Easy Recovery'nin nasıl kullanıldığını resimli olarak anlatmaya çalışacağım..Öncelikle belirtmek istediğim bir husus var..Dosya kurtarma işlemi her zaman %100 olumlu sonuç vermez..Bu yüzden büyük beklentiler içerisinde olmamak gerekir dosya kurtarmaya çalışırken..

Verilerimizi kurtarma işlemine başlayalım..

step1lq2

step2ux8

step3ek0

step4wz9

step5jn6

step6ic5

Format atmadan veya verilerinizi silmeden önce bir kez daha düşünün..Çünkü en kolay veri kurtarma yöntemi budur s1

Önemli Not1: Diskinizi tarattıktan sonra dosya kurtarma işlemi yapabilmek için lisanslı kullanıcı olmanız gerekmektedir..

Önemli Not2: Programın henüz Windows Vista sürümü bulunmamaktadır..

indirmek için tıklayınız

kaynak

Merhaba. Ben fotograf makinemden fotograflari bilgisayara attim fotograf makinesindende o fotgraflari sildim. Bilgisayara attiklarimida yanlislikla sildim geridonusumdende sildim. Bunu yapali 1-2 gun oldu. Bir kac programla denedim ama o kadar fotograftan 3-4 tanesini kurtarabildim. Digerlerinde 'onizleme yok.' yaziyordu. Tum fotograflari geri dondurebilecegim bir program var mi? Yoksa veri kurtarma hizmeti veren bilgisayarcilara mi goturmeliyim harddiski? Ne yapmaliyim acillll!!!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Temmuz 2012       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
RECOVER MY FİLES adlı programdan hafıza kartımda silinen resmi buldum ancak lisanslı kullanıcı falan olmam gerekiyo ya benim ücretsiz bir şekilde yapabileceğim bir program yokmu çünkü sadece 1 resim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mayıs 2014       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
klasörümü link dosyası yaptım nasıl geri alınır