Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

Bilgisayardan silinen resimleri nasıl geri alabilirim?

Gösterim: 91987 | Cevap: 36
  • fotograflarim silindi
  • silinen fotograflari kurtarma
  • silinen resimleri kurtarma
Nisyan-ı Bâtın
Cevaplanmış   |    28 Temmuz 2008 13:51   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi

Bilgisayardan silinen resimleri nasıl geri alabilirim?

Arkadaşlar dijital kameramızdaki resimleri pc ye yükledik ve yanlışlıkla pc den ve kameradan resimleri silebildik recover my files adlı programla kurtarmaya çalıştım ancak sadece pc de olan resimleri buldu... Silinen resimleri bulma geri alma şansım yokmu çok üzülüyorum.. biri bana yardım etsin lütfen..
En iyi cevap Rower tarafından gönderildi

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

benım pc dekı fotograflarım
larım silindi geri dönüşüm kutusundanda silindi fotolaarımı nasıl geri alabilrim

Silinen verilerinizi kolayca geri getirebileceğiniz bir yazılım olan Easy Recovery'nin nasıl kullanıldığını resimli olarak anlatmaya çalışacağım..Öncelikle belirtmek istediğim bir husus var..Dosya kurtarma işlemi her zaman %100 olumlu sonuç vermez..Bu yüzden büyük beklentiler içerisinde olmamak gerekir dosya kurtarmaya çalışırken..

Verilerimizi kurtarma işlemine başlayalım..

Format atmadan veya verilerinizi silmeden önce bir kez daha düşünün..Çünkü en kolay veri kurtarma yöntemi budur

Önemli Not1: Diskinizi tarattıktan sonra dosya kurtarma işlemi yapabilmek için lisanslı kullanıcı olmanız gerekmektedir..

Önemli Not2: Programın henüz Windows Vista sürümü bulunmamaktadır..

indirmek için tıklayınız

kaynak

serkaut
28 Temmuz 2008 14:04   |   Mesaj #2   |   
Ziyaretçi
Zamanı geri yükle : resimleri yükledin tarihe geri yükle birde resimler %temp% olabilir.
çalıştır > %temo% > resimleri belki bulrsun
BuRaK74
28 Temmuz 2008 14:12   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi
Alıntı
en mavi adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar dijital kameramızdaki resimleri pc ye yükledik ve yanlışlıkla pc den ve kameradan resimleri silebildik recover my files adlı programla kurtarmaya çalıştım ancak sadece pc de olan resimleri buldu... Silinen resimleri bulma geri alma şansım yokmu çok üzülüyorum.. biri bana yardım etsin lütfen..

Restoration download and review - file undelete utility from SnapFiles Bu Programı deneyebilirsin ben kullandım gerekli dosyalarımı geri alabildim.sende bi dene kolay gelsin..
Nisyan-ı Bâtın
28 Temmuz 2008 14:14   |   Mesaj #4   |   
Ziyaretçi
sistem geri yükleme yapmıştım ancak başarılı olmadı.. çalıştır--temp yaptım ancak resim bulmadı yinede ilgilendiğin için çok teşekkür ederim..

undelete yi indiremiyorum resimlerden vazgeçmeliyim galiba.. teşekkür edrim.
Son düzenleyen Nisyan-ı Bâtın; 28 Temmuz 2008 14:21. Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Blue Blood
28 Temmuz 2008 14:35   |   Mesaj #5   |   
Ziyaretçi
Malesef hiç bir program ya da işlem ile geri alamazsınız, çünkü kamera'da olduğunu söylüyorsunuz. Kameradan sildiğiniz dosyalar geri dönüşüm kutusuna gitmez, direk kendi hafızasından silinir.

Ama kurtarmak istedikleriniz bilgisayarınızdan sildikleriniz ise Recover My Files programı ile bazı resim ve verileri yeniden geri getirebilirsiniz.
Misafir
12 Eylül 2009 00:00   |   Mesaj #6   |   
Ziyaretçi

Bilgisayarımdan ve geri dönüşüm kutusundan silinen fotoğrafları nasıl geri yüklerim?

larım silindi geri dönüşüm kutusundanda silindi fotolaarımı nasıl geri alabilrim
12 Eylül 2009 02:27   |   Mesaj #7   |   
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
İstanbul

21667
2.578 mesaj
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Silinen verilerinizi kolayca geri getirebileceğiniz bir yazılım olan Easy Recovery'nin nasıl kullanıldığını resimli olarak anlatmaya çalışacağım..Öncelikle belirtmek istediğim bir husus var..Dosya kurtarma işlemi her zaman %100 olumlu sonuç vermez..Bu yüzden büyük beklentiler içerisinde olmamak gerekir dosya kurtarmaya çalışırken..

Verilerimizi kurtarma işlemine başlayalım..

Format atmadan veya verilerinizi silmeden önce bir kez daha düşünün..Çünkü en kolay veri kurtarma yöntemi budur

Önemli Not1: Diskinizi tarattıktan sonra dosya kurtarma işlemi yapabilmek için lisanslı kullanıcı olmanız gerekmektedir..

Önemli Not2: Programın henüz Windows Vista sürümü bulunmamaktadır..

indirmek için tıklayınız

kaynak
KaNKaWaReZ bu mesajı beğendi.
Misafir
4 Ekim 2009 18:34   |   Mesaj #8   |   
Ziyaretçi
Alıntı

silinen resimleri bulma

SİLİNEN RESİMLERİMİ NASIL GERİ GETİREBİLİRM GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSUNDAN DA SİLİNDİ BU KONUDA BİLGİ OLURSA İİ OLUR
Misafir
4 Ekim 2009 18:54   |   Mesaj #9   |   
Ziyaretçi
bnde pc formatlı.nsl geri getirebilirim
Misafir
27 Ekim 2009 10:01   |   Mesaj #10   |   
Ziyaretçi

veri kurtarma

bilgisayara format atıgım halde silinen fotografları geri getirme şansım varmı varsa yüzde kaç olumlu olur?
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:

Bilgisayardan silinen resimleri nasıl geri alabilirim? Konusuna Benzer Konular

Etiketler:
  • fotograflarim silindi
  • silinen fotograflari kurtarma
  • silinen resimleri kurtarma
Cevap: 5
Son Mesaj: 4 Temmuz 2014 21:42
Silinen üyeliğimi geri nasıl alabilirim?
Gönderen: NAIAS Forum: Soru-Cevap
Cevap: 2
Son Mesaj: 13 Eylül 2012 01:00
Cevap: 12
Son Mesaj: 5 Nisan 2012 22:30
Formatta silinen oyunları nasıl geri alabilirim?
Gönderen: aslınur Forum: Soru-Cevap
Cevap: 7
Son Mesaj: 11 Ekim 2011 14:49
Pc'den Silinen Resimleri Nasıl Geri Alabilirim
Gönderen: Nisyan-ı Bâtın Forum: Arşive Kaldırılan Konular
Cevap: 4
Son Mesaj: 28 Temmuz 2008 14:35
Sayfa 0.367 saniyede 10 sorgu ile oluşturuldu