PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Bilgisayardan silinen resimleri nasıl geri alabilirim?
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Nisyan-ı Bâtın13:51, 28 Temmuz 2008 
Arkadaşlar dijital kameramızdaki resimleri pc ye yükledik ve yanlışlıkla pc den ve kameradan resimleri silebildik recover my files adlı programla kurtarmaya çalıştım ancak sadece pc de olan resimleri buldu... Silinen resimleri bulma geri alma şansım yokmu çok üzülüyorum.. biri bana yardım etsin lütfen..
En iyi cevap Rower tarafından gönderildi

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
benım pc dekı fotograflarım
larım silindi geri dönüşüm kutusundanda silindi fotolaarımı nasıl geri alabilrim

Silinen verilerinizi kolayca geri getirebileceğiniz bir yazılım olan Easy Recovery'nin nasıl kullanıldığını resimli olarak anlatmaya çalışacağım..Öncelikle belirtmek istediğim bir husus var..Dosya kurtarma işlemi her zaman %100 olumlu sonuç vermez..Bu yüzden büyük beklentiler içerisinde olmamak gerekir dosya kurtarmaya çalışırken..

Verilerimizi kurtarma işlemine başlayalım..

Format atmadan veya verilerinizi silmeden önce bir kez daha düşünün..Çünkü en kolay veri kurtarma yöntemi budur

Önemli Not1: Diskinizi tarattıktan sonra dosya kurtarma işlemi yapabilmek için lisanslı kullanıcı olmanız gerekmektedir..

Önemli Not2: Programın henüz Windows Vista sürümü bulunmamaktadır..

indirmek için tıklayınız

kaynak
Benzer Konular:
Etiketler:
Cevap
serkaut14:04, 28 Temmuz 2008 
Zamanı geri yükle : resimleri yükledin tarihe geri yükle birde resimler %temp% olabilir.
çalıştır > %temo% > resimleri belki bulrsun
Cevap
BuRaK7414:12, 28 Temmuz 2008 
en mavi adlı kullanıcıdan alıntı:
Arkadaşlar dijital kameramızdaki resimleri pc ye yükledik ve yanlışlıkla pc den ve kameradan resimleri silebildik recover my files adlı programla kurtarmaya çalıştım ancak sadece pc de olan resimleri buldu... Silinen resimleri bulma geri alma şansım yokmu çok üzülüyorum.. biri bana yardım etsin lütfen..

Restoration download and review - file undelete utility from SnapFiles Bu Programı deneyebilirsin ben kullandım gerekli dosyalarımı geri alabildim.sende bi dene kolay gelsin..
Cevap
Nisyan-ı Bâtın14:14, 28 Temmuz 2008 
sistem geri yükleme yapmıştım ancak başarılı olmadı.. çalıştır--temp yaptım ancak resim bulmadı yinede ilgilendiğin için çok teşekkür ederim..

undelete yi indiremiyorum resimlerden vazgeçmeliyim galiba.. teşekkür edrim.
Cevap
Blue Blood14:35, 28 Temmuz 2008 
Malesef hiç bir program ya da işlem ile geri alamazsınız, çünkü kamera'da olduğunu söylüyorsunuz. Kameradan sildiğiniz dosyalar geri dönüşüm kutusuna gitmez, direk kendi hafızasından silinir.

Ama kurtarmak istedikleriniz bilgisayarınızdan sildikleriniz ise Recover My Files programı ile bazı resim ve verileri yeniden geri getirebilirsiniz.
Cevap
Misafir00:00, 12 Eylül 2009 
larım silindi geri dönüşüm kutusundanda silindi fotolaarımı nasıl geri alabilrim
Cevap
Rower02:27, 12 Eylül 2009 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:

Silinen verilerinizi kolayca geri getirebileceğiniz bir yazılım olan Easy Recovery'nin nasıl kullanıldığını resimli olarak anlatmaya çalışacağım..Öncelikle belirtmek istediğim bir husus var..Dosya kurtarma işlemi her zaman %100 olumlu sonuç vermez..Bu yüzden büyük beklentiler içerisinde olmamak gerekir dosya kurtarmaya çalışırken..

Verilerimizi kurtarma işlemine başlayalım..

Format atmadan veya verilerinizi silmeden önce bir kez daha düşünün..Çünkü en kolay veri kurtarma yöntemi budur

Önemli Not1: Diskinizi tarattıktan sonra dosya kurtarma işlemi yapabilmek için lisanslı kullanıcı olmanız gerekmektedir..

Önemli Not2: Programın henüz Windows Vista sürümü bulunmamaktadır..

indirmek için tıklayınız

kaynak
Cevap
Misafir18:34, 4 Ekim 2009 
Alıntı:
silinen resimleri bulma

SİLİNEN RESİMLERİMİ NASIL GERİ GETİREBİLİRM GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSUNDAN DA SİLİNDİ BU KONUDA BİLGİ OLURSA İİ OLUR
Cevap
Misafir18:54, 4 Ekim 2009 
bnde pc formatlı.nsl geri getirebilirim
Cevap
Misafir10:01, 27 Ekim 2009 
bilgisayara format atıgım halde silinen fotografları geri getirme şansım varmı varsa yüzde kaç olumlu olur?
Cevap
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama