Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Bilgisayardan silinen resimleri nasıl geri alabilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Nisyan-ı Bâtın tarafından 28 Temmuz 2008 (13:51) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
82014 kez görüntülenmiş, 35 cevap yazılmış ve son mesaj 9 Temmuz 2012 (18:03) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.86  |  Oy Veren: 7      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 28 Temmuz 2008, 13:51

#1 (link)
Nisyan-ı Bâtın
Ziyaretçi
Nisyan-ı Bâtın - avatarı
Arkadaşlar dijital kameramızdaki resimleri pc ye yükledik ve yanlışlıkla pc den ve kameradan resimleri silebildik recover my files adlı programla kurtarmaya çalıştım ancak sadece pc de olan resimleri buldu... Silinen resimleri bulma geri alma şansım yokmu çok üzülüyorum.. biri bana yardım etsin lütfen..
En iyi cevap Rower tarafından gönderildi

Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

benım pc dekı fotograflarım
larım silindi geri dönüşüm kutusundanda silindi fotolaarımı nasıl geri alabilrim

Silinen verilerinizi kolayca geri getirebileceğiniz bir yazılım olan Easy Recovery'nin nasıl kullanıldığını resimli olarak anlatmaya çalışacağım..Öncelikle belirtmek istediğim bir husus var..Dosya kurtarma işlemi her zaman %100 olumlu sonuç vermez..Bu yüzden büyük beklentiler içerisinde olmamak gerekir dosya kurtarmaya çalışırken..

Verilerimizi kurtarma işlemine başlayalım..

step1lq2

step2ux8

step3ek0

step4wz9

step5jn6

step6ic5

Format atmadan veya verilerinizi silmeden önce bir kez daha düşünün..Çünkü en kolay veri kurtarma yöntemi budur s1

Önemli Not1: Diskinizi tarattıktan sonra dosya kurtarma işlemi yapabilmek için lisanslı kullanıcı olmanız gerekmektedir..

Önemli Not2: Programın henüz Windows Vista sürümü bulunmamaktadır..

indirmek için tıklayınız

kaynak
Rapor Et
Reklam
Eski 28 Temmuz 2008, 14:04

#2 (link)
Carsi her seye karsi
serkaut - avatarı
Zamanı geri yükle : resimleri yükledin tarihe geri yükle birde resimler %temp% olabilir.
çalıştır > %temo% > resimleri belki bulrsun
Rapor Et
Eski 28 Temmuz 2008, 14:12

#3 (link)
BuRaK74
Ziyaretçi
BuRaK74 - avatarı
Alıntı:
en mavi adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Arkadaşlar dijital kameramızdaki resimleri pc ye yükledik ve yanlışlıkla pc den ve kameradan resimleri silebildik recover my files adlı programla kurtarmaya çalıştım ancak sadece pc de olan resimleri buldu... Silinen resimleri bulma geri alma şansım yokmu çok üzülüyorum.. biri bana yardım etsin lütfen..

Restoration download and review - file undelete utility from SnapFiles Bu Programı deneyebilirsin ben kullandım gerekli dosyalarımı geri alabildim.sende bi dene kolay gelsin..
Rapor Et
Eski 28 Temmuz 2008, 14:14

#4 (link)
Nisyan-ı Bâtın
Ziyaretçi
Nisyan-ı Bâtın - avatarı
sistem geri yükleme yapmıştım ancak başarılı olmadı.. çalıştır--temp yaptım ancak resim bulmadı yinede ilgilendiğin için çok teşekkür ederim..

undelete yi indiremiyorum resimlerden vazgeçmeliyim galiba.. teşekkür edrim.
Son Düzenleyen Nisyan-ı Bâtın; 28 Temmuz 2008 @ 14:21. Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Rapor Et
Eski 28 Temmuz 2008, 14:35

#5 (link)
Eski Üyelerin Ruhları
Blue Blood - avatarı
Malesef hiç bir program ya da işlem ile geri alamazsınız, çünkü kamera'da olduğunu söylüyorsunuz. Kameradan sildiğiniz dosyalar geri dönüşüm kutusuna gitmez, direk kendi hafızasından silinir.

Ama kurtarmak istedikleriniz bilgisayarınızdan sildikleriniz ise Recover My Files programı ile bazı resim ve verileri yeniden geri getirebilirsiniz.
Rapor Et
Eski 12 Eylül 2009, 00:00

Bilgisayarımdan ve geri dönüşüm kutusundan silinen fotoğrafları nasıl geri yüklerim?

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
larım silindi geri dönüşüm kutusundanda silindi fotolaarımı nasıl geri alabilrim
Rapor Et
Eski 12 Eylül 2009, 02:27

#7 (link)
MazessezaM
Rower - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Silinen verilerinizi kolayca geri getirebileceğiniz bir yazılım olan Easy Recovery'nin nasıl kullanıldığını resimli olarak anlatmaya çalışacağım..Öncelikle belirtmek istediğim bir husus var..Dosya kurtarma işlemi her zaman %100 olumlu sonuç vermez..Bu yüzden büyük beklentiler içerisinde olmamak gerekir dosya kurtarmaya çalışırken..

Verilerimizi kurtarma işlemine başlayalım..

step1lq2

step2ux8

step3ek0

step4wz9

step5jn6

step6ic5

Format atmadan veya verilerinizi silmeden önce bir kez daha düşünün..Çünkü en kolay veri kurtarma yöntemi budur s1

Önemli Not1: Diskinizi tarattıktan sonra dosya kurtarma işlemi yapabilmek için lisanslı kullanıcı olmanız gerekmektedir..

Önemli Not2: Programın henüz Windows Vista sürümü bulunmamaktadır..

indirmek için tıklayınız

kaynak
Rapor Et
Eski 4 Ekim 2009, 18:34

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
silinen resimleri bulma

SİLİNEN RESİMLERİMİ NASIL GERİ GETİREBİLİRM GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSUNDAN DA SİLİNDİ BU KONUDA BİLGİ OLURSA İİ OLUR
Rapor Et
Eski 4 Ekim 2009, 18:54

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bnde pc formatlı.nsl geri getirebilirim
Rapor Et
Eski 27 Ekim 2009, 10:01

veri kurtarma

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bilgisayara format atıgım halde silinen fotografları geri getirme şansım varmı varsa yüzde kaç olumlu olur?
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.193 saniyede (74.12% PHP - 25.88% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 09:51
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi