Arama

Bilgisayardan silinen resimleri nasıl geri alabilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Mayıs 2014 Gösterim: 99.986 Cevap: 36
Nisyan-ı Bâtın - avatarı
Nisyan-ı Bâtın
Ziyaretçi
28 Temmuz 2008       Mesaj #1
Nisyan-ı Bâtın - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar dijital kameramızdaki resimleri pc ye yükledik ve yanlışlıkla pc den ve kameradan resimleri silebildik recover my files adlı programla kurtarmaya çalıştım ancak sadece pc de olan resimleri buldu... Silinen resimleri bulma geri alma şansım yokmu çok üzülüyorum.. biri bana yardım etsin lütfen..
EN İYİ CEVABI Rower verdi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

benım pc dekı fotograflarım
larım silindi geri dönüşüm kutusundanda silindi fotolaarımı nasıl geri alabilrim

Sponsorlu Bağlantılar
Silinen verilerinizi kolayca geri getirebileceğiniz bir yazılım olan Easy Recovery'nin nasıl kullanıldığını resimli olarak anlatmaya çalışacağım..Öncelikle belirtmek istediğim bir husus var..Dosya kurtarma işlemi her zaman %100 olumlu sonuç vermez..Bu yüzden büyük beklentiler içerisinde olmamak gerekir dosya kurtarmaya çalışırken..

Verilerimizi kurtarma işlemine başlayalım..

step1lq2

step2ux8

step3ek0

step4wz9

step5jn6

step6ic5

Format atmadan veya verilerinizi silmeden önce bir kez daha düşünün..Çünkü en kolay veri kurtarma yöntemi budur s1

Önemli Not1: Diskinizi tarattıktan sonra dosya kurtarma işlemi yapabilmek için lisanslı kullanıcı olmanız gerekmektedir..

Önemli Not2: Programın henüz Windows Vista sürümü bulunmamaktadır..

indirmek için tıklayınız

kaynak

serkaut - avatarı
serkaut
Ziyaretçi
28 Temmuz 2008       Mesaj #2
serkaut - avatarı
Ziyaretçi
Zamanı geri yükle : resimleri yükledin tarihe geri yükle birde resimler %temp% olabilir.
çalıştır > %temo% > resimleri belki bulrsun
Sponsorlu Bağlantılar
BuRaK74 - avatarı
BuRaK74
Ziyaretçi
28 Temmuz 2008       Mesaj #3
BuRaK74 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
en mavi adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar dijital kameramızdaki resimleri pc ye yükledik ve yanlışlıkla pc den ve kameradan resimleri silebildik recover my files adlı programla kurtarmaya çalıştım ancak sadece pc de olan resimleri buldu... Silinen resimleri bulma geri alma şansım yokmu çok üzülüyorum.. biri bana yardım etsin lütfen..

Restoration download and review - file undelete utility from SnapFiles Bu Programı deneyebilirsin ben kullandım gerekli dosyalarımı geri alabildim.sende bi dene kolay gelsin..
Nisyan-ı Bâtın - avatarı
Nisyan-ı Bâtın
Ziyaretçi
28 Temmuz 2008       Mesaj #4
Nisyan-ı Bâtın - avatarı
Ziyaretçi
sistem geri yükleme yapmıştım ancak başarılı olmadı.. çalıştır--temp yaptım ancak resim bulmadı yinede ilgilendiğin için çok teşekkür ederim..

undelete yi indiremiyorum resimlerden vazgeçmeliyim galiba.. teşekkür edrim.
Son düzenleyen Nisyan-ı Bâtın; 28 Temmuz 2008 14:21 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Temmuz 2008       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Malesef hiç bir program ya da işlem ile geri alamazsınız, çünkü kamera'da olduğunu söylüyorsunuz. Kameradan sildiğiniz dosyalar geri dönüşüm kutusuna gitmez, direk kendi hafızasından silinir.

Ama kurtarmak istedikleriniz bilgisayarınızdan sildikleriniz ise Recover My Files programı ile bazı resim ve verileri yeniden geri getirebilirsiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Eylül 2009       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
larım silindi geri dönüşüm kutusundanda silindi fotolaarımı nasıl geri alabilrim
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
12 Eylül 2009       Mesaj #7
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Silinen verilerinizi kolayca geri getirebileceğiniz bir yazılım olan Easy Recovery'nin nasıl kullanıldığını resimli olarak anlatmaya çalışacağım..Öncelikle belirtmek istediğim bir husus var..Dosya kurtarma işlemi her zaman %100 olumlu sonuç vermez..Bu yüzden büyük beklentiler içerisinde olmamak gerekir dosya kurtarmaya çalışırken..

Verilerimizi kurtarma işlemine başlayalım..

step1lq2

step2ux8

step3ek0

step4wz9

step5jn6

step6ic5

Format atmadan veya verilerinizi silmeden önce bir kez daha düşünün..Çünkü en kolay veri kurtarma yöntemi budur s1

Önemli Not1: Diskinizi tarattıktan sonra dosya kurtarma işlemi yapabilmek için lisanslı kullanıcı olmanız gerekmektedir..

Önemli Not2: Programın henüz Windows Vista sürümü bulunmamaktadır..

indirmek için tıklayınız

kaynak
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ekim 2009       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

silinen resimleri bulma

SİLİNEN RESİMLERİMİ NASIL GERİ GETİREBİLİRM GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSUNDAN DA SİLİNDİ BU KONUDA BİLGİ OLURSA İİ OLUR
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ekim 2009       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnde pc formatlı.nsl geri getirebilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ekim 2009       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayara format atıgım halde silinen fotografları geri getirme şansım varmı varsa yüzde kaç olumlu olur?