Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Dalgalı saç nasıl düzeltilir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 8 Kasım 2008 (20:29) tarihinde açılmıştır.
38962 kez görüntülenmiş, 76 cevap yazılmış ve son mesaj 7 Mart 2013 (19:43) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 8 Kasım 2008, 20:29

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
Dalgalı saçı Düz Yapmak İçin Ütülesek Bir Şey olur Mu?
En iyi cevap konçuy tarafından gönderildi

ütü inanın bana fön aletinden daha etkili ama arkadaşımız Hilal'in dediği gibi yardımcı lazım hem etkili sonuç için hemde ütü yanığından korunmak için saçınızı yıkayana kadar o düzlük kendini muhafaza ediyor bizzat uygulamış biri olarak yazıyorum bunları "çift ütütsüz saçlar canlar" (:
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 8 Kasım 2008, 20:32

#2 (link)
Blue Blood
Ziyaretçi
Blue Blood - avatarı
Deneyin. Sonra sonucu bize de bildirin.
Rapor Et
Eski 8 Kasım 2008, 20:32

#3 (link)
B.L.A.C.K
Ziyaretçi
B.L.A.C.K - avatarı
Öyle Yapıp Saçlarını Yakta Gör Düzleştirmeyi
Rapor Et
Eski 8 Kasım 2008, 20:36

#4 (link)
Hi-LaL
Ziyaretçi
Hi-LaL - avatarı
Saçlarımızdaki moleküller arası bağların ısı etkisi ile açılması ve böylece saç düzleşmesini sağlamaya yönelik bir uygulama bu... Aslında bunun için özel üretilmiş saç bakım aletleri var piyasada...

Buna rağmen ben arada yapıyorum bu dediğinizi acil durumlarda mecbur kalırsam .. Ancak saçlarımızın sağlığı için pek de doğru bişiy olduğunu düşünmüyorum ...Sonuçta saçların nemini alıyor bu uygulama ve çabuk kırılmasına sebep oluyor sürekli yapılırsa.. Ayrıca bunu denerken yardımcı birilerinin olması iyi olur yanınızda.. Tek başına yapmaya kalkarsanız, sıcak ütü ile kendinize zarar verebilirsiniz ( örneğin kulağınızı yakabilirsiniz ) ...

Bu arada ütünün sıcaklık derecesinin de çok fazla olmaması gerekiyor,benden hatırlatması ...
Rapor Et
Eski 8 Kasım 2008, 20:37

#5 (link)
B.L.A.C.K
Ziyaretçi
B.L.A.C.K - avatarı
Ütü Sıcakken Mi Deneyecek Ben Soğukken Anlamıştım O Zaman İş Daha Kötü
Rapor Et
Eski 8 Kasım 2008, 20:39

#6 (link)
ON TEMMUZ 2013
konçuy - avatarı
ütü inanın bana fön aletinden daha etkili ama arkadaşımız Hilal'in dediği gibi yardımcı lazım hem etkili sonuç için hemde ütü yanığından korunmak için saçınızı yıkayana kadar o düzlük kendini muhafaza ediyor bizzat uygulamış biri olarak yazıyorum bunları "çift ütütsüz saçlar canlar" (:
Rapor Et
Eski 8 Kasım 2008, 20:41

#7 (link)
B.L.A.C.K
Ziyaretçi
B.L.A.C.K - avatarı
Ne Soruymuş Be Keşke Sormaz Olaydı
Rapor Et
Eski 8 Kasım 2008, 20:55

#8 (link)
ON TEMMUZ 2013
konçuy - avatarı
Alıntı:
BLaCKBaT adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Ne Soruymuş Be Keşke Sormaz Olaydı
senin öyle dertlerin yoktur zaten saç erkek milletine ödünç verilmiş kısa süreliğine online
Son Düzenleyen konçuy; 8 Kasım 2008 @ 20:56. Sebep: "milleti" yerine klavye azizliği "illeti" olmuş
Rapor Et
Eski 8 Kasım 2008, 20:56

#9 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
saçları nı ütüyle düzleştiren çok arkadaşım vardı okuldayken
işe yarıyor. şöyleki; ütüyü çok ısıtmadan(ısıtırsanız birsüre fişini çekip uygun sıcaklığa gelmesini bekleyin)
uygun sıcaklığı birsüre sonra tecrübelerinizle siz belirlersizi
Rapor Et
Eski 8 Kasım 2008, 21:00

#10 (link)
MaRCeLLCaT
Ziyaretçi
MaRCeLLCaT - avatarı
önemli not ; buharlı ütülerde buharı kapatınız Allah Muhafaza buhar yüzünüzü gözünüzü kafa derinizi haşlayabilir.......
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.173 saniyede (71.19% PHP - 28.81% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 04:12
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi