Arama

Rüyada Hz. Muhammed'i görmek nasıl yorumlanır? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 18 Ekim 2012 Gösterim: 25.896 Cevap: 43
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ağustos 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
rüyamda peyganber efendimizi bana yardim ederken fakat 11 yaslarinda ki cocuk hali ile gordum.ama rüyamda bile onun oldugunu biliyordum.bana neden cocuk hali ile gorundugunu kendime soruruyordum.ama elinde asasi vardi.beni su an tam hatirlamadigim biseyden kurtardi ve sonucunda,elini asasina uzatti yerden aldi.bembeyaz bi asasi vardi,,o an cok etkilendim.aslinda biraz daha var ama,sonrasinda peyganber efendimiz gitmisdi o yuzden yazmiyorum.
Sponsorlu Bağlantılar
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
11 Ağustos 2010       Mesaj #12
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

rüyamda peyganber efendimizi bana yardim ederken fakat 11 yaslarinda ki cocuk hali ile gordum.ama rüyamda bile onun oldugunu biliyordum.bana neden cocuk hali ile gorundugunu kendime soruruyordum.ama elinde asasi vardi.beni su an tam hatirlamadigim biseyden kurtardi ve sonucunda,elini asasina uzatti yerden aldi.bembeyaz bi asasi vardi,,o an cok etkilendim.aslinda biraz daha var ama,sonrasinda peyganber efendimiz gitmisdi o yuzden yazmiyorum.

Alıntı
Blue Blood adlı kullanıcıdan alıntı

Rüya Tabirleri
inceleyiniz

.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ağustos 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben 12 yaşın dayım ogece h.z efendimiz ya bızım donemımızde yasıyordu yada bn onun donemınde yasıyordum. ogün hz efendimiz ölmüstü bn ağlayarak eve gidiodum
ve birden onun ruhuy la karsılastım o bna sen üzelme ben senin hep yanındayım dedi kendi dediklerimi hatırlamıorum ama yüzünü çok ii hatırlıorum .
aca ne anlama geliyo
_Yağmur_ - avatarı
_Yağmur_
VIP VIP Üye
13 Ağustos 2010       Mesaj #14
_Yağmur_ - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı

Ben 12 yaşın dayım ogece h.z efendimiz ya bızım donemımızde yasıyordu yada bn onun donemınde yasıyordum. ogün hz efendimiz ölmüstü bn ağlayarak eve gidiodum
ve birden onun ruhuy la karsılastım o bna sen üzelme ben senin hep yanındayım dedi kendi dediklerimi hatırlamıorum ama yüzünü çok ii hatırlıorum .
aca ne anlama geliyo

Öncelikle rüyanızı hayra yorumlamalısınız .

1- Peygamber Efendimiz: "Rüyasında beni gören, gerçekten beni görmüştür. Çünkü şeytan hiçbir şekilde benim suretime giremez." buyuruyor.
2- Rüyada Efendimiz'i görmek gamdan sonra feraha, bir sıkıntının akabindeki rahatlığa, nimetlerin artmasına, tevbenin kabulüne işarettir.
3- Efendimiz'in rüyada hüzünlü ve münkesir görülmesi ümmete bir uyarıdır. Böylesi rüyalar bizi kendimizi tekrar gözden geçirmeye yönlendirmeli.
"İnşallah"derse Yakaran..."İnşa" eder YARADAN.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Eylül 2010       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
vallahi ben zengin olmak istemiyorum zengin olupta ne yapcam ki dünya malı dünyada kalır oysaki hayatta en güzel zenginlik saglıkta deildir yüce Allah ın sevgisini kazanmaktır buda bedenine iyi bakıp etraftakilere kötü örnek olmamaktır bana 1 tirilyon versinler almam 14 yaşındayım ve rep söylüyorum ama ilahi repler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ekim 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba. bende rüyamda Peygamber Efendimizi gördüm.Fakat onu görürken rüyada degil uyanık gibiydim. etrafından nur saçıyordu ve gülüyordu.
Ertesi günde dünyadan gökyüzüne cıktıgımı gördüm içime bir huzur doldu ve gok yuzundeki nura dogru gittim.ve allah'a sükrediyordum o sırada.açıklarsanız sevinirim
_Yağmur_ - avatarı
_Yağmur_
VIP VIP Üye
14 Ekim 2010       Mesaj #17
_Yağmur_ - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı

merhaba. bende rüyamda Peygamber Efendimizi gördüm.Fakat onu görürken rüyada degil uyanık gibiydim. etrafından nur saçıyordu ve gülüyordu.
Ertesi günde dünyadan gökyüzüne cıktıgımı gördüm içime bir huzur doldu ve gok yuzundeki nura dogru gittim.ve allah'a sükrediyordum o sırada.açıklarsanız sevinirim

Öncelikle rüyanızı hayra yorumlamalısınız .

1- Peygamber Efendimiz: "Rüyasında beni gören, gerçekten beni görmüştür. Çünkü şeytan hiçbir şekilde benim suretime giremez." buyuruyor.
2- Rüyada Efendimiz'i görmek gamdan sonra feraha, bir sıkıntının akabindeki rahatlığa, nimetlerin artmasına, tevbenin kabulüne işarettir.
3- Efendimiz'in rüyada hüzünlü ve münkesir görülmesi ümmete bir uyarıdır. Böylesi rüyalar bizi kendimizi tekrar gözden geçirmeye yönlendirmeli.
"İnşallah"derse Yakaran..."İnşa" eder YARADAN.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Kasım 2010       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende rüyamda hz. muhammed (a.s) we hz ebubekiri (a.s) qördüm, beraber müşriklerden kaçıyoduk elimizde arap altınları wardı üstünde Allah yazan altınlar, sonra peyqamber efendimiz altınların birini düşürdü bende hemen aldım we ona yetişmek için koştum ama başarılı olamadım, sonra mekkeye ona altını qeri wermeye qittim.. bu rüyanın anlamını bilen warsa we yazabilirse çok memnun olurum şimdiden tşkler..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Kasım 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
istanbulda 29 yaşındayım.ruyamda peygamber efendimizi(s.a.v.)gordum.ruyam soyleydi :peygamber efendimiz(s.a.v)karanlık bir odanın içinde camı, kapısı olmayan bir eve 9 yaşında erkek ve yetim olan cocuğu ziyarete geliyordu(babası gıbı her gun geliyodu.)çocuğun yanına gelenler "peygamber efendimiz(s.a.v.)her gün çocuğun yanına geliyor"bende peygamber efendimizi(s.a.v.)bekledim.karanlık odanın içi ışıkla aydınlandı.yuzu nur gıbı ısıkla doluyordu(yuzu ısık yuzunden gorunmuyodu)elini arkadan cocuğun omzuna koydu.(ben geldim der gıbı)peygamber efendimiz gidiyordu.istekle ona yalvardım "gıtme" diye.cok ağladım."sizi cok özledik yaresullllah !!!...
gıtme gıttığın yere benide gotur" yaresullallah !!!...
2 3 adım attı gerıye dondu.ağlamama dayanamadı.allah tarafından biri geldi.elini çeneme koyup sol tarafa doğru 4 defa dondurdu(mevlana gıbı)
peygamber efendimiz gıtmıstı
BU RUYA NE ANLAMA GELİYOR....?????? cevapları beklıyorum.....
SON
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ocak 2011       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben rüyamda hem hz.muhammedi,hemde cenneti gördüm