Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Rüyada Hz. Muhammed'i görmek nasıl yorumlanır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda elif_yaren tarafından 11 Kasım 2008 (17:00) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
19060 kez görüntülenmiş, 43 cevap yazılmış ve son mesaj 18 Ekim 2012 (14:40) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 5.00  |  Oy Veren: 1      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 11 Kasım 2008, 17:00

#1 (link)
elif_yaren
Ziyaretçi
elif_yaren - avatarı
s.a. Ben urfalıyım ama şu anda vanda yaşıyorum.Rüyamda Hz.Muhammed[sav} ve Hz.Hüseyini gördüm.Urfadaydım ve Efendimizin peşinden gimek istiyordum fakat Efendimiz bana " eger bu şehirden çıkarsan bu şehir yıkılacak dedi" ben yine de çıktım onun peşinden gittim ve şehir yıkıldı.bu rüya ne anlama geliyor.selamün aleyküm
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

ruyana (s.a) gormek bolluk saadet üzüntü ve sıkıntılarınıdan kurtulmaktırç kotu bir iş yolundaysnız onun cevabı sana ggelmektedir.rüyanda hz muhammedei gormek yakında iyi bir haber alacağın sana öğütler ama kotu yolundaysan hapis veya sıkıntılardan kurtulup çıkmaktır tertemiz olup o ruyayı kalktıktan sonra besmele çekrek abdest alıp namaz kılın pyegamberinize sizi bu gosterdiği rüyanın kymetini bilinki ruyanıza hep girsin..
Benzer Konular: Etiketler:
  • hz muhammed i ruyada gormek
  • ruyada hz muhammed
  • ruyada hz muhammed in elini opmek
  • ruyada hz muhammedi gormek
  • ruyada peygamberimizin elini opmek
Rapor Et
Reklam
Eski 11 Kasım 2008, 17:02

#2 (link)
Eski Üyelerin Ruhları
Blue Blood - avatarı
http://www.msxlabs.org/forum/parapsi...tabirleri.html
inceleyiniz
Rapor Et
Eski 7 Eylül 2009, 09:28

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben 12 yasında bie kızım.rüyamda hz. muammedle konustum.ben ona (yangından cııkmıstık) ölümden korkuyorum annem 7 aylık hamile dedim. o ise sen ölsen bile cennetten görürsün kardeşini dedi. gözlerine bakamıyordum ısık sacıyordu .gözlerim yoruldu. bu rüya benim icin ne anlama geliyor
Rapor Et
Eski 1 Kasım 2009, 14:27

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben rüyamda peygamberimizi kapımızın önünde gördüm ve etrafı çok kalabalıktı her kes onu görebilmek için abdest almaya gidiolardı bnde onlarla birlikte abdest almaya gittim ve tekrar görmek için geri geldigimde peygamberimizin yüzü altın renginde ve çok güzeldi
Rapor Et
Eski 30 Kasım 2009, 10:15

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ruyana (s.a) gormek bolluk saadet üzüntü ve sıkıntılarınıdan kurtulmaktırç kotu bir iş yolundaysnız onun cevabı sana ggelmektedir.rüyanda hz muhammedei gormek yakında iyi bir haber alacağın sana öğütler ama kotu yolundaysan hapis veya sıkıntılardan kurtulup çıkmaktır tertemiz olup o ruyayı kalktıktan sonra besmele çekrek abdest alıp namaz kılın pyegamberinize sizi bu gosterdiği rüyanın kymetini bilinki ruyanıza hep girsin..
Rapor Et
Eski 28 Şubat 2010, 11:16

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
s.a ben istanbuldan hamza aslen tekirdağlıyım ama istabulda yaşıyorum bende rüyamda hz.Muhammedi gördüm o kdr gerçek tiki peygambeerimizin suratından ttutun kıyafetlerine kdr herşeyini hatırlıyorum acaba rüyanızda haz.muhammedi görmek ne anlama geliyor yazarmıısnız şimdiden teşekkürler
Rapor Et
Eski 7 Mayıs 2010, 20:03

rüyamda hz. Muhammed i gördüm

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
selam aleyküm ben van ercişten yazıyorum 19 yaşındayım ben rüyamda hz. Muhammed i gördüm ve benden kırmızı bir bisiklet istiyordu ben de onu almak için yola çıktım ve alıp geldim. geldiğimde vefat etmişti bende de yetişemediğim için çok ağladım ve kabrinin yanında kızı hz. fatma ve hz. ali (r.a) ın kabirleride vardı ve sırf ona yetişemediğim için halende meraktayım acaba ne anlama geliyor... selam aleyküm
Rapor Et
Eski 20 Mayıs 2010, 00:13

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
sellamü aleyküm ben urfadan mehmet ben rüyamda hz muhammedi sav gordüm ama yuzunu gormedim sanki nurlu yüzünü gordüm ısık sacıyordu ne anlama gelıyor acaba
Rapor Et
Eski 24 Haziran 2010, 10:14

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben 13 yaşındayım ve bu mesajı giresundan yazıyorum. dün gece bende hz.muhammedin elni gördüm. otobüs yuvarlanıyordu ve biri hz. muhammedin elinden tutmuştu.sanırım ikiside ölüyordu. bu rüyamın ne anlama geldiğini çok merak ediyorum.lütfen bilen biri varsa cevaplasın
Rapor Et
Eski 11 Ağustos 2010, 22:32

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
rüyamda peyganber efendimizi bana yardim ederken fakat 11 yaslarinda ki cocuk hali ile gordum.ama rüyamda bile onun oldugunu biliyordum.bana neden cocuk hali ile gorundugunu kendime soruruyordum.ama elinde asasi vardi.beni su an tam hatirlamadigim biseyden kurtardi ve sonucunda,elini asasina uzatti yerden aldi.bembeyaz bi asasi vardi,,o an cok etkilendim.aslinda biraz daha var ama,sonrasinda peyganber efendimiz gitmisdi o yuzden yazmiyorum.
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.173 saniyede (74.82% PHP - 25.18% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 22:02
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi