PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Bilgisayarım neden açılmıyor?
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Ziyaretçi12:49, 12 Kasım 2008 
elektrikler gitti we bilgisayar açılmıyo acaba nedendir format mı gerekiyo?
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

Bilgisayarımı açıyorum ancak windows xp resmi gelip windows yüklenirken tekrar başa dönüyor bilgisayar yeniden açmışım gibi oluyor hep aynı işlem devam ediyor.
yardım olur musunuz.
Benzer Konular:
Etiketler:
Cevap
fadedliver12:51, 12 Kasım 2008 
İnceleyiniz PC/Internet Teknik Destek
Cevap
sıkıldım14:09, 19 Ocak 2009 
ya blgisayarım bozuldu. bilgisayarımı açıyorum açılırken bir kaç uyarı veriyor fakat ardından xp nin açılış sesi geliyor ama açılmıyor siyah bir ekran var alt köşesinde ise mikrosoftun yazılım sahteciliğinin kurbanı olabilirsiniz yazısı başlat çubuğu ve öğelerde yok napıcam bilmiyorum yardım edin
Cevap
Keten Prenses17:42, 19 Ocak 2009 
ekran kararmış olduğu halde uyarıyı mı alıyorsunuz? asıl sorun masaüstü öğelerinin olmaması mı ? açıl maması mı? daha açık sorarsanız yardımcı olmaya çalışacağız
Cevap
uchiha itachi17:48, 19 Ocak 2009 
windows etkinleştirme kurbanı olmuşsun temiz bir windows kurulumu gerekmektedir.

lisanlı windows yada kırılmış windows kurarak bu sorundan kurtulabilirsin.
Cevap
glader20:45, 2 Temmuz 2009 
Bilgisayarı açmaya çalıştığımda windows xp ekranı açılıyor mavi çubuk dönüyor 15-20 dakika beklememe rağmen böyle devam ediyor ve açılmıyor ne yapmalıyım?
Cevap
Blue Blood22:16, 2 Temmuz 2009 
fadedliver adlı kullanıcıdan alıntı:
ilgili linki inceleyiniz..
Cevap
ozti22:30, 2 Temmuz 2009 
glader adlı kullanıcıdan alıntı:
Bilgisayarı açmaya çalıştığımda windows xp ekranı açılıyor mavi çubuk dönüyor 15-20 dakika beklememe rağmen böyle devam ediyor ve açılmıyor ne yapmalıyım?
Bilgisayarınıza son zamanlar da yüklediğiniz birbiriyle çakışma ihtimali olan program varmı ? Mesala sisteminizde antivürüs yüklü ise tekrar dan yükledinizmi ? Bilgiyasarınızı yeniden başlatın ve açılırken F8 e basın sürekli bios ayarlarından load optimize default yapın save'leyip tekrar başlatın.Bu sefer başlarken delete'e basın ve güvenli kip'te açın son eklediğiniz programları kontrol edin.En son en iyi yapılandırma ayarlarıyla başlatın..
Cevap
Misafir10:04, 30 Ağustos 2009 
Bilgisayarımı açıyorum ancak windows xp resmi gelip windows yüklenirken tekrar başa dönüyor bilgisayar yeniden açmışım gibi oluyor hep aynı işlem devam ediyor.
yardım olur musunuz.
Cevap
Blue Blood12:28, 30 Ağustos 2009 
Cevap
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama