Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Bilgisayarım neden açılmıyor?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 12 Kasım 2008 (12:49) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
13854 kez görüntülenmiş, 44 cevap yazılmış ve son mesaj 29 Mart 2014 (12:51) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 12 Kasım 2008, 12:49

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
elektrikler gitti we bilgisayar açılmıyo acaba nedendir format mı gerekiyo?
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

Bilgisayarımı açıyorum ancak windows xp resmi gelip windows yüklenirken tekrar başa dönüyor bilgisayar yeniden açmışım gibi oluyor hep aynı işlem devam ediyor.
yardım olur musunuz.
Rapor Et
Reklam
Eski 12 Kasım 2008, 12:51

#2 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
İnceleyiniz PC/Internet Teknik Destek
Rapor Et
Eski 19 Ocak 2009, 14:09

Bilgisayarım açılmıyor ne yapabilirim?

#3 (link)
sıkıldım
Ziyaretçi
sıkıldım - avatarı
ya blgisayarım bozuldu. bilgisayarımı açıyorum açılırken bir kaç uyarı veriyor fakat ardından xp nin açılış sesi geliyor ama açılmıyor siyah bir ekran var alt köşesinde ise mikrosoftun yazılım sahteciliğinin kurbanı olabilirsiniz yazısı başlat çubuğu ve öğelerde yok napıcam bilmiyorum yardım edin
Rapor Et
Eski 19 Ocak 2009, 17:42

#4 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
ekran kararmış olduğu halde uyarıyı mı alıyorsunuz? asıl sorun masaüstü öğelerinin olmaması mı ? açıl maması mı? daha açık sorarsanız yardımcı olmaya çalışacağız
Rapor Et
Eski 19 Ocak 2009, 17:48

#5 (link)
uchiha itachi
Ziyaretçi
uchiha itachi - avatarı
windows etkinleştirme kurbanı olmuşsun temiz bir windows kurulumu gerekmektedir.

lisanlı windows yada kırılmış windows kurarak bu sorundan kurtulabilirsin.
Rapor Et
Eski 2 Temmuz 2009, 20:45

Bilgisayarım neden açılmıyor ?

#6 (link)
glader
Ziyaretçi
glader - avatarı
Bilgisayarı açmaya çalıştığımda windows xp ekranı açılıyor mavi çubuk dönüyor 15-20 dakika beklememe rağmen böyle devam ediyor ve açılmıyor ne yapmalıyım?
Rapor Et
Eski 2 Temmuz 2009, 22:16

#7 (link)
Eski Üyelerin Ruhları
Blue Blood - avatarı
Alıntı:
fadedliver adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle
ilgili linki inceleyiniz..
Rapor Et
Eski 2 Temmuz 2009, 22:30

#8 (link)
p@®@Dσkگ
ozti - avatarı
Alıntı:
glader adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Bilgisayarı açmaya çalıştığımda windows xp ekranı açılıyor mavi çubuk dönüyor 15-20 dakika beklememe rağmen böyle devam ediyor ve açılmıyor ne yapmalıyım?
Bilgisayarınıza son zamanlar da yüklediğiniz birbiriyle çakışma ihtimali olan program varmı ? Mesala sisteminizde antivürüs yüklü ise tekrar dan yükledinizmi ? Bilgiyasarınızı yeniden başlatın ve açılırken F8 e basın sürekli bios ayarlarından load optimize default yapın save'leyip tekrar başlatın.Bu sefer başlarken delete'e basın ve güvenli kip'te açın son eklediğiniz programları kontrol edin.En son en iyi yapılandırma ayarlarıyla başlatın..
Rapor Et
Eski 30 Ağustos 2009, 10:04

Bilgisayarım açılmıyor, nedeni nedir?

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Bilgisayarımı açıyorum ancak windows xp resmi gelip windows yüklenirken tekrar başa dönüyor bilgisayar yeniden açmışım gibi oluyor hep aynı işlem devam ediyor.
yardım olur musunuz.
Rapor Et
Eski 30 Ağustos 2009, 12:28

#10 (link)
Eski Üyelerin Ruhları
Blue Blood - avatarı
İnceleyiniz PC/Internet Teknik Destek
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.153 saniyede (68.19% PHP - 31.81% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 04:15
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi