Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Kuyruk sokumu iltihabı tedavisi var mıdır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 12 Kasım 2008 (20:05) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
42469 kez görüntülenmiş, 26 cevap yazılmış ve son mesaj 28 Temmuz 2014 (14:52) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 29 Haziran 2010, 00:28

ben kuyruk sokumu iltibıyla çok karşılastım

#11 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben önceden bazen fazla mekik çekerdim..bundan dolayı kuyruk sokumu bölgesinde 10-15 sefer zeytin büyüklüğüde iltihap meydana geldi.ama ben bu iltihabı her seferinde uyguladığım yontemle geçirdim..ben bu iltihaplanma yüzünden hiç doktara gitmedim ve panik yapmadım ..çünkü her seferinde bu iltihap bir haftada iyileşti.uyguladığım yontemin püf noktalarını size yazayım..iltihap fazla buyümmeden her seferinde patlattım..sonra o bolgeyi soğuk suylada yıkardım..çünkü sicak ortam mikrobun yayılması için uygun bir ortamdır...bir iki sefer evdeki basit yara melhemlerindende kullandığimi söyliyeyim size ama yara melhemleri iltihaplı bolgede irin varsa hiçbir fayda vermez size söyliyeyim. birde iltihap ileşme belirtileri göştertene kadarda hep ılık suyla düş aldim..
Rapor Et
Reklam
Eski 23 Temmuz 2010, 12:37

Kuyruk sokumu

#12 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Bnm daha 3 gün önce başladı. ilk gün sadece bir şişlik vardı. 2. gün oturuken batmaya basladı. bugün sadece oturduğumda biraz ağrı yapıor snra geçior. iltihap gibi bisi gelmedi. Eğer buda bi iltihaplanmaysa antibiotikle geçermi??
Rapor Et
Eski 18 Ağustos 2010, 19:44

#13 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
slm bizimkide kuyruk sokumu iltihabı ama iki kez ameliyat oldum hala iltihap la beraber kan geliyor ne yapmam gerekiyor teşekkürler
Rapor Et
Eski 1 Şubat 2011, 03:29

#14 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya aynı problem bendede var kuyruk sokumun orda sivilce gibi bişi var ve akıntı yapıyor bazende acıyor ne yapmamız gerekiyo acaba sıkayımmı
Rapor Et
Eski 2 Mart 2011, 11:34

#15 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kuyruk sokumunda tam deliğin yanında küçük bitane sivilce gibi beyaz bişey cıktı. Kıl dönmesi olabilirmi ? ne koku ne ağrı ne kasıntı ne akıntı var sadece ıqınınca batıyo 1 2 sanıye sonra gecıyo korkuyorum acil cevapp
Rapor Et
Eski 5 Mart 2011, 23:16

#16 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kuyruk sokumu bölgemde yara var kanama yapıyor ne önerirsiniz
Rapor Et
Eski 12 Mart 2011, 18:04

#17 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben maçda düştüm ve kuyruk kemiğimde intihap oluştu oturamıyrum ve yürürken sıkııntı çekiyorum. Ameliyat falan gerektirmez dimi ?
Rapor Et
Eski 2 Nisan 2011, 17:15

#18 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kuyruk sokumu ağrim 1 hafta önce başladi. İlk 3 gün inanilmaz dayanilmiyacak şekilde ağrilar yaşadim..4.Gün 2 tane mercimek büyükklüğünde sivilce cikti, 2 gün öncede uyku durumunda iki sivilceninde patladiğini gördüm..şuan kanamalarim devam ediyor sürekli suyla yikayip kas gevsetici ve melhemler kullaniyorum..yıkadıktan 40 dakika sonra yine kanama devam ediyor ama jel şeklinde kuruyor..lütfen bi yardim.
Rapor Et
Eski 28 Haziran 2011, 18:35

#19 (link)
berksan
Ziyaretçi
berksan - avatarı
kuyruk sokuğumun hemen yanında ve solunda şişmeler meydana geliyor 4 defa oluyor bu 4 5 6 gün sürüyor be ağrılar oturamıyorum vb 5 6 gün sonra ihtihap dışarı veriyor kendini bu iltihap çok kötü bir kokuya sahip ne yapmam gerikiyor lütfen yardımcı olurmusun ?? şimdiden teşekürler
Rapor Et
Eski 1 Temmuz 2011, 08:47

#20 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
mrb.kyruk sokumun üst tarafında yağ bezisi toplanması gibi ufak bi şişlil var.sürekli iltihap geliyor bazende kanla karışık geliyor ama fazla değil az.hiçbir ağrısı sızı yok.hiç hissetmiyorum bile o yüzden doktora gitmedim birbuçuk yıldır aynı şekilde duruyor.bunu nasıl yok edebiliriz.
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Kuyruk sokumu iltihabı tedavisi var mıdır? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: Ziyaretçiyok Forum: Soru-Cevap
Cevap: 2
Son Mesaj: 14 Ekim 2012 16:32
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 20 Kasım 2010 00:22
Cevap: 0
Son Mesaj: 15 Ekim 2010 23:30
Son Mesaj: 22 Nisan 2010 22:55
Gönderen: daredevil Forum: Soru-Cevap
Son Mesaj: 12 Temmuz 2009 16:06
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.141 saniyede (69.30% PHP - 30.70% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 02:34
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi