Arama

Kuyruk sokumu iltihabı tedavisi var mıdır? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 18 Eylül 2016 Gösterim: 59.762 Cevap: 27
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Haziran 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben önceden bazen fazla mekik çekerdim..bundan dolayı kuyruk sokumu bölgesinde 10-15 sefer zeytin büyüklüğüde iltihap meydana geldi.ama ben bu iltihabı her seferinde uyguladığım yontemle geçirdim..ben bu iltihaplanma yüzünden hiç doktara gitmedim ve panik yapmadım ..çünkü her seferinde bu iltihap bir haftada iyileşti.uyguladığım yontemin püf noktalarını size yazayım..iltihap fazla buyümmeden her seferinde patlattım..sonra o bolgeyi soğuk suylada yıkardım..çünkü sicak ortam mikrobun yayılması için uygun bir ortamdır...bir iki sefer evdeki basit yara melhemlerindende kullandığimi söyliyeyim size ama yara melhemleri iltihaplı bolgede irin varsa hiçbir fayda vermez size söyliyeyim. birde iltihap ileşme belirtileri göştertene kadarda hep ılık suyla düş aldim..
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Temmuz 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bnm daha 3 gün önce başladı. ilk gün sadece bir şişlik vardı. 2. gün oturuken batmaya basladı. bugün sadece oturduğumda biraz ağrı yapıor snra geçior. iltihap gibi bisi gelmedi. Eğer buda bi iltihaplanmaysa antibiotikle geçermi??
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ağustos 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm bizimkide kuyruk sokumu iltihabı ama iki kez ameliyat oldum hala iltihap la beraber kan geliyor ne yapmam gerekiyor teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Şubat 2011       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya aynı problem bendede var kuyruk sokumun orda sivilce gibi bişi var ve akıntı yapıyor bazende acıyor ne yapmamız gerekiyo acaba sıkayımmı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Mart 2011       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kuyruk sokumunda tam deliğin yanında küçük bitane sivilce gibi beyaz bişey cıktı. Kıl dönmesi olabilirmi ? ne koku ne ağrı ne kasıntı ne akıntı var sadece ıqınınca batıyo 1 2 sanıye sonra gecıyo korkuyorum acil cevapp
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mart 2011       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kuyruk sokumu bölgemde yara var kanama yapıyor ne önerirsiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Mart 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben maçda düştüm ve kuyruk kemiğimde intihap oluştu oturamıyrum ve yürürken sıkııntı çekiyorum. Ameliyat falan gerektirmez dimi ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Nisan 2011       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kuyruk sokumu ağrim 1 hafta önce başladi. İlk 3 gün inanilmaz dayanilmiyacak şekilde ağrilar yaşadim..4.Gün 2 tane mercimek büyükklüğünde sivilce cikti, 2 gün öncede uyku durumunda iki sivilceninde patladiğini gördüm..şuan kanamalarim devam ediyor sürekli suyla yikayip kas gevsetici ve melhemler kullaniyorum..yıkadıktan 40 dakika sonra yine kanama devam ediyor ama jel şeklinde kuruyor..lütfen bi yardim.
berksan - avatarı
berksan
Ziyaretçi
28 Haziran 2011       Mesaj #19
berksan - avatarı
Ziyaretçi
kuyruk sokuğumun hemen yanında ve solunda şişmeler meydana geliyor 4 defa oluyor bu 4 5 6 gün sürüyor be ağrılar oturamıyorum vb 5 6 gün sonra ihtihap dışarı veriyor kendini bu iltihap çok kötü bir kokuya sahip ne yapmam gerikiyor lütfen yardımcı olurmusun ?? şimdiden teşekürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Temmuz 2011       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb.kyruk sokumun üst tarafında yağ bezisi toplanması gibi ufak bi şişlil var.sürekli iltihap geliyor bazende kanla karışık geliyor ama fazla değil az.hiçbir ağrısı sızı yok.hiç hissetmiyorum bile o yüzden doktora gitmedim birbuçuk yıldır aynı şekilde duruyor.bunu nasıl yok edebiliriz.