Arama

Web sitesi nasıl yapılır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 14 Ocak 2016 Gösterim: 30.866 Cevap: 43
gizli kahraman - avatarı
gizli kahraman
Ziyaretçi
14 Kasım 2008       Mesaj #1
gizli kahraman - avatarı
Ziyaretçi
yaa nolurbana nassı site yapılır soyleyin yaaa
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
Bir Web Sitesi Nasıl Yapılır?
Sponsorlu Bağlantılar
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2008       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
lütfen linke tıklayın umarım işinize yarar
Sponsorlu Bağlantılar
Quo vadis?
Lord.iz - avatarı
Lord.iz
Ziyaretçi
14 Kasım 2008       Mesaj #3
Lord.iz - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşın verdiği linkte biraz hikaye anlatmışlar size en kolay hali lazım...para kazanmak istiyorsanız ve para harcamamak istiyorsanız www.blogspot.com yada Bloggum gibi blog servislerinden bir blog hesabı al ardından google adsense'e üye ol blogunda reklamların görüntülensin ziyaretçilerin tıklaması başınada hesabına para biriksin msxlabs sitesinde ana sayfaya bakarsan reklamların nasıl görüneceğini anlarsın...para kazanırken parada harcayacaksan ücretli yada ücretsiz bir hostingden alan kirala ardından yıllık 15 ytlye domain al...kurmak istediğin sisteme karar ver forum açacaksan seçenekler bol..
smf (msxlabs bay bayan forumu+script bedava)+ vbulletin (msxlabs forumu+script lisansla satılıyor)+ mybb forum(script bedava)+ phpBB(script bedava) + burningboard(script lisansla satılıyor)+ipboard ve aklıma gelmeyen sürüle forum scrip seçeneği var birisini seç kurulum anlatımları var az bilgin varsa kurarsın bilgin yoksa hosttan yardım alabilirsin olmadı ücret karşılığı kurdurabilirsin (bende yardım edebilirim)..
Eğer forum değil portal türü site istiyorsan joomla mambo scriptleri ücretsiz scripti indir kur..
Resim galerisi istiyorsan ücretsiz 4images yada coppermine scriptlerinden birini kur..
tarkan.com gibi bir site istersen flash öğrenmen yada hazır flash script satın alman gerekir..
html web sayfası istersen html şablonları araştırabilir html şablon satın alabilir yada hazır htmlleri geliştirebilirsin..
Daha detaylı bilgi istermisin bilmem ama olursa yine buraya yazabilirsin yada ben buraya bakmadıysam özel mesaj atabilirsin Msn Happy
gucci_35 - avatarı
gucci_35
Ziyaretçi
13 Ocak 2009       Mesaj #4
gucci_35 - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba Ben Turkticaret.netten bir alan adı aldım boşta duracağına bir site oluşturayım diyorum bunu nasıl yapabilirim !
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ocak 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Lord.iz - avatarı
Lord.iz
Ziyaretçi
13 Ocak 2009       Mesaj #6
Lord.iz - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
gucci_35 adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba Ben Turkticaret.netten bir alan adı aldım boşta duracağına bir site oluşturayım diyorum bunu nasıl yapabilirim !

alan adı aldıysanız birde host kiralamanız veya ücretsiz hosta kayıt olmanız gerekiyor daha detaylı profesyonel yardım isterseniz pm atabilirsiniz Msn Happy
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
6 Şubat 2009       Mesaj #7
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
internet sitesi nasıl yapılır yardım edecek biri varmı
UnknowN - avatarı
UnknowN
VIP VIP Üye
6 Şubat 2009       Mesaj #8
UnknowN - avatarı
VIP VIP Üye
Bu konuya Bi gözat Msn Wink

RADANORE - avatarı
RADANORE
Ziyaretçi
30 Mart 2009       Mesaj #9
RADANORE - avatarı
Ziyaretçi
MRB arkadaşlar ben raşit sizlere birşey soracağım ama ***.tr.gg die bir site aldım bedava sitemden ama bedava-sitem türkiyey sunucuyu kapttı,,, bana forum yada blog felan değil,,, bedava-sitem in verdiği şekilde bir site lazım nerden edinebilirim, türkçe varsa sevinirimi,,, ama bedava-sitem benzeri olması lazım.... şimdididen tşkr ederim saygılar..
asdfghjklşi, - avatarı
asdfghjklşi,
Ziyaretçi
3 Mayıs 2009       Mesaj #10
asdfghjklşi, - avatarı
Ziyaretçi
sevgili msxlabs,

bana bir web sitesinin nasıl yapıldığını öğretir misiniz acaba?