Arama

Bilgisayarımdaki ses sorununu nasıl çözebilirim? - Sayfa 10

Güncelleme: 29 Mart 2015 Gösterim: 101.944 Cevap: 112
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Aralık 2012       Mesaj #91
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende driver yok bilgisayarım win 7 biglisayarı temizlerken yanlışıkla sildim galiba win 7 de çalışan ses driwer i nerden bulabilirim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Aralık 2012       Mesaj #92
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya çıkmıyor o driver mıdır nedir o ne ki ;(
Sponsorlu Bağlantılar
Cukka - avatarı
Cukka
Ziyaretçi
8 Ocak 2013       Mesaj #93
Cukka - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar format attım pcye format atmadan once mikrofonum calısıyordu vista yukledım yeni mikrofon bile aldım yine ses gitmiyor bende pcde bi problem oldugunu dusunuyorum acaba ses için bi program fln mı indirmek gerekecek fazla bi bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim .Msn Cry
_GüzelikMeleği_ - avatarı
_GüzelikMeleği_
Ziyaretçi
8 Ocak 2013       Mesaj #94
_GüzelikMeleği_ - avatarı
Ziyaretçi
ses kartınızın sorunsuz çalıştığını kontrol edebilirsiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ocak 2013       Mesaj #95
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ya Bişe söyliycem DRİWER yüklü değil bendede yani bir şarkı açtığımda hiçbir ses çıkmıyor öncekinde çıkıyordu fakat şimdi çıkmıyor nedeni nedir ve DRİWER yüklesem bilgisayara birşey olurmu?nolur cevap verin!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ocak 2013       Mesaj #96
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarımın sesi çıkmıyor ne yapmalıyım ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Şubat 2013       Mesaj #97
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgi sayarımın ses düğmesini nerden açıcam yardımcı olurmusunuz teşekkürler
Ses sorunum var - avatarı
Ses sorunum var
Ziyaretçi
10 Mart 2013       Mesaj #98
Ses sorunum var - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisayarım sesi çıkmıyor babam yanlsıkla ses aygıtı silmiş ve ses aygıtı yok dior bilgisayarım eski Toshiba L-1O
Her şei denedim ama bir sonca varamadım yardım edin lutfen . bir link verinde indiriyim vea çözumunu soylein bilgisayar eski o uzden harfler basmıyor anlayıs gosterin Msn Happy ve sağ altta da ses işaretim yok youtube den bir video sesi açmıyor veya başka bişey Acil mesaj atın Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mayıs 2013       Mesaj #99
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Format attım her zamanki gibi driveri yükledim ama bilgisayarda ses yok hoparlörü veya kulaklığı yarım takınca ses var ama tam takınca ses yok çıldırıcam yarım takıncada elimle tutmam gerek yoksa ses gidiyor onboard ses kartı anakart ecs a55f-m3 via vt1705
creeper - avatarı
creeper
Ziyaretçi
27 Haziran 2013       Mesaj #100
creeper - avatarı
Ziyaretçi
Arkadalar windows 8 kullanıyorum.Kasamın arkasında 3 tane cak(yazılışın bilmiyorum) girişi var.Teki mikrofon teki ses diğerini çözemedim.Ama sadece sess kısmına taktığım aygıttan ses geliyor.Ben hem ses girişinden hem de ne işe yaradığını çözemediğim girişten ses çıkmasını istiyorum.Yani hem kulaklıktan hem de haporlerden ses gelmesini istiyorum.Bayağı kurcaladım ve araştırdım ama çözüm bulamadım.Yardım eder misiniz?