Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Bilgisayarımdaki ses sorununu nasıl çözebilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 11 Kasım 2008 (19:15) tarihinde açılmıştır.
79761 kez görüntülenmiş, 111 cevap yazılmış ve son mesaj 10 Eylül 2014 (15:49) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 7 Şubat 2009, 14:37

Bilgisayarımda ses problemini nasıl giderebilirim?

#11 (link)
Naz__
Ziyaretçi
Naz__ - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
Formatta Ana Sesim Degişti Formt aTmadan önCe StreoMix hebsi vardı şimdi Hd Render HD Capture OLdu Sistem qeRi yükLe dedim oLmadı Pc Den Şarkı dinleteBiliyordum StreoMix sayesinde artık Onuda yapamıORum : ( BasKa ŞekiLde YapıLması MümKünse anLatırMısınız ßana ?
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 7 Şubat 2009, 16:32

#12 (link)
Özel Üye-VIP
UnknowN - avatarı
Driver Ları yukledınmı ?
Rapor Et
Eski 23 Eylül 2009, 12:08

#13 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bilgisayarıma baktım donanım die bişi yok bi defa bu ne ya
Rapor Et
Eski 3 Ekim 2009, 16:39

#14 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bnım bılgı sayarımdan ses gelmıyoo ama alt kosedekı ses ısaretıde cıkmıyo ne yapabılırım acaba
Rapor Et
Eski 4 Ekim 2009, 12:50

#15 (link)
meLikem
Ziyaretçi
meLikem - avatarı
Alıntı:
bilgisayarımdan ses çıkmıyo
bilgisayarıma format attırdım ses kartının yüklü olduğunu söylediler ama malesef ses gelmiyo ne mikrofondan ne hoparlörden ne yapmam lazım?
Rapor Et
Eski 11 Ekim 2009, 22:01

#16 (link)
funda55
Ziyaretçi
funda55 - avatarı
bilgisayarimdan ses cikmiyor bugun format atildi formattan sonra vardi ses sonra birden bire kesildi kablolari konturel ettim hepsi takili ne kulakliktan ne monutorden ses cikmiyor yardim lutfennnnnnnnn
Rapor Et
Eski 7 Aralık 2009, 18:08

#17 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bilgisayarım diz üstü güncelleme yaptığım günden beride ses çıkmıyor.ayrıca bilgisayar kullanımı hakkında fazla bilgim yok sizce ne yapabilirim?mesela çalışıp çalışmadığını nasıl kontrol edebilirim?
Rapor Et
Eski 29 Aralık 2009, 13:34

bilgisayarıma uygun ses driveri sürücü veya her neyse acil

#18 (link)
elano97
Ziyaretçi
elano97 - avatarı
arkadaşlar bilgisayara format attırdım ve bilgisayarın cdlerini kaybettim yada çizilmiş fln işte anlayın ve ses çalmıyor heralde driverlarını yüklemediğimden media playerda fln çalmıyor işte hata veriyor bilgisayarıma uygun drivverı nasıl bulabilirim internetten aradım bulamadım"isterseniz bilgisayarımın özelliklerini fln yazim:

markası pro 2000
ekran kartı gliba bu
VIA/3SG Unichrome Pro Igp
İşlemci
Intel Pentium 4 CPU 3.06 GHz (2CPUs)

ram 512 de onboard gliba ekran kartını ayarlanabiliyo fln işte anlıyorsunzudur bu arada bu sorunu nası çözücem lütfen yardım edin bide pcnin özellikleri nasıl sizce 2007 yılında aldım?
Rapor Et
Eski 29 Aralık 2009, 14:08

ses driveri sorunu acil yardım

#19 (link)
elano97
Ziyaretçi
elano97 - avatarı
arkadaşlar acil yardımınız gerekiyor bilgisayara format arttırdım ses çalmıyor aygıt yüklü değil fln diyor bilgisayarın cdleri kayıpveya çizilmiş öyle bişe arkadaşlar acil ses driverlerını bulmam lazım internetten aradım bulamadım isterseniz bilgisayarın özelliklerini falan yazim nası olucak acil yazıyorum özellikleri:

markası : pro 2000

ekran kartı:VIA/S3G Unichrome Pro IGP

İşlemci:İntel Pentium 4 CPU 3.06 GHz (2 CPUs)

ram 512de onboard gliba ekrazn kartını falanda ayarlıyosun 478 yazıyo

soruna acil çözüm lazım arkadaşlar buna uygun ses driveri nedir bilen acil yazsın lütfen ayrıca bilgisayarın özellikleri nasıl 2007 yılında aldım

ayrıca arkadaşlar konuyu nereye açacağımı bulamadım bnde buraya açtım acil yardım şimdiden teşkkürler
Rapor Et
Eski 29 Ocak 2010, 23:47

#20 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bilgisayarda ses sorunu yasıyorum ama sebebı bılgısayarda calısıyo görunuyo ama ben ben muzık sesını duyamıyorum
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bilgisayarımdaki ses sorununu nasıl çözebilirim? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 17
Son Mesaj: 18 Temmuz 2014 10:35
Gönderen: huntercellman Forum: Soru-Cevap
Cevap: 12
Son Mesaj: 11 Kasım 2013 22:45
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 11 Nisan 2010 18:26
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 3 Ekim 2009 11:37
Gönderen: Coşkun11 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 4
Son Mesaj: 22 Ağustos 2009 18:21
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.156 saniyede (66.14% PHP - 33.86% MySQL) 14 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 19:54
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi