PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Bilgisayarımdaki ses sorununu nasıl çözebilirim?
12 34...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Naz__13:37, 7 Şubat 2009 
Formatta Ana Sesim Degişti Formt aTmadan önCe StreoMix hebsi vardı şimdi Hd Render HD Capture OLdu Sistem qeRi yükLe dedim oLmadı Pc Den Şarkı dinleteBiliyordum StreoMix sayesinde artık Onuda yapamıORum : ( BasKa ŞekiLde YapıLması MümKünse anLatırMısınız ßana ?
Cevap
UnknowN15:32, 7 Şubat 2009 
Driver Ları yukledınmı ?
Cevap
Misafir11:08, 23 Eylül 2009 
bilgisayarıma baktım donanım die bişi yok bi defa bu ne ya
Cevap
Misafir15:39, 3 Ekim 2009 
bnım bılgı sayarımdan ses gelmıyoo ama alt kosedekı ses ısaretıde cıkmıyo ne yapabılırım acaba
Cevap
meLikem11:50, 4 Ekim 2009 
Alıntı:
bilgisayarımdan ses çıkmıyo
bilgisayarıma format attırdım ses kartının yüklü olduğunu söylediler ama malesef ses gelmiyo ne mikrofondan ne hoparlörden ne yapmam lazım?
Cevap
funda5521:01, 11 Ekim 2009 
bilgisayarimdan ses cikmiyor bugun format atildi formattan sonra vardi ses sonra birden bire kesildi kablolari konturel ettim hepsi takili ne kulakliktan ne monutorden ses cikmiyor yardim lutfennnnnnnnn
Cevap
Misafir17:08, 7 Aralık 2009 
bilgisayarım diz üstü güncelleme yaptığım günden beride ses çıkmıyor.ayrıca bilgisayar kullanımı hakkında fazla bilgim yok sizce ne yapabilirim?mesela çalışıp çalışmadığını nasıl kontrol edebilirim?
Cevap
elano9712:34, 29 Aralık 2009 
arkadaşlar bilgisayara format attırdım ve bilgisayarın cdlerini kaybettim yada çizilmiş fln işte anlayın ve ses çalmıyor heralde driverlarını yüklemediğimden media playerda fln çalmıyor işte hata veriyor bilgisayarıma uygun drivverı nasıl bulabilirim internetten aradım bulamadım"isterseniz bilgisayarımın özelliklerini fln yazim:

markası pro 2000
ekran kartı gliba bu
VIA/3SG Unichrome Pro Igp
İşlemci
Intel Pentium 4 CPU 3.06 GHz (2CPUs)

ram 512 de onboard gliba ekran kartını ayarlanabiliyo fln işte anlıyorsunzudur bu arada bu sorunu nası çözücem lütfen yardım edin bide pcnin özellikleri nasıl sizce 2007 yılında aldım?
Cevap
elano9713:08, 29 Aralık 2009 
arkadaşlar acil yardımınız gerekiyor bilgisayara format arttırdım ses çalmıyor aygıt yüklü değil fln diyor bilgisayarın cdleri kayıpveya çizilmiş öyle bişe arkadaşlar acil ses driverlerını bulmam lazım internetten aradım bulamadım isterseniz bilgisayarın özelliklerini falan yazim nası olucak acil yazıyorum özellikleri:

markası : pro 2000

ekran kartı:VIA/S3G Unichrome Pro IGP

İşlemci:İntel Pentium 4 CPU 3.06 GHz (2 CPUs)

ram 512de onboard gliba ekrazn kartını falanda ayarlıyosun 478 yazıyo

soruna acil çözüm lazım arkadaşlar buna uygun ses driveri nedir bilen acil yazsın lütfen ayrıca bilgisayarın özellikleri nasıl 2007 yılında aldım

ayrıca arkadaşlar konuyu nereye açacağımı bulamadım bnde buraya açtım acil yardım şimdiden teşkkürler
Cevap
Misafir22:47, 29 Ocak 2010 
bilgisayarda ses sorunu yasıyorum ama sebebı bılgısayarda calısıyo görunuyo ama ben ben muzık sesını duyamıyorum
Cevap
12 34...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama