Arama

Bilgisayarımdaki ses sorununu nasıl çözebilirim? - Sayfa 2

Güncelleme: 29 Mart 2015 Gösterim: 101.862 Cevap: 112
Naz__ - avatarı
Naz__
Ziyaretçi
7 Şubat 2009       Mesaj #11
Naz__ - avatarı
Ziyaretçi
Formatta Ana Sesim Degişti Formt aTmadan önCe StreoMix hebsi vardı şimdi Hd Render HD Capture OLdu Sistem qeRi yükLe dedim oLmadı Pc Den Şarkı dinleteBiliyordum StreoMix sayesinde artık Onuda yapamıORum : ( BasKa ŞekiLde YapıLması MümKünse anLatırMısınız ßana ?
Sponsorlu Bağlantılar
UnknowN - avatarı
UnknowN
VIP VIP Üye
7 Şubat 2009       Mesaj #12
UnknowN - avatarı
VIP VIP Üye
Driver Ları yukledınmı ?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Eylül 2009       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarıma baktım donanım die bişi yok bi defa bu ne ya
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ekim 2009       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnım bılgı sayarımdan ses gelmıyoo ama alt kosedekı ses ısaretıde cıkmıyo ne yapabılırım acaba
meLikem - avatarı
meLikem
Ziyaretçi
4 Ekim 2009       Mesaj #15
meLikem - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

bilgisayarımdan ses çıkmıyo

bilgisayarıma format attırdım ses kartının yüklü olduğunu söylediler ama malesef ses gelmiyo ne mikrofondan ne hoparlörden ne yapmam lazım?
funda55 - avatarı
funda55
Ziyaretçi
11 Ekim 2009       Mesaj #16
funda55 - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarimdan ses cikmiyor bugun format atildi formattan sonra vardi ses sonra birden bire kesildi kablolari konturel ettim hepsi takili ne kulakliktan ne monutorden ses cikmiyor yardim lutfennnnnnnnn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Aralık 2009       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarım diz üstü güncelleme yaptığım günden beride ses çıkmıyor.ayrıca bilgisayar kullanımı hakkında fazla bilgim yok sizce ne yapabilirim?mesela çalışıp çalışmadığını nasıl kontrol edebilirim?
elano97 - avatarı
elano97
Ziyaretçi
29 Aralık 2009       Mesaj #18
elano97 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bilgisayara format attırdım ve bilgisayarın cdlerini kaybettim yada çizilmiş fln işte anlayın ve ses çalmıyor heralde driverlarını yüklemediğimden media playerda fln çalmıyor işte hata veriyor bilgisayarıma uygun drivverı nasıl bulabilirim internetten aradım bulamadım"isterseniz bilgisayarımın özelliklerini fln yazim:

markası pro 2000
ekran kartı gliba bu
VIA/3SG Unichrome Pro Igp
İşlemci
IntelMsn Rainbow PentiumMsn Rainbow 4 CPU 3.06 GHz (2CPUs)

ram 512 de onboard gliba ekran kartını ayarlanabiliyo fln işte anlıyorsunzudur bu arada bu sorunu nası çözücem lütfen yardım edin bide pcnin özellikleri nasıl sizce 2007 yılında aldım?
elano97 - avatarı
elano97
Ziyaretçi
29 Aralık 2009       Mesaj #19
elano97 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar acil yardımınız gerekiyor bilgisayara format arttırdım ses çalmıyor aygıt yüklü değil fln diyor bilgisayarın cdleri kayıpveya çizilmiş öyle bişe arkadaşlar acil ses driverlerını bulmam lazım internetten aradım bulamadım isterseniz bilgisayarın özelliklerini falan yazim nası olucak acil yazıyorum özellikleri:

markası : pro 2000

ekran kartı:VIA/S3G Unichrome Pro IGP

İşlemci:İntelMsn Rainbow PentiumMsn Rainbow 4 CPU 3.06 GHz (2 CPUs)

ram 512de onboard gliba ekrazn kartını falanda ayarlıyosun 478 yazıyo

soruna acil çözüm lazım arkadaşlar buna uygun ses driveri nedir bilen acil yazsın lütfen ayrıca bilgisayarın özellikleri nasıl 2007 yılında aldım

ayrıca arkadaşlar konuyu nereye açacağımı bulamadım bnde buraya açtım acil yardım şimdiden teşkkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ocak 2010       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarda ses sorunu yasıyorum ama sebebı bılgısayarda calısıyo görunuyo ama ben ben muzık sesını duyamıyorum