Arama

Bilgisayarımdaki ses sorununu nasıl çözebilirim? - Sayfa 4

Güncelleme: 29 Mart 2015 Gösterim: 101.910 Cevap: 112
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Şubat 2011       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm benim bilgisyada ses çalışmıyor ynlışlıkla ses programını silmişim onuda bulamıyom bilgisarayın üstüne ters tıkladım dediginiz gibi sarı işaret var yani program yüklü degil gözüküyor galiba ama dogru programı nasıl bulurumda tekrar yükleyebillirim sizin önereceginiz program varmı nasıl indirebilirim teşekkürler
Sponsorlu Bağlantılar
kompetankedi - avatarı
kompetankedi
VIP Bir Dünyalı
2 Şubat 2011       Mesaj #32
kompetankedi - avatarı
VIP Bir Dünyalı
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

slm benim bilgisyada ses çalışmıyor ynlışlıkla ses programını silmişim onuda bulamıyom bilgisarayın üstüne ters tıkladım dediginiz gibi sarı işaret var yani program yüklü degil gözüküyor galiba ama dogru programı nasıl bulurumda tekrar yükleyebillirim sizin önereceginiz program varmı nasıl indirebilirim teşekkürler

Bilgisayarınızın teknik özelliklerini bellirtseydiniz daha net yönlendirme yapabilirdik. Bu bakımdan size önerimiz bilgisayarınız masaüstü tip ise anakartınızın markasını bulmanız ve bu firmanın web sayfasındaki teknik destek bölümünden ilgili ana kartın seri numaralarıyla driverlarını edine bilirsiniz. Bilmiyorsanız anakartın adını kasanın kapağını acıp ana kartın üstünde yazılıdır oradan bilgi edine bilirsiniz. Eliniz bu işlere yatkın olmasa bile her şekilde içerdeki parçaları kesinlikle zorlamayın bu donanımınıza zarar verebilir dikkatlice marka model yazısını okumaya calısın.

Sponsorlu Bağlantılar
Eğer laptop ise gene benzer şekilde üretici firmanın web sitesine girip seri nosu marka modeli ile size uygun driverları indirip kurabilirsiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Mart 2011       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bigisayarın kendi sesi çıkmıyor, hoparlör yok neyden dolayı kaynaklanıyor? napacam...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Nisan 2011       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ne sildimi bilmiyorum ama ses çıkmıyor ve hiç birşeyi oynatamıyoru araç çubunda da ses yeri yoq
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mayıs 2011       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim bilgisayarımda 2 kulanıcı var birisine giriyom ses gelior diyerinde ise gelmior lütfen yadımcı olun ??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Mayıs 2011       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ya benim eski küçük bi aidata laptop bilgisayarım var.Ben dün WolfTeam oynarken sahip olduğum silah çok ses çıkarıyo...O silahla ateş ederken birden ses gitti kafayı yicem nası düzelticem ses çubuğuna herşeye baktım müzik açtım ama ses çıkmıyor kulaklık takınca geliyo ama normalde gelmiyo yardım edebelirmisiniz? Msn Confused
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Haziran 2011       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
SA YA BEYLER BENİM SES YOK DRİVER CD LERİDE YOK SES YÜKLEMEK İÇİN Bİ LİNK ATARMİSİNİZ LÜTFEN
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Haziran 2011       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim pc dende ses çıkmıyor format attım herşeyi yükledim ama ses çıkmıyor hopörlörden çalıyo gibi gözüküyo ama ses gelmiyo ne y6apmalıyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Temmuz 2011       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
biilgisayardan bi anda ses gelmemeye başladı nedenini anlıyamadım her şeyin takılı olduguna eminim yardım edin lütfen?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Temmuz 2011       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benmde ses sorunum var ses kartını sildim tekrar yükledim(realtek HD audio) ama olmadı sarı soru işaretlerine girdim sürücüyü yeniden yükle ve ileri dedm sihirbaz gerekli yazılımı bulamadığından donanım yüklenemedi diyor.. ne yapmam gerekiyor Msn Sad