Arama

Bilgisayarımdaki ses sorununu nasıl çözebilirim? - Sayfa 7

Güncelleme: 29 Mart 2015 Gösterim: 101.916 Cevap: 112
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mart 2012       Mesaj #61
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kardeşler her şey için sağolun ama kasa dün geldi abimde kabloları takarken jakları takmayı untmuş ben de yaptım ama sorunu olanlar için işe yarar Teşekkürler
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Mart 2012       Mesaj #62
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisayarımdan ses çıkmaması sorununu nasıl çzöerim?
bilgisayarımdan ses çıkmıyor.herşey normal görünüyor.hoparlorler takılı ve sağlam.ses kartı normal ama ses çıkmıyor.napabilirim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mart 2012       Mesaj #63
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kardeşim kasaya takılan fare ve klavyenin fişinin takılan yerini kırdı.babam yeni klavye ve fare aldı.ama sorun ses çıkmıyor.llllllllllüüüüüüüüüüttttttttffffffffffeeeeeeeeennnnnnnnnn yardım edin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Mart 2012       Mesaj #64
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarımdan ses çıkıyor ama mikrofondan ses çıkmıyıor bnm mikrofonum bozuk die başka bitane getirdim oda çalışmadı napabilirim sizce ???
enes121 - avatarı
enes121
Ziyaretçi
15 Nisan 2012       Mesaj #65
enes121 - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisayrda winamp windows media player vb. programları açıyorum hata veriyo Bad direct sound driver . please install proper drivers or select another device in configuration Error Code 88780078 diye yazılar çıkıyo neden acaba ?????
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Nisan 2012       Mesaj #66
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben oyun oynuyordum ses az geldi diye hoparlör ayarlarıyla oynarken oyunla birlikte hoparlör de takılınca birden bire ses gitti ne yapabilirim acaba
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Nisan 2012       Mesaj #67
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yyaa abiler benim hem hopörlör hemde kulaklık var ama insan sesi nede girdim aykıt yok diyor takıyom ikisinide deniyom mikrofonu buluyo hopörlör ile kulaklıgı bulmuyor ama kulaklıgın mikrofonunu buluyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mayıs 2012       Mesaj #68
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
çevre aygıtı takılı gözükmüyor diyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Mayıs 2012       Mesaj #69
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Çocuklar herşey takılı.Galiba kabloda sorun var.Hiçbir ses duymuyorum bilgisayardan.Çünkü:Kabloda sorun var yeni hoparlör alcaz denicez yine olmazsa Kasada sonur var demektir. Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Mayıs 2012       Mesaj #70
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim pc laptop asagıda ses duzelme ayarı butonu yok falan sesde cıkmıo napcam drıwerıne ses kartına falan nasıl bakm laptopta