Arama

7. sınıf dersleri zor mudur? - Sayfa 7

En İyi Cevap Var Güncelleme: 11 Eylül 2016 Gösterim: 93.306 Cevap: 207
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ağustos 2011       Mesaj #61
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben şuan liseye geçtim. Benden sana bi abla tavsiyesi bence hiç korkma. 6-7-8 i değerlendiricek olursak evet en zoru 7. sınıf ama kendine bi çalışma planı yaparsan ve o plana düzenli şekilde uyarsan hiç zorlanmazsın.
Sponsorlu Bağlantılar
CmPunk10 - avatarı
CmPunk10
Ziyaretçi
22 Ağustos 2011       Mesaj #62
CmPunk10 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Ben 8'e Geçtım. 7.Sınıf Biraz Zor Çünkü Birçok Şeye Bu Senede Başlıyorsun. Yeni Konular Açılıyor V.s V.s.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ağustos 2011       Mesaj #63
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynen ya baktım konulara kolay ama içerik ormuş galiba ama ablam çok basit diyooMsn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ağustos 2011       Mesaj #64
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence çalısırsanız kolay ama çalışmazsanız zor arkadaslar konuların üstüne gitmek çok yüklenmek gerekio konuları iyice anlamak zorundasınız helede busene yani 2011-2012 öğrencilerine diyorum 8.sınıfta liseye geişte oks olacaksınız ondan 6.sınıf def. atmayın 7.sınıf def. atmayın ordan sınava gireceğiniz zaman girmesenizde çalışın iyi bir lise için benimle konusmak isteyen olursa msn den konusabiliriz size yardımcı olurum..ilknur-06-1999@hotmail.com hadi byy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ağustos 2011       Mesaj #65
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
off zor mu yaaa..npcaz biz..yaa...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ağustos 2011       Mesaj #66
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
7.sınıf hiç zor değil çalıştın mı ben yedinci sınıfı geçen sene okudum ve sbsden 491 aldım çok kolaydı çalışan herkes alır
merdan - avatarı
merdan
Ziyaretçi
25 Ağustos 2011       Mesaj #67
merdan - avatarı
Ziyaretçi
evet yaa sosyal ve fen zormuş hep diyorlar 7.ci sınıf zor diyorlar arkadaşlar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2011       Mesaj #68
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kesin zor diyenler çalışmayanlardır çünkü çalışmayan bir insan gayret göstermeyen biri bir işi asla beceremez arkadaşlar bunu unutmayın ben de 7.. sınıfa geçtim konulara biraz baktım hiç o kadar da zor değil ne ekerseniz onu biçersiniz siz çalışmaya devam edin
ahmet 23 - avatarı
ahmet 23
Ziyaretçi
6 Eylül 2011       Mesaj #69
ahmet 23 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar benim derslerim çok iyi değildi 6.sınıfta ama şimdi yediye geçtim aklımı başıma topladım çalışacağımada inanıyorum çok zormu acaba yorumlarınızı bekliorm nolur çünkü kafam çok karmaşık şimdi 7 zormu kolaymı Msn Sad Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Eylül 2011       Mesaj #70
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
çalışana herşey kolayyyy bence çalışılırsa her şey başarılırr