Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Internet Explorer geri tuşu nasıl eklenir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 15 Kasım 2008 (18:28) tarihinde açılmıştır.
15102 kez görüntülenmiş, 18 cevap yazılmış ve son mesaj 7 Ocak 2013 (21:20) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 15 Kasım 2008, 18:28

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
internet explorer i açtığımda bir siteye giriyorum üstteki geri tuşunu bulamıyorum ilk açtığımda da öyle geri tuşu kayıp
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

Alıntı:
internette geri tuşu
yha bizim geri tuşu gitti nası düzelticem bilen warmı
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 15 Kasım 2008, 18:38

#2 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
İnceleyiniz
Internet Explorer 7 Final - Sayfa 3 (Download) - MsXLabs
Rapor Et
Eski 15 Kasım 2008, 19:56

#3 (link)
Never Say Never Agaın
asla_asla_deme - avatarı
İE'de Mouse Sağ Clık Yapıp Özelleştir Seçenegine Girerek Gerekli Düzenlemeleri YapaBilirsiniz. Sağ Clık Yaparken İLERİ- GERİ- ARA gb Secenlerin hızasında Yapınız Farklı yerde yaparsanız Cıkmaz
Son Düzenleyen asla_asla_deme; 14 Eylül 2009 @ 14:31.
Rapor Et
Eski 14 Eylül 2009, 13:47

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
intarnete giriyorum mesala bi oyuna oynuyorum sonra geri tuşunu bulamıyorum geri tuşu kayıp
Rapor Et
Eski 16 Eylül 2009, 14:57

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
internette geri tuşu
yha bizim geri tuşu gitti nası düzelticem bilen warmı
Rapor Et
Eski 5 Şubat 2010, 16:00

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya benimde geri tusu kayboldu az once yukarda dosya düzen görünüm .. yazan yerin bos kısmına sağ tıklattım en üstteki standart düğmeleri sectim geri geldi
Rapor Et
Eski 9 Mart 2010, 12:01

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya arkadaşlar benimki mozilla firefox ve düzen görünüm araçlarda yok geri tuşuda yok nasıl ekleyebilirim lütfen yardım edin!!!!!
Rapor Et
Eski 27 Mayıs 2010, 10:22

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
gei tuşu kayboldu
Rapor Et
Eski 30 Mayıs 2010, 17:12

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
mozilla yı aç alt+sol ok tuşuna beraber bas dosya düzen görünüm çıkacak dosyaya tıkla ayarlardan açıyorsun . bende çok uğraştım sonunda oldu
Rapor Et
Eski 19 Haziran 2010, 08:26

ileri geri tuşuna çözüm

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar ben ileri geri uşu sorununa çözümü kolay yoldan buldum önce sorunun olduğu arama motorunu yani mozilla veya herkesin kullandğı internet explorer i açıyoruz daha sonra sayfanın üst kısmında bazı girişler bulunmalı dosya düzen görünüm vs eğer yoksa bile alt+sol tuşuna beraberce basıyoruz biraz önce açıkladiğım girişler üstte açılacak burada görünümü tıklıyoruz daha sonra burdan araç çubuklarını seçiyoruz araç çubuklarında en az üçünün açık olması lazım (menü çubuğu gezinti araç çubuğu yer imi araç çubuğu) eğer bunlar işaretli yani açık değilse sorun burdadır bu üçünü kesinlikle işaretliyoruz yani açıyoruz diğerlerini açıp açmamak size kalmış ama bu üçünü kesinlikle açın ileri geri tuşu açılır
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.181 saniyede (68.78% PHP - 31.22% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 18:03
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi