PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Internet Explorer geri tuşu nasıl eklenir?
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
Ziyaretçi18:28, 15 Kasım 2008 
internet explorer i açtığımda bir siteye giriyorum üstteki geri tuşunu bulamıyorum ilk açtığımda da öyle geri tuşu kayıp
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

Alıntı:
internette geri tuşu
yha bizim geri tuşu gitti nası düzelticem bilen warmı
Benzer Konular:
Etiketler:
Cevap
fadedliver18:38, 15 Kasım 2008 
İnceleyiniz
Internet Explorer 7 Final - Sayfa 3 (Download) - MsXLabs
Cevap
asla_asla_deme19:56, 15 Kasım 2008 
İE'de Mouse Sağ Clık Yapıp Özelleştir Seçenegine Girerek Gerekli Düzenlemeleri YapaBilirsiniz. Sağ Clık Yaparken İLERİ- GERİ- ARA gb Secenlerin hızasında Yapınız Farklı yerde yaparsanız Cıkmaz
Cevap
Misafir13:47, 14 Eylül 2009 
intarnete giriyorum mesala bi oyuna oynuyorum sonra geri tuşunu bulamıyorum geri tuşu kayıp
Cevap
Misafir14:57, 16 Eylül 2009 
Alıntı:
internette geri tuşu
yha bizim geri tuşu gitti nası düzelticem bilen warmı
Cevap
Misafir16:00, 5 Şubat 2010 
ya benimde geri tusu kayboldu az once yukarda dosya düzen görünüm .. yazan yerin bos kısmına sağ tıklattım en üstteki standart düğmeleri sectim geri geldi
Cevap
Misafir12:01, 9 Mart 2010 
ya arkadaşlar benimki mozilla firefox ve düzen görünüm araçlarda yok geri tuşuda yok nasıl ekleyebilirim lütfen yardım edin!!!!!
Cevap
Misafir10:22, 27 Mayıs 2010 
gei tuşu kayboldu
Cevap
Misafir17:12, 30 Mayıs 2010 
mozilla yı aç alt+sol ok tuşuna beraber bas dosya düzen görünüm çıkacak dosyaya tıkla ayarlardan açıyorsun . bende çok uğraştım sonunda oldu
Cevap
Misafir08:26, 19 Haziran 2010 
arkadaşlar ben ileri geri uşu sorununa çözümü kolay yoldan buldum önce sorunun olduğu arama motorunu yani mozilla veya herkesin kullandğı internet explorer i açıyoruz daha sonra sayfanın üst kısmında bazı girişler bulunmalı dosya düzen görünüm vs eğer yoksa bile alt+sol tuşuna beraberce basıyoruz biraz önce açıkladiğım girişler üstte açılacak burada görünümü tıklıyoruz daha sonra burdan araç çubuklarını seçiyoruz araç çubuklarında en az üçünün açık olması lazım (menü çubuğu gezinti araç çubuğu yer imi araç çubuğu) eğer bunlar işaretli yani açık değilse sorun burdadır bu üçünü kesinlikle işaretliyoruz yani açıyoruz diğerlerini açıp açmamak size kalmış ama bu üçünü kesinlikle açın ileri geri tuşu açılır
Cevap
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama