Arama

Windows kopyası, orijinal Windows doğrulamasından geçmedi nasıl düzeltilir? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 24 Nisan 2015 Gösterim: 126.074 Cevap: 50
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Temmuz 2011       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kangalar ilk format atınız 30 gün süre veriyor sonra kasanın yanında produck keys diye yazının yanında şifre var bilgisayarımı acın en altta etkinleştir diyecek acın şifreyi girin bu iş oldu bile corludaysanız bedava yaparım
Sponsorlu Bağlantılar
JrRuzGaR - avatarı
JrRuzGaR
Ziyaretçi
16 Ekim 2011       Mesaj #42
JrRuzGaR - avatarı
Ziyaretçi
Yapamayan Arkadaşlar İçin En Kolayını Söyliyeyim:
1-) Bilgisayarınıza Format Atın/Attırın.
Sponsorlu Bağlantılar
2-) Güncellemeleri Kapatın.
Bundan Sonra Birdaha Bu Uyarıyı Almazsınız.
JrRuzGaR
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ekim 2011       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benimkide Öyle Oldu Ama Sonunda Yaptım Olduğu Gün Yaptım Google Arama Motorundan Buldum ÇOK Kolay BiR Program Legal XP – Xp Orjinal Yapma Programı | indir, Oyun indir, Program indir, HD fil Bu Siteden İndirdim Ve Çalıştı Deneyin Bence %100 Çalışıyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Kasım 2011       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benimde windows orjinal isaretı var urun koduda var ama sahtedır dogrula dıyor Msn Grin napıım hepcıkıo
leonxkruser123 - avatarı
leonxkruser123
Ziyaretçi
5 Kasım 2011       Mesaj #45
leonxkruser123 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar sizlerde Windows Update varsa onun günceleştimelerini yapıp bilgisayarı yeniden başlatın bende tmm bitti o sorun Msn Grin
PCOLOG - avatarı
PCOLOG
Ziyaretçi
3 Aralık 2011       Mesaj #46
PCOLOG - avatarı
Ziyaretçi
Windows eğer etkinleştirme istiyorsa kasanızın yan tarafında yer alan bir etiket olması lazım. O etikette -Product Key- yazan bi yer var. Onu yazın. Eğer yoksa Yüklediğiniz cd ye bakın. ondada yoksa bir yetkiliye başvurun.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ocak 2012       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BİLGİSAYARIMDA DEVAMLI WİNDOVS ORJİNAL DEYİP DURUYOR BU YAZININ YANINDADA BİR ANAHTAR LOGOSU VAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.
darbeee23 - avatarı
darbeee23
Ziyaretçi
5 Şubat 2012       Mesaj #48
darbeee23 - avatarı
Ziyaretçi
BEN O HANEYİ NERDEN BULURUM ORJİNAL DEĞİLSE nereden yada siz örnek verebilirmisiniz2
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Mart 2012       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarımda bu windovs kopyası orjinal değil yazısı var.Ve bigisayarımın ekranına bir resim koyduğumda bilgisayarımı tekrar açtığım zaman koyduğum resim ekrana gelmiyorum.Ne yapmalıyım?Lütfen yardım edin!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Mayıs 2013       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
eğer yazılım sahteciliğine uğrayabilirsiniz yazısı var ise;

1) pc yi kapatın.
2) pc yi açın.
3) açarken iki şik çıkıyo biri şimdi çözümle diğeri daha sonra çözümle.ŞİMDİ çözümleye tıklıyoruz.
4) microsoft orj sayfasından windows update programını indirin. product key ister kasanızın yanında veya bi yerinde yazar o zaten doğru bi şek. girin.
5) pc yi yeniden baslatma ister evet deyin.