Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

2 yıllık üniversitelere giriş nasıl olur?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 16 Kasım 2008 (14:48) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
7250 kez görüntülenmiş, 13 cevap yazılmış ve son mesaj 6 Temmuz 2014 (23:55) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 16 Kasım 2008, 14:48

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
iki yılık üniversitelere giriş nasıl olur_
Rapor Et
Reklam
Eski 24 Ocak 2009, 16:56

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
ösym ye başvurup sınava gireceksiniz.
Rapor Et
Eski 21 Mayıs 2010, 22:29

2 yıllık yüksekokullara giriş

#3 (link)
saithan
Ziyaretçi
saithan - avatarı
kızım meslek okulu tekstil tasarımdan buyıl mezun olacak ilk sınava girdi 178 puan aldı iki yıllık yüksekokula gidebilirmi teşekkür ederim
Rapor Et
Eski 21 Mayıs 2010, 22:32

#4 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
Alıntı:
saithan adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

kızım meslek okulu tekstil tasarımdan buyıl mezun olacak ilk sınava girdi 178 puan aldı iki yıllık yüksekokula gidebilirmi teşekkür ederim
2 yıllık tercih yapabilir.
Rapor Et
Eski 28 Mart 2011, 22:24

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar bi sorum olacaktı. 2 yıllık bölümlere meslek liselerinin geçiş hakkı var.. Ancak diyelim bölüm 260 istiyor ben 360 ile yazdığım zaman giriş önceliği benim mi yoksa meslek liselerinin mi oluyor?
Rapor Et
Eski 28 Mart 2011, 22:31

Meslek yüksek okullarına giriş hakkında bilgi verir misiniz?

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bir sorum olacaktı. meslek liselerinin 2 yıllık bölümlere geçiş hakkını biliyoruz.. peki ben bölüme göre yüksek bir puan ile tercih yapsam giriş önceliği meslek liselerinin mi olur yoksa benim mi ?
Rapor Et
Eski 1 Mayıs 2011, 01:01

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
slm arkadaşlar.. bi sorum olucaktı memleketim izmir.. ama ankarada endüstri meslek lisesi makina resm bölümünde okuyorm bu sene ygs'den fazla bi puan alamadm malesef.. 2 senlğe geçiş hakkımız olduğu için kullanmak istiyorm izmire gelmek istiyorm ege veya 9 eylül.. hocalarma sordum bölge bölge ayırma yaplıyomş ilk başta izmir bölgesindeki tercih ypan öğrencileri alıyorlarmış snrada dışarıdaki meslk liseli öğrencileri alıyorlarmış sıralama böyleymş.. sorum şu .. kontjyn ytrli mi ? yani ben tercih ypsm kesn girermiym ? bölgeler halinde ayrıldığı için bizim izmrde yazlk vr ikametgahımzda var sonçta o bölgede otryo gözüküyorm.. beni de bu şlkde öncelik tanırlarmı yoksa.. okudğu okula mı bakarak alım ypyolar ? yani kısacası ankaradan terch ypcm .. izmire gelebilymrm arkadaşlar yardımcı olursanız sevinrm.. teşkrler şmdiden..
Rapor Et
Eski 22 Temmuz 2011, 10:31

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
öncelik meslek liselerinin
Rapor Et
Eski 10 Ağustos 2011, 18:46

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yani meslek liseleri 2 yıllığa gidebiliyor demi puan tutsada tutmasada
Rapor Et
Eski 3 Nisan 2012, 22:58

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
slm ben ygs girdim ama az puan aldım meslek liseliyim direk geçiş yapsam alırlarmı acaba?
Etiketler:
  • 2 yillik bolumlere nasil girilir
  • 2 yillik universite giris sartlari
  • 2 yillik universitelere giris
  • 2 yillik universiteye nasil gidilir
  • 2 yillik universiteye nasil girilir
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.160 saniyede (69.14% PHP - 30.86% MySQL) 15 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 21:16
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi