PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Selçuklulardan günümüze kalan tarihi eserler nelerdir?
İlk...456
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir16:05, 10 Kasım 2011 
büyük selçuklu devletinin eserleri ve hayatını anlatan kısa yazı lütfen şimdiden tşk
Cevap
Misafir13:41, 17 Kasım 2011 
seçuklulardan kalan eserler ne yaa lütfen madde madde
olsun
Cevap
Misafir18:30, 18 Kasım 2011 
malazgirt savaşından sonra sultan alp arslan bir çeşme yapmış bu çeşmenin üzerinde ne yazıyor
Cevap
Misafir20:15, 10 Aralık 2011 
ben 7. sınıf örencisiyim bana acil anadolu selçuklu devleti ve beyliklerinden günümüze kalan tarihi eserler nütfen acill
Cevap
Misafir20:26, 10 Aralık 2011 
mereba ben 7. sınıf örencisiyim sosyal hocamız bize anadolu selçuklu devleti ve beylikleri döneminden günümüze kadar kalan tarihi eserler nelerdir nütfen acil bana bulurmusunuz teşekürler
Cevap
Misafir17:17, 13 Aralık 2011 
camiler,medreseler,türbeler,kervansaray,han,köprü,hamam,şifahane,saray,kapa lı çarşı,kale,aş evi
Cevap
Misafir10:49, 25 Aralık 2011 
yha naolur bn fatma anadolu selçukludan kaln eserler söyleyebilirmisiniz çook acil teşkkür ederim
Cevap
Misafir21:16, 2 Ocak 2012 
ARKADAŞLAR 7. SINIFA GİDİYORUM SİZDEN İSTEDİĞİM SADAECE TÜRKİYE SELÇUKLU DEVLETİNİN GÜNÜMÜZE BIRAKTIĞI ESERLER ACİLL YARDIMCI OLURSANIZ ÇOOK MUTLU OLURUM KISA BİR ARAŞTIRMA OLSUN BEN ÇOK ARADIM BULAMADIM =)
Cevap
Misafir14:34, 29 Ekim 2012 
arkadaşlar bizim sosyal öğr. türkiye selçuklularından neler kalmıştır diye sordu ltf yardım ediniz......
Cevap
İlk...456
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama