Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Girdiğim siteler ve sohbet günlüklerim nereye kayıt olur?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 19 Kasım 2008 (18:48) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
62444 kez görüntülenmiş, 43 cevap yazılmış ve son mesaj 16 Ekim 2012 (21:07) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.50  |  Oy Veren: 4      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 19 Kasım 2008, 18:48

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
bilgisayarımda girdiğim internet sitelerinin, msn deki konuşma kayıtlarının nereye kaydedildiğini bilmiyorum. Temp dosyası dediler ama içinde anlayamadığım içi boş klasörler var. bunları silmek istiyorum nasıl olabilir?bunu bana en basit şekilde anlatabilir misiniz? şimdiden teşekkür ederim.
En iyi cevap Lord.iz tarafından gönderildi

2 seçenek...

msn messenger'da > Araçlar > Seçenekler > İletiler > Konuşmalarımı bu klasöre kaydet: C:\Documents and Settings\xxxxx\Belgelerim\Alınan Dosyalarım\xxxxxxxx\Geçmiş

msn messenger'da > Plus! > tercihler > günlükler > Günlük dizini: C:\Documents and Settings\xxxxx\Belgelerim\Sohbet Günlük Dosyalarım
Rapor Et
Reklam
Eski 19 Kasım 2008, 21:29

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
Gabriella - avatarı
CTRL+H yaparsan internet geçmişin solda çıkar.
Rapor Et
Eski 19 Kasım 2008, 21:38

#3 (link)
Lord.iz
Ziyaretçi
Lord.iz - avatarı
2 seçenek...

msn messenger'da > Araçlar > Seçenekler > İletiler > Konuşmalarımı bu klasöre kaydet: C:\Documents and Settings\xxxxx\Belgelerim\Alınan Dosyalarım\xxxxxxxx\Geçmiş

msn messenger'da > Plus! > tercihler > günlükler > Günlük dizini: C:\Documents and Settings\xxxxx\Belgelerim\Sohbet Günlük Dosyalarım
Rapor Et
Eski 26 Aralık 2008, 13:30

MSN ileti geçmişi PC'de nerede kaydoluyor?

#4 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
ben msn plus kullanıorum ve msn konuşmalarım kendiliğinden kaydediliyor.ileti geçmişi pc nin neresine kaydediliyor. birde istesem kaydedemez miyim
Rapor Et
Eski 30 Ağustos 2009, 16:14

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
sohbet günlüklerim şifre
SOHBET GÜNLÜKLERİMİ SİLEMEZMİYİM
Rapor Et
Eski 23 Eylül 2009, 19:00

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bılgısayar kullanmasını cok bılmıyorum msn gorusmelerım kaydoluyomu bılmıyorum onlar kaydolduysa nasıl ulasabılırım ve onları nasıl sılebılırım bana en kolay sekılde anlatabılırmısınz
Rapor Et
Eski 14 Ekim 2009, 20:52

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
msne kaytlarımı ve sohbet günlüklerimi nasıl silebilirim ve kayt pırgramını nereden kaldırırım
Rapor Et
Eski 21 Ekim 2009, 20:04

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
nerey kayit oluyor sohbet gunuklerim
Rapor Et
Eski 25 Ekim 2009, 14:29

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bilgisayarımdan xplus 2009 belgelerden sohbet günlüklerime giriyosun orada çıkıyor
Rapor Et
Eski 27 Ekim 2009, 16:36

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
msn konusmalarımı buldum ama silemiyorum baskası yada program tarafından kullanılıyor diyor. lütfen yardım edin cok acilllll
Etiketler:
  • bilgisayarda nerelere girilmis
  • en son girdigim siteler
  • gecmis nereye kaydedilir
  • sohbet gunluklerim
  • sohbet gunluklerim nerede
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.174 saniyede (72.14% PHP - 27.86% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 23:19
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi