PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Girdiğim siteler ve sohbet günlüklerim nereye kayıt olur?
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Ziyaretçi18:48, 19 Kasım 2008 
bilgisayarımda girdiğim internet sitelerinin, msn deki konuşma kayıtlarının nereye kaydedildiğini bilmiyorum. Temp dosyası dediler ama içinde anlayamadığım içi boş klasörler var. bunları silmek istiyorum nasıl olabilir?bunu bana en basit şekilde anlatabilir misiniz? şimdiden teşekkür ederim.
En iyi cevap Lord.iz tarafından gönderildi

2 seçenek...

msn messenger'da > Araçlar > Seçenekler > İletiler > Konuşmalarımı bu klasöre kaydet: C:\Documents and Settings\xxxxx\Belgelerim\Alınan Dosyalarım\xxxxxxxx\Geçmiş

msn messenger'da > Plus! > tercihler > günlükler > Günlük dizini: C:\Documents and Settings\xxxxx\Belgelerim\Sohbet Günlük Dosyalarım
Benzer Konular:
Etiketler:
  • en son girdigim site
  • en son girdigim siteler
  • sohbet gunlukleri nereye kaydedilir
Cevap
Gabriella21:29, 19 Kasım 2008 
CTRL+H yaparsan internet geçmişin solda çıkar.
Cevap
Lord.iz21:38, 19 Kasım 2008 
2 seçenek...

msn messenger'da > Araçlar > Seçenekler > İletiler > Konuşmalarımı bu klasöre kaydet: C:\Documents and Settings\xxxxx\Belgelerim\Alınan Dosyalarım\xxxxxxxx\Geçmiş

msn messenger'da > Plus! > tercihler > günlükler > Günlük dizini: C:\Documents and Settings\xxxxx\Belgelerim\Sohbet Günlük Dosyalarım
Cevap
Ziyaretçi13:30, 26 Aralık 2008 
ben msn plus kullanıorum ve msn konuşmalarım kendiliğinden kaydediliyor.ileti geçmişi pc nin neresine kaydediliyor. birde istesem kaydedemez miyim
Cevap
Misafir16:14, 30 Ağustos 2009 
Alıntı:
sohbet günlüklerim şifre
SOHBET GÜNLÜKLERİMİ SİLEMEZMİYİM
Cevap
Misafir19:00, 23 Eylül 2009 
bılgısayar kullanmasını cok bılmıyorum msn gorusmelerım kaydoluyomu bılmıyorum onlar kaydolduysa nasıl ulasabılırım ve onları nasıl sılebılırım bana en kolay sekılde anlatabılırmısınz
Cevap
Misafir20:52, 14 Ekim 2009 
msne kaytlarımı ve sohbet günlüklerimi nasıl silebilirim ve kayt pırgramını nereden kaldırırım
Cevap
Misafir20:04, 21 Ekim 2009 
nerey kayit oluyor sohbet gunuklerim
Cevap
Misafir14:29, 25 Ekim 2009 
bilgisayarımdan xplus 2009 belgelerden sohbet günlüklerime giriyosun orada çıkıyor
Cevap
Misafir16:36, 27 Ekim 2009 
msn konusmalarımı buldum ama silemiyorum baskası yada program tarafından kullanılıyor diyor. lütfen yardım edin cok acilllll
Cevap
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama