Arama

Sizce para mı önemlidir yoksa eğitim mi?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 13 Ekim 2017 Gösterim: 20.478 Cevap: 18
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
19 Kasım 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Sizce para mı önemlidir yoksa eğitim mi?
EN İYİ CEVABI Keten Prenses verdi
Ben bu soruyu paranız olmasını mı tercih edersiniz yoksa eğitiminiz mi*'' olarak algıladığım için. cevabım eğitim olacaktır.. çünkü iyi bir eğitimin sonucunda para zaten kazanılabilir.. ama ne kadar çok paran olursa olsun doğru kanalize edilmezse birgün elbet tükenir. yada para size eğitim olanağını tek başına sağlayamaz. sadece alınan eğitimin niteliğini yükseltebilir.
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen Safi; 13 Ekim 2017 23:45
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2008       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Ben bu soruyu paranız olmasını mı tercih edersiniz yoksa eğitiminiz mi*'' olarak algıladığım için. cevabım eğitim olacaktır.. çünkü iyi bir eğitimin sonucunda para zaten kazanılabilir.. ama ne kadar çok paran olursa olsun doğru kanalize edilmezse birgün elbet tükenir. yada para size eğitim olanağını tek başına sağlayamaz. sadece alınan eğitimin niteliğini yükseltebilir.
Sponsorlu Bağlantılar
Quo vadis?
T_walkeR - avatarı
T_walkeR
Ziyaretçi
19 Mayıs 2009       Mesaj #3
T_walkeR - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
raind adlı kullanıcıdan alıntı

ya doğru düzgün cevap yazar mısınız

Egitim......!!! Cunki iyi bir Egitim sayesinde para kazanmak kolay olur...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mayıs 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sağlık > Kişilik > Eğitim > Para
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Nisan 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bennce para daha önemlidir çünkü bütün herşey para ile yapılıyor oturduğumuz sıralar bile para ile yaplıyor bize ders veren hocalar bile para için bize ders veriyor yoksa evde durmak varken neden çocukların dırdırını çeksinlerki bazı hocalar ta istanbuldan geliyorlar buraya para kazanmak için geliyorlar çünkü buraya gelen bütün polisler onlarda para için çalışıyolar yoksa neden onlarda buraya insanlarla kavga etmek için mi gelmişler yoparalarını kazanmaya geliyorlar doktorlar mühendislar mesela diyelim ki şimdi okul var tamam ona bir şey demiyoruz anneler babalar çocuklarımızı neden okula gönderelimki para kazanmasa neden onu okula götüreyim ki ya hiç kimse para olmadan yaşayamaz üstümüzdeki elbiseler bile para ile alındı bunu herkes aklına koysun para para para herşeyi baş tacı para
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ekim 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence eğitim sonuçta eğitimin olduktan sonra meslek hayatına atılıp rahatlıkla para kazanabiliriz.

sakın parası olan istediği eğitimi alır demeyin çünkü; her parası olan istediği lise üniversite de okusun o zaman ama öyle bişi yok
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ekim 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence para ile istenilen eğitim alınabilir.koleje gidersen üniversiteye kadar sonra özel üniversiteye gidersin. ikiside önemli ama fark şu eğitimi seçerseniz zordan kolaya doğru bi grafik izlersiniz.fakat parayı seçerseniz kolaydan kolaya bi grafik izlersiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Aralık 2010       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence parasız eğitim olmaz eğitimsiz para olmaz.
herşey para çünkü para olmasaydı içeçek,yiyecek,giyim,vb.bulamazdık onun için paranın önemi çok büyük.
para olmadan hiç bir şey yapamayız.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ocak 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben ce para çünkü şu anda gittiimiz okullar bile para ile yapıldı osmanlı parasızlıktan çöktü
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Haziran 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
niçin eğitim alıyorsun ileride para kazanasın diye herşeyin ucu paraya çıkıyor