PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Atatürk'ün kişiliği ile ilgili anılar bulabilir misiniz?
12 34...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir20:09, 27 Eylül 2009 
atatürkün kişisel özelliklerinden planlı olması ile ilgili anıları?
Cevap
Misafir16:44, 28 Eylül 2009 
LÜTFEN ATATÜRKÜN KİŞİSEL ÖZELLİK LERİNDE PLANLI ÇALIŞMASINI KOYUN ÖDEVİM VARDI AMA BULAMIYORUM
Cevap
Misafir16:49, 28 Eylül 2009 
ataturk ozel smnbf d GER DS GE GE GE HG U SLK CHDF DHV AZDUMIN KERI
Cevap
Misafir19:43, 28 Eylül 2009 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
LÜTFEN ATATÜRKÜN KİŞİSEL ÖZELLİK LERİNDE PLANLI ÇALIŞMASINI KOYUN ÖDEVİM VARDI AMA BULAMIYORUM
Atatürk, bütün çalışmalarını bir plân dahilinde yapardı. Bir işe karar verdiğinde; bu kararı bütün yönleriyle inceler, en iyi sonucu alacak şekilde uygulamaya geçerdi. Mustafa Kemal, yapacağı inkılâpları önceden düşünmüş, kamuoyunu bu değişiklikler konusunda aydınlattıktan sonra inkılâplarını yapmıştır. Kurtuluş Savaşı'nın plânını, İstanbul'dan Anadolu'ya geçmeden önce yapmış ve bunu yakın arkadaşlarıyla tartışmıştı. Zamanı geldikçe düşündüklerini uyguladı. Uygulamaya başladıktan sonra hiç taviz vermedi. Bütün hayatı boyunca metotlu çalışmayı hiç bırakmadı.
Cevap
Misafir19:43, 28 Eylül 2009 
ATAÜRKÜN KİŞİSEL ÖZELLIKLERINDEN PLANLAI OLMASINI ANLATAN ANILARINI ARAŞTIRIYORUM COCUGUMUN ODEVI VAR HEMEN YOLLARSANIZ COK SEVINIRIM SIMDIDEN TŞKLER...
Cevap
Misafir09:23, 29 Eylül 2009 
--------------------------------------------------------------------------------

ATAÜRKÜN KİŞİSEL ÖZELLIKLERINDEN PLANLAI OLMASINI ANLATAN ANILARINI ARAŞTIRIYORUM
Cevap
Misafir18:08, 29 Eylül 2009 
ATATÜRKÜN KİŞİSEL ÖZELLİKLERİNDEN PLANLI OLMASINI ANLATAN ANILARINI ARAŞTIRIYORUM YARDIM BEKLİYORUM
Cevap
Misafir18:44, 29 Eylül 2009 
atatürk'ün kişisel özelliklerinden planlı olarak çalışmasını anlatan anıları nelerdir?
Cevap
Misafir20:07, 29 Eylül 2009 
ya ben nie bulamadım
Cevap
Misafir18:42, 1 Ekim 2009 
ataturk un kısısel ozellıklerınden planlı olmasını anlatan anılarını
Cevap
12 34...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama