Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Saç biti nasıl tedavi edilir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda mlaz61m tarafından 20 Kasım 2008 (00:25) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
98439 kez görüntülenmiş, 210 cevap yazılmış ve son mesaj 8 Temmuz 2014 (02:12) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 4.00  |  Oy Veren: 9      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 21 Mart 2010, 13:32

#71 (link)
Misafirsarraf
Ziyaretçi
Misafirsarraf - avatarı
kemik tarak kullanın kolonya ve benzeri alkol yoğunluğu fazla olan sıvılardan kullanın ben bit üzerine kolonya köktüm bit öldü vaaala bende var hemde kafamın bir kısmı kel lanet şeyler kel mel dinlemiyo hepinize geçmiş olsun
Rapor Et
Eski 22 Mart 2010, 11:39

Bit

#72 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya merhaba benim kuzenimde bit var anneside yok bosandılar Gitmesi için ne yapalıyız acaba bit samouanları kulanduk gaz yagı alkol hersey yaptık yine gitmedi ne yapmalıyız üstelik koca koca anneleri çıkıtı bitin saçı uzun baya kestirmek iştemiyor ne yapmalıyız ???
Rapor Et
Eski 24 Mart 2010, 21:45

#73 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
Blue Blood adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

....
ya bende bitlendim 11 yasındayım sacıma şu an ilaçla kurtarmayaa calısıyorum ama 2gün sonra hiç kasınmıyor sonraki günlerde kaçınıyor annem saçını boya diyo bn istemiyorum peki kına biti öldürür mü?
Rapor Et
Eski 27 Mart 2010, 18:16

#74 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim kafamda yıllardan beri bit yoktu ama şimdi oldu sirke biti öldürürmü veya hangi ilaçları önerirsiniz biraz çabuk olursanız sewinirim
Rapor Et
Eski 3 Nisan 2010, 12:48

slm

#75 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
paranıt baya etkili biti yok etmekte içindeki tarağı müthiş ben bitkisel birşey arıyorum yardım edin
Rapor Et
Eski 4 Nisan 2010, 23:01

tek çözüm

#76 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bitin tek çaresi saça gaz sürmektir inanın yüzdeyüz garantilidir saçın her yerine gazı bir güzel yedirin bakın bitler nasıl aşağı düşüyor.sirkeye varana kadar hepsi ölüyor inanın annem bizi böyle büyüttü
Rapor Et
Eski 10 Nisan 2010, 16:43

#77 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bir gün teyzemlere gittim torunnunda bit varmış ondan bana geçti herkez gazyağı jöle bit şampuanı kullan diyor ama bit şampuanı işe yaramıyor ne yapmam gerek jöle sürsem geçermi 11 yaşındayım ne olur yardım edin bana
Rapor Et
Eski 12 Nisan 2010, 15:57

bela bitler

#78 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
inanın bende bunalımdayım kızım 15 yaşında ana sınıfından beri temizliyorum yine türüyolar şimdide 1.5 yaşında oğlumda var saçlarıda kıvırcık kıyamıyodum kesmeye ama çaresiz kesicem bunun kökten çözümü yokmu bende merak ediyorum sanırım kökten kesmek
Rapor Et
Eski 13 Nisan 2010, 00:21

bit

#79 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya kardeşim bunalımdaysan işte sana çözüm saça gaz sür bak kafada bit ,mit kalıyomu gazı doldur bir sprey şişesine püskürt saçın her yerine aman göze gelmesin elinlede bir güzel yedir ama gazı sürmeden önce kişinin omzuna beyaz havlu ört ki düşen bitleri göresin yerede gazete falan ser işte böyle kardeşim sen bunu dene bak ne bit nede sirke kalıyo ben denedim bir kerede sonuç verdi ister inan ister inanma hadi kolay gelsin ......ayrıca o bit şampuanlarıda hiç fayda etmiyor................
Rapor Et
Eski 17 Nisan 2010, 12:28

#80 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ARKADAŞLAR BENDE BİTLENMİŞTİM BÜTÜN YOLLARI DENEDİK ANNEM EN SONUNDA BİON DENİLEN BİR SİNEK İLACI ALDI.BANYO YAPMADAN 3 DAKİKA ÖNCE SİNEK İLACINI ***** 3 DAKİKA BEKLEDİKTEN SONRA BANYO YAPTIM VE NE BİR SİRKE NEDE BİT KALDI ÇOK ŞÜKÜR BİTTİ SİZE ÖNERİYORUM LÜTFEN DENEYİN.
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Saç biti nasıl tedavi edilir? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 13 Mayıs 2013 17:41
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 42
Son Mesaj: 20 Aralık 2012 20:44
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 23 Şubat 2012 22:33
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 10
Son Mesaj: 5 Ocak 2012 22:18
Gönderen: ZÜREFA Forum: Soru-Cevap
Cevap: 3
Son Mesaj: 17 Nisan 2010 07:59
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.162 saniyede (72.09% PHP - 27.91% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 07:37
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi