Cevap Yaz En İyi Cevabı Gör Önceki Konu Sonraki Konu

Saç biti nasıl tedavi edilir? - Sayfa 8

Gösterim: 111444 | Cevap: 215
  • bit nasil yok edilir
  • bitleri nasil yok ederiz
  • sac biti
Misafirsarraf
21 Mart 2010 13:32   |   Mesaj #71   |   
Ziyaretçi
kemik tarak kullanın kolonya ve benzeri alkol yoğunluğu fazla olan sıvılardan kullanın ben bit üzerine kolonya köktüm bit öldü vaaala bende var hemde kafamın bir kısmı kel lanet şeyler kel mel dinlemiyo hepinize geçmiş olsun
Misafir
22 Mart 2010 11:39   |   Mesaj #72   |   
Ziyaretçi

Bit

ya merhaba benim kuzenimde bit var anneside yok bosandılar Gitmesi için ne yapalıyız acaba bit samouanları kulanduk gaz yagı alkol hersey yaptık yine gitmedi ne yapmalıyız üstelik koca koca anneleri çıkıtı bitin saçı uzun baya kestirmek iştemiyor ne yapmalıyız ???
Misafir
24 Mart 2010 21:45   |   Mesaj #73   |   
Ziyaretçi
Alıntı
Blue Blood adlı kullanıcıdan alıntı

....

ya bende bitlendim 11 yasındayım sacıma şu an ilaçla kurtarmayaa calısıyorum ama 2gün sonra hiç kasınmıyor sonraki günlerde kaçınıyor annem saçını boya diyo bn istemiyorum peki kına biti öldürür mü?
Misafir
27 Mart 2010 18:16   |   Mesaj #74   |   
Ziyaretçi
benim kafamda yıllardan beri bit yoktu ama şimdi oldu sirke biti öldürürmü veya hangi ilaçları önerirsiniz biraz çabuk olursanız sewinirim
Misafir
3 Nisan 2010 12:48   |   Mesaj #75   |   
Ziyaretçi

slm

paranıt baya etkili biti yok etmekte içindeki tarağı müthiş ben bitkisel birşey arıyorum yardım edin
Misafir
4 Nisan 2010 23:01   |   Mesaj #76   |   
Ziyaretçi

tek çözüm

bitin tek çaresi saça gaz sürmektir inanın yüzdeyüz garantilidir saçın her yerine gazı bir güzel yedirin bakın bitler nasıl aşağı düşüyor.sirkeye varana kadar hepsi ölüyor inanın annem bizi böyle büyüttü
Misafir
10 Nisan 2010 16:43   |   Mesaj #77   |   
Ziyaretçi
bir gün teyzemlere gittim torunnunda bit varmış ondan bana geçti herkez gazyağı jöle bit şampuanı kullan diyor ama bit şampuanı işe yaramıyor ne yapmam gerek jöle sürsem geçermi 11 yaşındayım ne olur yardım edin bana
Misafir
12 Nisan 2010 15:57   |   Mesaj #78   |   
Ziyaretçi

bela bitler

inanın bende bunalımdayım kızım 15 yaşında ana sınıfından beri temizliyorum yine türüyolar şimdide 1.5 yaşında oğlumda var saçlarıda kıvırcık kıyamıyodum kesmeye ama çaresiz kesicem bunun kökten çözümü yokmu bende merak ediyorum sanırım kökten kesmek
Misafir
13 Nisan 2010 00:21   |   Mesaj #79   |   
Ziyaretçi

bit

ya kardeşim bunalımdaysan işte sana çözüm saça gaz sür bak kafada bit ,mit kalıyomu gazı doldur bir sprey şişesine püskürt saçın her yerine aman göze gelmesin elinlede bir güzel yedir ama gazı sürmeden önce kişinin omzuna beyaz havlu ört ki düşen bitleri göresin yerede gazete falan ser işte böyle kardeşim sen bunu dene bak ne bit nede sirke kalıyo ben denedim bir kerede sonuç verdi ister inan ister inanma hadi kolay gelsin ......ayrıca o bit şampuanlarıda hiç fayda etmiyor................
Misafir
17 Nisan 2010 12:28   |   Mesaj #80   |   
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR BENDE BİTLENMİŞTİM BÜTÜN YOLLARI DENEDİK ANNEM EN SONUNDA BİON DENİLEN BİR SİNEK İLACI ALDI.BANYO YAPMADAN 3 DAKİKA ÖNCE SİNEK İLACINI ***** 3 DAKİKA BEKLEDİKTEN SONRA BANYO YAPTIM VE NE BİR SİRKE NEDE BİT KALDI ÇOK ŞÜKÜR BİTTİ SİZE ÖNERİYORUM LÜTFEN DENEYİN.
Cevap Yaz En İyi Cevabı Gör
Hızlı Cevap
İsim:

Saç biti nasıl tedavi edilir? Konusuna Benzer Konular

Etiketler:
  • bit nasil yok edilir
  • bitleri nasil yok ederiz
  • sac biti
Alerji nasıl tedavi edilir?
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 13
Son Mesaj: 29 Temmuz 2013 15:28