PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Saç biti nasıl tedavi edilir?
İlk...678 91018...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafirsarraf13:32, 21 Mart 2010 
kemik tarak kullanın kolonya ve benzeri alkol yoğunluğu fazla olan sıvılardan kullanın ben bit üzerine kolonya köktüm bit öldü vaaala bende var hemde kafamın bir kısmı kel lanet şeyler kel mel dinlemiyo hepinize geçmiş olsun
Cevap
Misafir11:39, 22 Mart 2010 
ya merhaba benim kuzenimde bit var anneside yok bosandılar Gitmesi için ne yapalıyız acaba bit samouanları kulanduk gaz yagı alkol hersey yaptık yine gitmedi ne yapmalıyız üstelik koca koca anneleri çıkıtı bitin saçı uzun baya kestirmek iştemiyor ne yapmalıyız ???
Cevap
Misafir21:45, 24 Mart 2010 
Blue Blood adlı kullanıcıdan alıntı:
....
ya bende bitlendim 11 yasındayım sacıma şu an ilaçla kurtarmayaa calısıyorum ama 2gün sonra hiç kasınmıyor sonraki günlerde kaçınıyor annem saçını boya diyo bn istemiyorum peki kına biti öldürür mü?
Cevap
Misafir18:16, 27 Mart 2010 
benim kafamda yıllardan beri bit yoktu ama şimdi oldu sirke biti öldürürmü veya hangi ilaçları önerirsiniz biraz çabuk olursanız sewinirim
Cevap
Misafir12:48, 3 Nisan 2010 
paranıt baya etkili biti yok etmekte içindeki tarağı müthiş ben bitkisel birşey arıyorum yardım edin
Cevap
Misafir23:01, 4 Nisan 2010 
bitin tek çaresi saça gaz sürmektir inanın yüzdeyüz garantilidir saçın her yerine gazı bir güzel yedirin bakın bitler nasıl aşağı düşüyor.sirkeye varana kadar hepsi ölüyor inanın annem bizi böyle büyüttü
Cevap
Misafir16:43, 10 Nisan 2010 
bir gün teyzemlere gittim torunnunda bit varmış ondan bana geçti herkez gazyağı jöle bit şampuanı kullan diyor ama bit şampuanı işe yaramıyor ne yapmam gerek jöle sürsem geçermi 11 yaşındayım ne olur yardım edin bana
Cevap
Misafir15:57, 12 Nisan 2010 
inanın bende bunalımdayım kızım 15 yaşında ana sınıfından beri temizliyorum yine türüyolar şimdide 1.5 yaşında oğlumda var saçlarıda kıvırcık kıyamıyodum kesmeye ama çaresiz kesicem bunun kökten çözümü yokmu bende merak ediyorum sanırım kökten kesmek
Cevap
Misafir00:21, 13 Nisan 2010 
ya kardeşim bunalımdaysan işte sana çözüm saça gaz sür bak kafada bit ,mit kalıyomu gazı doldur bir sprey şişesine püskürt saçın her yerine aman göze gelmesin elinlede bir güzel yedir ama gazı sürmeden önce kişinin omzuna beyaz havlu ört ki düşen bitleri göresin yerede gazete falan ser işte böyle kardeşim sen bunu dene bak ne bit nede sirke kalıyo ben denedim bir kerede sonuç verdi ister inan ister inanma hadi kolay gelsin ......ayrıca o bit şampuanlarıda hiç fayda etmiyor................
Cevap
Misafir12:28, 17 Nisan 2010 
ARKADAŞLAR BENDE BİTLENMİŞTİM BÜTÜN YOLLARI DENEDİK ANNEM EN SONUNDA BİON DENİLEN BİR SİNEK İLACI ALDI.BANYO YAPMADAN 3 DAKİKA ÖNCE SİNEK İLACINI ***** 3 DAKİKA BEKLEDİKTEN SONRA BANYO YAPTIM VE NE BİR SİRKE NEDE BİT KALDI ÇOK ŞÜKÜR BİTTİ SİZE ÖNERİYORUM LÜTFEN DENEYİN.
Cevap
İlk...678 91018...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama